Nábor do československé gildy Semper Fidelis započal!

| 15.8.2013 │ Semper Fidelis

Oficiální gilda této fanstránky otevírá po měsících příprav své brány československé hráčské komunitě. Pokud o nás chcete zjistit víc, zamiřte na fóra, kde najdete spoustu užitečných informací.

Naším cílem je sjednotit československou komunitu ve hře a zabránit její fragmentaci na menší ostrůvky, které mezi sebou budou neustále válčit, jak je – bohužel – v československých MMO komunitách zvykem. Zakládáme si na vysokých požadavcích na morální a inteligenční úroveň členů. Chceme dělat čest Česku a Slovensku jak naším chováním, tak všemi aktivitami ve světě Elder Scrolls Online. Základním požadavkem pro přijetí je tedy chování a vystupování na úrovni.

Netoužíme po stovkách členů, které nebudeme znát jménem, a nebudeme o nich vědět téměř nic. Netoužíme po přecpaném raid roosteru. Naším cílem není stát se arogantní velkou gildu, ve které nováčci budou muset prosit o pozornost. Stránky děláme jako formu zábavy, a přesně proto budeme hrát Elder Scrolls: Online. Zábava byla, je, a bude náš cíl číslo 1. Zábava pro všechny, nejen pro ty, kteří mají ty nejlepší schopnosti. Naše gilda bude přátelským projektem lidí, kteří budou pořádat srazy, a ve které bude kladen velký důraz na pohodovost a sociální interakce.

Pokud máte nějaké otázky, můžete navštívit sekci F.A.Q. – Často kladené dotazy, ve které jsme se pokusili zodpovědět pár základních otázek. Sekce se později rozšíří.

Myslíte si, že máte vše, co je potřeba k tomu stát se jedním z nás? Máte podobné hodnoty a cíle, jako my? Chcete se stát členem Semper Fidelis? Potom se těšíme na Vaši přihlášku, kterou můžete napsat ZDE.

Pojďme objevovat úchvatný svět Elder Scrolls Online společně!

„Naší největší silou je odlišnost, kterou jsme dokázali překonat.
Jsme Semper Fidelis. Jsme jako jeden. Tím je naše vítězství zaručeno.“

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0