Nejlepší výtvory dekoraterské soutěže

| 13.5.2017 │ Art| Soutež

Představme si výtvory soutěžících, které se porotě zalíbily a získaly ocenění. Nechte se jimi inspirovat a překvapit.

Kategorie: FIGHT CLUB – „KLUB RVÁČŮ“

 

Tato kategorie zahrnovala zpracování prostor, určených pro souboje mezi hráči.

Výherce: „Igni“ z města Magstadt v Německu

Kombinací kamenů, prken, nordských a orkských kusů nábytku, různých bannerů a pochodní, vytvořil Igni nebezpečnou jámu pro náročný souboj. Špatný pohyb nebo krok vedle a jste chyceni. Umřít ale můžete i jinak, než rukou soupeře či následným vyhladověním po nepovedených pokusech se dostat ven. Na dně se totiž nachází pár naostřených oštěpů, které z vás při pádu mohou udělat jednohubku. Na fotce jen není vidět jedna důležitá věc a tou je pohodlné posezení pro obecenstvo, jenž se nachází na pozici, z níž je fotka pořízena. Nicméně uznejte sami, že nápad je to vskutku originální.

Druhé místo: Tim Fisher z města Rheine v Německu

Stavitel (a možná i kutil) Tim využil téměř 600 kusů předmětů, aby postavil tuto arénu. Samotná stavba mu zabrala přibližně 11 hodin a kromě stavebního materiálu do ní zakomponoval i různé trofeje  a sochy.

Další povedené stavby z této kategorie, které stojí za zmínku:

 

Kategorie: HOARDERS OF TAMRIEL – „HAMOUNI TAMRIELŠTÍ“

 

Tato kategorie byla určena pro vášnivé sběratele, kleptomany, hamouny, křečky, skrblíky, materialisty, bordeláře nebo jen zkrátka pro ty, kteří se rádi obklopují všemožným harampádím.

Výherce: „Flameborn“ z Arkansasu, USA

Tato fotografie by se dala použít při hře „Hidden Object Game“ (najdi na obrázku schovaný předmět) z prostředí světa Tamrielu. K vidění najdete tolik rozličných předmětů z mnoha achievementů či vzácných receptů, že se ani nemůžete dopočítat, kolik jich tam celkem je. Na první pohled vás překvapí to ohromné množství věcí, ale po hlubším prozkoumání si všimnete, že všechno je poměrně srovnané a uklizené. Pokud se ale v noci probudíte s neodkladnou potřebou, neobejdete se bez rozsvícení lampy. Teda – možná ano, ale nejspíš cestou o něco zakopnete, něco zašlápnete nebo na sebe něco převrhnete. Autor díla se svěřil, že většinu věcí na fotografii dostal k narozeninám od své spoluhráčky manželky.

Druhé místo: “Aloysius Laroque“ z New Yorku, USA

Porota obdržela mnoho fotografií úžasných knihoven a z nich vybrala tuto, protože není jen vyobrazením posedlosti hromadit knihy, ale má nápad a atmosféru. Aloysius na výtvoru pracoval se svou ženou a oba i v reálném světě milují knihy. Magická knihovna si vyžádala velký prostor a tak se jí manželé rozhodli věnovat Daggerfall Overlook (tj. Manor v Daggerfallu).

Další povedené stavby z této kategorie, které stojí za zmínku:

 

Kategorie: HOUSE PARTY – „DOMÁCÍ PÁRTY“

 

Popis kategorie vyzýval, abychom se odvázali se a ukázali svůj dům vyzdobený na večírek, párty nebo jakoukoliv námi pečlivě plánovanou oslavu.

Výherce:  “Ulfgarde“ z Virginie, USA

Na této oslavě se hosté nudit nebudou, stále totiž mají co objevovat. Autor v komentáři zmínil, že mezi jeho inspirace patřila dvacátá léta a Velký Gatsby. Chtěl by se podělit o více fotografií, protože ne všechno se vešlo do záběru, ale pravidla byla stejná pro všechny – jedna fotka. Musíte si tedy zkusit domyslet mnoho detailů a stejně dobře vypadající skrytý interiér.

Druhé místo: “MrCraks“ z Californie, USA

Z této oslavy hosté jen tak neutečou a když, tak ne daleko (o to se postará alkohol v krvi). Víno, pivo, ženy, zpěv, tanec a dobrá zábava – kdo by kam spěchal? MrCraks zachytil párty v guildovním domě „Earthtear Cavern“ v plném proudu. Jednalo se o guildovní párty členů „Fist of Oblivion“. Nápaditý je detail návštěvníka vpravo, který si hezky ustlal na dlažbě a očividně je spokojený a nehledá ani své chybějící kalhoty. Fotka vznikla přirozeně a všichni se při ní velmi dobře bavili.

Další povedené stavby z této kategorie, které stojí za zmínku:

 

Kategorie: FANTASTICAL CONSTRUCT – „FANTASTICKÉ KONSTRUKCE“

 

„Dali jsme vám možnost dělat všemožné věci a také nejrůznější předměty, tak nám neváhejte předvést vaši divokou představivost zhmotněnou v jakýkoliv odvážný počin.“

Výherce: “Felgod“ ze Severní Karolíny, USA

Co vidíte? Varhany? Nějaký hudební nástroj? Ne, to jsou jen lahve, urny, boxy, prkna, papírky, poličky, klíče, kuchyňské nože, svíčky, enchanting boxy a mnoho dalšího běžně dostupného bordelu. Ovšem takto poskládané působí až neuvěřitelně geniálním dojmem, co?

Druhé místo: “EmmieFish“ z Marylandu, USA

Epická scéna s Molag Balem. Původně to měla být velmi propracovaná Godzilla, která vychází z moře a jistě by byla též epická, ale tato varianta vypadá opravdu skvěle. 

Další povedené stavby z této kategorie, které stojí za zmínku:

Tak co tomu říkáte? Který výtvor vás zaujal nejvíce? Sdělte nám své dojmy v komentářích.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0