Komunitní sraz v Brně

| 4.6.2017 │ komunita

Hráči, hráčky a všichni milovníci TES série – na vědomost se dává, že dne 17.6.2017 od 14:00 se chystá sraz v jedné brněnské knajpě. Kdo má zájem a bude se toulat kolem, je vítán.

Sdílím příspěvek z komunitního fóra, který tam přidal Tara, jenž v minulosti podobnou akci již pořádal, vydařila se a dočkala se hojné účasti. Všechny případné dotazy směřujte na něj a nebo na již založené vlákno na fóru, odkaz zde.

„Vážení příznivci hry ESO,

chtěl bych vás všechny pozvat, víceméně na již tradiční, sraz komunity hry ESO napříč gildami, který se opět bude konat v Brně v jedné z hospod uprostřed města.
Vítaní jsou všichni, kteří mají chuť se poznat také trochu jinak, než jen ve hře. Sraz je naplánován na 17.06. 2017 od 14:00, přesné místo ještě upřesním, váhám kterou hospodu vybrat….

Také bych byl rád, kdyby mě zájemci kontaktovali buď na komunitním discordu, ingame mailem na ID @Mist23 nebo tady PM na fóru, ať mám přehled, jak velký stůl mám asi shánět.

Těším se na shledanou, ať už se starými známými nebo novými tvářemi a doufám, že si užijeme dobrou zábavu tak jako každý rok.

Tara“

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0