Murkmire event

| 19.2.2020 │ event

Procházejte Murkmire během evente u získejte bonusové odměny jako jsou style page, crafting material a další!

NOVÁ EXPEDICE

Murkmire event začíná ve čtvrtek 20.2. v 16:00 a končí v úterý 3.3. v 16:00. Během eventu můžete získat za dokončení aktivit v lokaci bonusové odměny, event tikety a další.

Aby jste se mohli účastnit eventu, tak musíte vlastnit DLC Murkmire, nebo ESO+. Pokud plánujete svou první expedici do těchto jižních bažin, tak si můžete koupit Murkmire DLC, nebo i collector Murkmire edici ve slevě v crownshopu po dobu trvání eventu.

Jakmile získáte přístup do Murkmire, tak můžete začít questovou linii v Collections UI (kolonka Stories and Zone DLC), nebo přímým teleportem do města Lilmoth pomocí mapy (Murkmire se nachází na jižním pobřeží Tamrielu).

UNCLAIMED TREASURES

Během vašeho procházení lokace Murkmire, zabíjení monster a odkrývání skrytých pokladů můžete získat mnoho unikátních předmětů během eventu. To zahrnuje jak předchozí odměny, které jste dříve mohli získat v lokaci, tak i nové výhradně pro tento event, včetně Murkmire Strongbox.

Murkmire Strongbox

Pro získání nového reward boxu stačí procházet lokaci a plnit questy. Strongbox může padnout po dokončení aktivity jako je: zabití monster, nebo bosse, vybrání treasure chesty, safeboxu, Thieves Troves, Psijic portalu, nebo jiného containeru, nebo také pouhým sběrem Crafting Resource nodes (surovin). Nezáleží na tom, jak hrajete, každý může získat svůj nový box!

Murkmire Strongbox můžete získat jednou za den (s malou šancí na získání dalšího jako drop). Obsahuje nové, i obvyklé předměty:
1, Crafting material
2, Style itemy
3, Set itemy (pouze z lokace Murkmire)
4, Trinkety, které můžete prodat za goldy
5, Motif chapter
6, Wooden Grave-Stake Memento fragmenty
7, Voriplasm Pet fragmenty

Váš nový kamarád. NENÍ K JÍDLU!

Bonusové odměny

Další bonusové odměny, které můžete získat jsou:
1, Blackrose Prison arena bossové – Zvýšená šance na drop bonusového předmětu
2, Všechny Murkmire daily questy – Dvojnásobná odměna za daily quest
3, Resource nodes – dvojnásobný drop z vytěžených surovin

Poznámka: Aby jste mohli odemknout všechny daily questy v Murkmire, tak musíte přečíst vývěsku v Lilmoth s názvem “Death-Hunts” a dokončit quest “By River and Root” z hlavní linie v Murkmire.

Získejte více odměn v Blackrose Prison!

EVENT TIKETY

The Murkmire Celebration je také nový způsob, jak získat event tikety. Během eventu má šanci na drop tiketů jak běžné monstrum v lokaci Murkmire, tak i bossové. Touhle cestou můžete získat denně 3 tikety, což znamená, že do konce eventu můžete získat 39 tiketů!

Během eventu bude Impresario prodávat tyto předměty:
1, Všechny 4 Indrik Feathers
2, Spectral Berries of Bloom
3, Spectral Berries of Budding
4, Spectral Berries of Growth
5, Voriplasm Pet fragment
6, Wooden Grave-Stake Memento fragment

Zdroj >>ZDE<<

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0