Do konce roku vyjdou další 2 DLCčka

| 13.6.2017 │ Novinky

V průběhu E3 konference Bethesdy, která se odehrála včera, byla zveřejněna hned dvě nová DLCčka: Horns of the Reach a Clockwork City. Co nového nám přinesou a kdy se jich můžeme dočkat?

DLC The Horns of the Reach obdobně jako DLC Shadows Of The Hist přinese jen dva dungeony.

 

Horns of the Reach

 

V srpnu (pro slovenské bratry to je August) tohoto roku vyjde DLC Horns of the Reach. Bude se jednat o dungeonové DLC, které nám přinese Bloodroot Forge a Falkreat Hold. Tento dodatek bude také obsahovat nové předměty, monster sety a achievementy. Při vydání bude do hry pro všechny přidán nový obsah do kategorie battlegroundů – mapa Arcane University i nová minihra Chaos Ball. Na oficiálních stránkách píší, že se to automaticky odemkne zdarma všem, kdo mají ESO+ membership a současně Morrowindskou edici a že tento nový obsah battlegroundů nebude vyžadovat zakoupení tohoto DLC. Do hry dále přibudou nové domy dostupné pro všechny, nábytek a kosmetické předměty. DLC bude zahrnuto do obsahu, ke kterému mají přístup zdarma pro členové ESO+.

Clockwork City je velké podzemní město, které vystavil člen Tribunálu – Sotha Sil.

 

Clockwork City

 

Později, ale stále ještě v tomto roce, nás čeká nové dobrodružství v Sotha Silově městě jménem Clockwork. Tento dodatek bude obsahovat více než 10 hodin herní doby,  při kterém se pořádně zapotíme, protože budeme muset odvrátit daedrickou katastrofu. Ty Daedry si prostě nedají pokoj. DLC bude také zdarma pro členy ESO+. Žádné bližší informace zatím nebyly zveřejněny.

 

Zajímají vás novinky ze světa ESO? Sledujte nás i na Facebooku: https://www.facebook.com/ElderScrollsOnlinecz/

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0