DLC Murkmire a update 20

| 2.11.2018 │ DLC| Novinky

Pronikněte do hloubi bažin a pociťte Argonianskou kulturu jako nikdy dřív v Murkmiru. Objevte toto nové dobrodružství a zónu.

Jsme nadšeni, že vám můžeme oznámit vydání Murkmire DLC a update 20, které je již nyní na PC/MAC. Pokud hrajete na Xbox One nebo PlayStation 4, tak se můžete těšit na vydání 6. listopadu!

Toto nové DLC přináší do ESO:

  • Novou zónu k prozkoumání: Murkmire
  • Novou příběhovou linii
  • Novou arénu pro 4 hráče: Blackrose Prison
  • Zničitelné mosty a brány v lokaci Cyrodiil
  • Zlepšení kvality Housing editoru
  • a mnoho dalších změn!

Nové DLC je zdarma pro ESO Plus hráče, nebo může být zakoupeno za Crowns v Crown Store (in-game obchod). Také můžete Murkmire získat zdarma jako odměnu z Daily Reward (získává se za denní přihlášení) během měsíce listopad (november). Update 20 je zdarma pro všechny hráče ESO.

MURKMIRE DLC GAME PACK

V DLC Murkmire můžete prozkoumat novou zónu nacházející se na jižním pobřeží Black Marsh, prožít novou příběhovou linii a otestovat svou odvahu v Blackrose Prison aréně.

Prozkoumej novou zónu

V této nové lokaci prozkoumáte srdce Black Marsh, poznáte domorodé Argoniany, jejich kulturu i historii. Mimo hlavní příběhovou linii je lokace plná nových dobrodružství včetně unikátních úkolů, jeskyní, World bosů a bezpočtu jiných nebezpečí skrytých v hloubi močálů.

Objevte část historie Murkmiru

Během příběhové linie v Murkmiru budete zkoumat dlouho zapomenutou minulost této vzdálené neodpouštějící země a pomůžete Imperial scholar (císařský učenec) hledat prastaré a mocné Argonianské relikvie. Zabalte si zásoby a vstupte do světa odloučeného od Tamrielu po staletí. Možná dokonce objevíte skrytou historii Argonianů samotných.

Čelte aréně Blackrose Prison

Pokud hledáte boj, můžete se svými spolubojovníky vyzvat novou arénu pro 4 hráče „Blackrose Prison“. V této bývalé vězeňské kolonii budete čelit vlnám nepřátelských mostrózních bestií a Blackguard (černá stráž) v krutém boji. Ujistěte se, že použijete nové Sigily k přežití, protože chcete vyhrát. Získáte novou mocnou Blackrose zbraň jenž nelze nalézt nikde jinde v Tamrielu!

Během vašeho průzkumu a boje v hlubinách bažin můžete získat 3 nové zone-sety a unikátní sběratelské předměty na téma Murkmire. Nakonec, v nové lokaci můžete získat nový Dead-Water motif styl jako odměnu za dokončení denních úkolů – tak prozkoumávejte!

PODROBNOSTI NÁKUPU

Murkmire DLC je zdarma pro ESO Plus hráče, nebo přístupné za 2 000 Crowns v in-game obchodě (Crown Store). Můžete to najít v Crown Storu v kolonce DLC. Je dostupné také jako denní odměna za měsíc listopad.

Varování. Pokud ukončíte ESO Plus přijdete o přístup do DLC do doby, než si ho opět aktivujete, případně si koupíte DLC crowns. Neztratíte žádné předměty ani postup během neaktivního DLC.

Murkmire sběratelský balíček

Sběratelský balíček je možné koupit za 4 000 crowns v Crown Store.

Sběratelský balíček je možné koupit za 4 000 crowns v Crown Store.

Obsahuje exkluzivního koně (Shellback Warhouse), zvířátko (Cantaloupe Swamp Jelly) a 5 Crown Experience Scrollů.

Murkmire Daily Reward

Během měsíce Listopad můžete získat DLC Murkmire zdarma jen za přihlášení do hry. K získání nového DLC se musíte přihlásit 24x z 30ti dní v Listopadu.

DOBRODRUŽSTVÍ V MURKMIRU A ZÍSKÁNÍ NOVÉHO PETA

Ve chvíli kdy poprvé vložíte nohu na jižní pobřeží Black Marsh, získáte zvířátko (Verdigris Haj Mota) naprosto zdarma!

Jak vstoupit do DLC lokace:

  • Nabrání hlavního úkolu v Collection UI (přejděte do Collection UI -> Stories -> Zone DLC -> Murkmire a nakonec „Accept Quest“)
  • Teleport rovnou do města Lilmoth (hlavní město Murkmiru)
  • Nasedněte do lodi z Vulkhel Guard, Davon’s Watch, nebo Daggerfall

UPDATE 20

Společně s novým DLC přichází Update 20. Tento update přináší zlepšení, opravy a změny v jádru ESO, ale také zavádí serii nových a zajímavých změn dostupných pro všechny hráče.

Vyvolejte zkázu v Cyrodiilu

S Update 20 je Cyrodiil ještě více smrtící zavedením zničitelných mostů a bran. Nyní můžete ničit mosty a brány v Cyrodiilu pomocí balisty, katapultu a trebuchetu. Nemějte strach, také je můžete opravovat, pokud budete chtít, ale také zavádíme serii nových kozích stezek kolem těchto stěžejních míst, které vám dávají další přístup do nepřátelského teritoria. Tento update také mění podobu Cyrodiilu zavedením nových Outpostů a také nabízí nové odměny.

Nové nástroje pro Housing Editor

Pokud jste vášnivými dekoratéry domu, budete nadšeni z toho, co co přináší Update 20. Mimoto zavádí funkce zpět/předělat a schopnost propojit předměty dohromady. S těmito novými prvky budete schopni provádět menší i větší změny snadněji, čímž se zjednodušší přesouvání velkých a komplexních scén. Zároveň přidáváme první z nadcházejících Music Box (hracích krabic), vnášejících mensí atmosféru do vašeho domu. Nový Music Box můžete získat v Housing Editoru za 800 crownů.

Další novinkou v Update 20 je zavedení možnosti změnit pořadí vašich postav ve výběru postav a řadu vylepšení pro ESO Plus hráče začínajících 13. Listopadu. Nezáleží na tom jak hrajete, Update 20 vám pomůže získat co nejvíce z Tamrielu!

ZAČNI SVÉ DOBRODRUŽSTVÍ

Dobrodružství v hlubinách močálů a objevování prostředí je stejně tak krásné jako nebezpečné. Odhalte dávno zapomenutou historii neznámého lidu Saxhleel a čelte mnohým skrytým nebezpečím v Black Marsh. Skvělé dobrodružství, poznání a odměny čekají ty statečné, kteří prozkoumají temné bažiny a ruiny obrostlé mechem v Murkmire – budeš to ty?

Zdroj: https://www.elderscrollsonline.com/en-us/news/post/55041

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0