Navštivte chrám Tribunálu v Mournholdu + FanArt

| 15.8.2013 │ FanArt

A máme zde nový screenshot ze hry, stejně tak jako novou řádku dílek od fanouškovské základny. Na screenshotu můžeme vidět artwork hlavního města Dunmerů a celého Ebonheart Pactu – Mournholdu. Chrám Tribunálu je obrovský, a překrásný. V Mournholdu také bude zasedat velký Sněm, vůdčí orgán Ebonheart Pactu. A co si pro nás tento týden připravili fanoušci?

Tato povedená melodie má název Battle of the Aliances, a snaží se vystihnout atmosféru epické bitvy v Cyrodiilu. Dle mého názoru je to jedna z nejpovedenějších skladeb, jakou fanoušci vyprodukovali.

Tento týden je opravdu ve znamení kvalitní hudby. Další dílo – vůbec první se obsahující zpěv – vytvořil Tristan Sydni. Skvělá práce!

Pokud patříte mezi příznivce Aldmeri Dominion, je na čase zpozornět! Matthew Shine, známá postava Elder Scrolls fan hudby, vytvořil skladbu, která vystihuje atmosféru Summerset Isles. Pokud vám tedy vadí, že se na větší ze Smmersetských ostrovů na začátku ESO nepodíváme, můžete si jej alespoň představovat při poslechu této skladby.

Jako vždy je tohle jen malý výběr všeho, co fanoušci za tento týden zvládli. Další obrázky, fan fiction příběhy, ale i spoustu jiných věcí najdete na oficiálním webu.

Líbí se vám nový artwork Mournholdu? A co fanart komunity? Plánujete sami něčím přispět? Podělte se s námi o Váš názor!

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0