Lost treasures of Skyrim event

| 22.9.2020 │ event

Odhalte starožitnosti a odemkněte bonusové collectibles (včetně nového neuvěřitelného domu) pro VŠECHNY hráče Greymoor během Lost Treasures of Skyrim event!

Event začíná ve středu 23.9. v 16:00 a končí v pondělí 5.10. v 16:00. Během eventu získáte bonusové odměny za daily questy ve Western Skyrimu a odemknete nové collectibles pro všechny hráče Greymoor s Antiquities systémem.

ANTIQUARIANS UNITE!

Během eventu může získat unikátní collectibles za kopání Antiquities po celém Tamrielu. Během vašich vykopávek a také vašich spoluhráčů můžete získat 3 odměny rozdělené do tieru:
Tier 1: Horror Within Face a Body Markings
Tier 2: Orchidfall Vale Fawn Pet
Tier 3: Antiquarian’s Alpine Gallery home A Antiquarian Phedre Houseguest – Je to první „návštěvník domu“ který bude přidán do ESO!

Odemkněte tyto odměny během antiquities

Co je to Houseguests? Houseguest je nový typ collectible characteru, který můžete přidat do svého domu stejně jako jiné collectible. Každý Houseguest je unikátní a má své vlastní interakce. můžete odemknout svého prvního Houseguest Antiquarian Phedre zdarma jako součást eventu, ale taky se podívejte v budoucnu na další Houseguest v the Crown Storu.

Aby jste se mohli podívat jaký progress mají hráči v eventu pro odemčení dalších odměn, klikněte na tento odkaz: Lost Treasures of Skyrim. Každý den bude progress aktualizovaný, aby jste věděli, jak si komunita vede. Čím rychleji budete kopat, tím rychlejší bude progress.

Jakmile odemknete všechny 3 odměny (nebo vyprší čas), budou si moct všichni hráči Greymoor vybrat zdarma odemknutý předmět. Poznámka: Odměny si mohou vybrat pouze hráči, kteří vlastní Greymoor Chapter.

LOST TREASURES

Během eventu budete získávat za aktivity ve Western Skyrimu bonusové odměny a collectibles.

Pro začátek, všechny resource node budou obsahovat dvojnásobný drop (nepočítá se rybaření, nebo materiál z monster). Jako další mít budou všichni wolrd bossové, delve bossové a také bossové v Kany’s Aegis šanci dávat bonusový loot. A také budou za daily questy ve Western Skyrimu dvojnásobné odměny.

Také dostanete za každý první daily quest ve Western Skyrimu Bulging Box of Gray Host Pillage reward box. Tento kontejner má šanci na drop následujících předmětů:
1, Crafting material
2, Předměty na prodej u obchodníka
3, Style item pro Blackreach Vanguard, nebo Gray Host style
4, Zone set item
5, Treasure map a survey report
6, Chaurus Eggs, Vile Coagulant, nebo Crimson Nirnroot
7, Část Blackreach Vanguard Motif
8, Část Greymoor Motif
9, NOVÝ Sovngarde Style
10, Greymoor furnishing recipe

Jakmile získáte během dne svou první Bulging Box, můžete získat regular Box of Gray Host Pillage za jakékoliv aktivity ve Western Skyrimu, nebo Blackreach. Sice neobsahuje tak dobré odměny, ale i  tak je tam šance na vzácné předměty.

IMPRESARIO A EVENT TIKETY

K získání event tiketu stačí dokončit jakýkoliv Western Skyrim daily quest, nebo Kyne’s Aegis weekly quest. Takto můžete získat 3 event tikety za den. Během eventu bude Impresario prodávat tyto předměty:
1, Všechny 4 Indrik Feather (k získání Nascent Indrika)
2, Mossheart Berries of Bloom, Budding, Growth, and Ripeness – všechny jsou potřeba k evoluci Nascent Indrika v Mossheart Indrika!
3, Group repair kit
4, Sapling Indrik pet
5, Sovngarde Style page (bound na váš character po zakoupení)

Zdroj >>ZDE<<

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0