Nick Konkle o hráčských gildách

| 15.8.2013 │ Rozhovory

Na QuakeConu nám Nick Konkle pověděl pár věcí o systému hráčských gild v Elder Scrolls Online.

„Všechno, co byste očekávali od gild systému v MMO bude Elder Scrolls Online mít – rozdílné chat kanály, a tak podobně. Nicméně, tři věci nás od klasického systému odlišují.

Zaprvé, můžete být až v pěti gildách najednou. Chceme dát hráčům možnost komunikovat s rozdílnými skupinami lidí – v jedné gildě budete moci být například s přáteli z práce, v druhé s lidmi, které znáte ze hry, a tak podobně. Budete moci být neustále propojeni s každým, a pomocí gild systému tyhle lidi rozdělit do přehledných skupin. Vaše hodnost v jednotlivých gildách se bude moci lišit, v jedné budete řadový člen, ve druhé oficír, atp.

Zadruhé, máme gild banku. Banka jako taková není novou funkcí, ale když vezmeme v úvahu, že můžete být až v pěti gildách, tato featura získává nový rozměr.

Zatřetí, máme featuru, které říkáme „Guild Store“. Je to systém podobný aukci, systém, který pomůže v gildách rozdělovat předměty a zboží bez nutnosti dávat věci „zdarma“ do gildbanky. Nemusíte se bát, že někdo přijde, vezme věci, a prodá je někde za zlato. De-facto budete moci v gildbankách svůj loot prodávat tak, jako v aukčním domě. Tento systém otevírá mnoho možností – budou existovat třeba pouze obchodní gildy, které budou fungovat jen na bázi obchodování.“

Co se tedy dozvídáme?

– Budeme moci být až v pěti hráčských gildách najednou.

– 3 stěžejní featury: Guildbanka, Guild Store, Možnost být ve více gildách.

– Featura Guild Store bude fungovat jako cechovní aukční síň, což podle vývojářů dodá gildám nový rozměr, a nový význam.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0