Matt Firor pro Buffed

| 15.8.2013 │ Rozhovory

Matt Firor poskytl další rozhovor, tentokrát pro německý magazín Buffed. Redaktor se ptal na spoustu klasických otázek, tak si pojďme shrnout to nejdůležitější

První z těchto věcí se týká očarovaných předmětů. Pokud totiž ve hře budete mít očarovanou zbraň, dle slov Matta ji budete muset dobýjet pomocí Soul gemů přesně tak, jako jsme zvyklí z předchozích Elder Scrolls her. Pokud tedy očarovanou zbraň plánujete užívat pravidelně, budete muset po kapsách nosit pěknou zásobu Soul gemů.

Druhá informace se týká opět předmětů, tentokrát však všech. Předměty nebudou mít žádnou „Durability“, tudíž se nemohou rozbít.

Třetí zajímavost se týká raid contentu v Elder Scrolls Online. Matt opět připomíná, že vyvíjí vlastní systém „raidů“, nicméně přiznává, že pokud nebude úspěšný, jsou ochotni ho nahradit něčím klasičtějším.

Poslední věcí je informace, že se v Betě nyní pohybuje několik tisícovek hráčů, a v plánu je testing PvP bitev, ve kterých bude až 500 hráčů. V samotné lokaci bitvy přitom bude moci být až 2000 lidí, engine v současné době podporuje 200 avatarů na obrazovce.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0