Livestream trialů v sobotu 17.5.

| 17.5.2014 │ Novinky

Dnes budeme mít možnost vidět nejlepší světové gildy, jak procházejí Trialy na čas. Raidy Elder Scrolls Online se blíží! Všechny podobnosti a odkazy na streamy najdete zde.

 1. Autor: bulljoker | Přidáno: 17.5.2014, 12:08

  ESO už má nejlepší světové guildy? a jak to poznali? 😀

 2. Autor: Anciabl | Přidáno: 17.5.2014, 12:39

  Dali si kámen nůžky papír 😀

 3. Autor: ZeroOne | Přidáno: 19.5.2014, 09:08

  Jak jsem koukal na streamy tak uz aby byla moznost si ty raidy zahrat. Celkem tam i umirali. Nejlepe se asi darilo Entropy Rising z toho co jsem videl.

 4. Autor: Demosthenes | Přidáno: 19.5.2014, 10:52

  No já už nevím co to bylo za guildu, ale to co jsem viděl byli hrozny jelita:)

 5. Autor: VincentBlanquin | Přidáno: 19.5.2014, 17:43

  co to je entropy rising? pamatuju si ještě v betě jak Deagen streamoval a nebyl schopnej opakovaně zabít Frost Atronacha 🙂

 6. Autor: VincentBlanquin | Přidáno: 21.5.2014, 12:25

  Developer Zenimax told IGN that the targeted release is this Thursday or Friday, with testing coming to a close.

  We recently got the chance to sit down with the creative director of The Elder Scrolls Online, Paul Sage, to ask about future plans for updates. Before launch, Zenimax expressed a hope to release fresh content every four to six weeks and, with Craglorn set to arrive imminently at the tail-end of the sixth week following launch, it seems things are just about on track.

  “I think we’re still at the tail-end of six weeks, I could be wrong there, it’s all a blur! But we’re either in the sixth week or the seventh with this update and I believe our next update is fairly on schedule,” he said. “When we released we talked about our plans rather than ‘this is exactly what it’s going to be’ – we’re generally pretty careful about the language.

  “I think any plan like that can be disrupted if something unforeseen happens. But right now we have the second update lined up and ready to go onto the PTS [Public Test Server] once we launch Craglorn, and that’s coming soon.

  “That’ll be the Veteran Dungeon, Crypt of Hearts.”

  http://uk.ign.com/articles/2014/05/21/the-elder-scrolls-online-first-major-update-coming-this-week

  —-
  zdroj tamriel foundry

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0