Než vyjde ESO

| 14.12.2013 │ Novinky

Na webu mmorpg.com objevil další sloupek o Elder Scrolls Online z pera redaktora Willa Murphyho. Will měl možnost Elder Scrolls Online několikrát hrát, a shrnuje, o jakých featurách by nám Zenimax mohl už konečně prozradit více.

Pomalu ale jistě se blížíme ke konci roku 2013 a do předpokládaného vydání Elder Scrolls Online zbývá už jen několik málo měsíců. A když o tom tak přemýšlím, zbývá toho ohledně hry odhalit ještě poměrně dost. Takže si dnes povíme o pěti věcech, se kterými by měl Zenimax hráčskou základnu seznámit.

1. Vše o gildách
Gildy budou jedním z nejdůležitějších aspektů Elder Scrolls Online, ale stále nevíme, jak přesně budou fungovat. Z předchozích tiskovek víme, že pravděpodobně budete moci vstoupit do několika najednou, a že v nich budete moci prodávat a obchodovat. Ale jaký způsob progrese členství v gildě přinese? Budou mít dopad na hráčův vztah k hernímu světu, nebo budou jen dalším chat kanálem?

2. Profese a obchodování
Gildy budou hlavní prostředí pro obchodování, ale žádné další informace o něm nemáme. O ekonomice ESO nevíme téměř nic. Víme, že zlepšili jejich původní plány ohledně profesí, ale nevíme, jak přesně původní koncept změnili. Zenimax by měl rychle vysvětlit, jak vlastně profese ve hře budou fungovat.

3. Temné kotvy (Dark Anchors)
Dark Anchors budou představovat ESO verzi public eventů, které známe z jiných MMO her.Příběh ESO se točí okolo Molag Bala. Jeho Dark Anchory se budou pokoušet vtáhnout Tamriel do jeho sféry oblivionu. Budeme bojovat se skupinami nepřátel, s bossy, budeme dostávat bonusy pro naši reputaci s Cechem bojovníků, a tak dále. Ale opravdu rád bych je konečně viděl v akci!

4. Dungeony
Měli jsme již možnost vidět public dungeon: Crows Wood. Také víme, že hra zachová klasické trinity role: Tank, healer, a DPS. Public dungeony budou menší, zaměřené na hráčskou partu, kde se každý může přidat ke každému a společně plnit úkol spojený s dungeonem. Co nás ale více zajímá jsou další typy dungeonů, o kterých jsme ještě nic neslyšeli. Potápění do hlubokých labyrintů jako v předchozí Elder Scrolls hry bylo úžasné, a tak by nám Zenimax mohl povědět více.

5. Válka Aliancí
Válka Aliancí je jedna z největších věcí ohledně ESO. Pokud je nějaká věc, kterou ESO vystupuje z řady jiných MMORPG tak je to právě tento unikátní třístranný PvP konflikt. Válka Aliancí bude stavět na úspěšném konceptu PvP z Dark Age of Camelot. Ale nic kromě faktu, že se hráč bude moci stát Císařem, nevíme. O Cyrodiilu je toho známo opravdu málo. Víme, že si tyto informace Zenimax schovává pro dobu blíže k launchi, ale rádi bychom už konečně věděli více!

 1. Autor: lehesil | Přidáno: 14.12.2013, 13:02

  Dátum už ohlásili. Gildy sú zahalené podivným tajomstvom, ekonomika bude ako v reále :), vo vzduchu vždy visí nejaká kosa ľudstva, no a najviac ma zaujíma vojna troch aliancií, ktoré si pôjdu po krku na každom kroku (aspoň dúfam).

 2. Autor: raven | Přidáno: 14.12.2013, 16:36

  Já taky doufám, že PvP konflikt bude opravdu hodně vyostřený. Trochu mi vadí, že sami tvůrci hry doporučili, aby si každý udělal alespoň jednu postavu u každé z aliancí, aby zažili jejich příběh. Mám strach, aby to nemělo negativní dopad na případnou „nenávist“ mezi členy jednotlivých aliancí, která je k dobrému PvP prostě potřeba.

 3. Autor: sheogorath | Přidáno: 14.12.2013, 20:14

  no moje srdce je aj zostane verné Ebonheart pactu takže sia nebudemsi robyť účty v iných alianciach 😀 .

  • Autor: niau | Přidáno: 17.12.2013, 02:56

   souhlas 🙂

 4. Autor: vincentblanquin | Přidáno: 15.12.2013, 10:34

  pochopitelně si budu robit účty v jiných aliancích, přece si nekoupím hru abych jí pak hrál jen třetinu 🙂 . na srdce je dobré blade of woe …

 5. Autor: idefix | Přidáno: 15.12.2013, 19:23

  Co se týče rivality mezi frakcemi tak se podívejte na wow, tam si sice každý může udělat postavy jak u alíků tak hordy, ale stejně vám každý alík řekne že horda je odporná banda barbarů a horďák se zachová velmi podobně, takže tohohle bych se fakt nebál

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0