Nechte vyvinout svého Indrika

| 5.1.2019 │ Článek| Festivaly| Novinky

Zjistěte,  jak transformovat svého Nascent Indrika díky účasti v letošních in-game eventech.

 

S přidáním Indrik Feathers a event tiketů během posledního Witches Festivalu jsme Vám dali možnost získat Nascent Indrik mounta za účast v in-game eventech. Brzy budete mít možnost použít nové „Upgrade Fragments“ (nazvané Indrik Berries) k transformování vašeho Nascent Indrik mounta v několik různých verzí, každou s odlišným vzhledem.

INDRIK SE VYVÍJÍ

Zde je info jak vyvinout Nascent Indrik mounta:
1. Během určitých eventů (uvedeno níže), sběr event tiketů za účast ve specifickém eventu. Poznámka: Také plánujeme během Q1 přidat event tikety do crown storu.
2. Nasbírejte 10 event tiketů a požijte je k nákupu Indrik Berries u event merchanta jménem Impresario, jenž se nachází poblíž Daggerfallu v Glenumbře, Davon’s Watch ve Stonefalls a Vulkhel Guard v Auridonu.
3. Během unikátních Q1 eventů vám poskytneme možnost koupit nové Indrik Berries u Impresaria:
a. Midyear Mayhem (v lednu/január) – Dawnwood Berries of Bloom
b. Morrowind Celebration – Dawnwood Berries of Budding
c. Thieves Guild a Dark Brotherhood Celebration – Dawnwood Berries of Growth
d. Jester’s Festival -Dawnwood Berries of Ripeness
   Poznámka: Impresario je k dispozici pouze během eventu.
4. Jakmile budete mít všechny 4 unikátní Indrik Berries, použijte některý k transformování vašeho Nascent Indrika, nahradí ho ve vašem Collection UI za nového vyvinutého!

Nechte vyvinout vašeho Nascent Indrika pomocí čtyř Indrik Berries

První sada Indrik Berries přicházející s eventy 2019 Q1 (leden – březen / január – marec) vám umožní transformovat vašeho Nascent Indrika v Dawnwood Indrika!

Stejně jako Indrik Feathers během 2018 Q4 eventu i po startu Q1 eventu bude mít Impresario skladem nové Indrik Berries, ale i předchozí Q1 Indrik Berries pro Dawnowood Indrika. Také bude pokračovat v prodeji všech 4 Indrik Feathers potřebných k vyvolání nového Nascent Indrika během 2019. Což znamená, že můžete pracovat na berries k evoluci Indrika a během toho začít pracovat na novém Nascent Indrikovi pro další evoluci v budoucnu.

Dawnwood Indrik

Počínaje Dawnwood Indrikem v Q1 bude každé čtvrtletí obsahovat nové berries a tudíž i různé varianty pro vašeho Nascent Indrika. Budeme vás informovat o detailech každého čtvrtletního eventu a evoluci Indika. POZOR Indrik Berries můžete získat POUZE v určeném čtvrtletí. Předchozí Indrik Berries nelze sehnat jakmile započne nové čtvrtletí, což znamená, že nebudete mít další možnost získat tuto specifickou evoluci.

ZÍSKEJTE JE VŠECHNY

S přidáním nových Upgrade Fragmentů k našim nadcházejícím eventům budete mít příležitost vyvinout vašeho Nascent Indrika v nové barevné varianty. jste připraveni transformovat svého nového mounta? Nebo plánujete skladovat feathers pro budoucí evoluce?

Zdroj >>ZDE<<

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0