Matt Firor děsí komunitu v novém rozhovoru – Cash Shop potvrzen

| 15.8.2013 │ Rozhovory

Nový den a s ním nový rozhovor s Game Directorem Mattem Firorem. Nejdůležitější novinky z videa se týkají PvP. Matt říká, že se Elder Scrolls Online nebude snažit být E-sportem, a bude se zaměřovat především na PvP velkých skupin hráčů, tzv. AvA. Podrobnosti uvnitř článku.

Fanoušci malých přímých soubojů tedy budou zklamáni. Ve hře – alespoň na začátku – nebude dokonce ani Aréna. PvP bude kompletně open-world, strukturované PvP ze začátku ve hře nebude.

Dále je potvrzen velmi kontroverzní Cash Shop (nějaká jeho forma), ale informace o předmětech v něm nejsou známy. Je možné, že to budou jen kosmetické a sběratelské předměty, jako například WoW. Je ale možné, že se naplní nejčernější obavy komunity. Matt se konkrétně zmínil o tom, že „nemůžete mít MMO bez cool petů„.

Matt se zmínil i o PvE, ale jen okrajově. Nemáme prý očekávat „WoW“. Přičemž rychle doplnil, že endgame PvE ve hře BUDE.

Podle Matta je v Betě v současné době několik tisíc lidí.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0