Kolektorská edice TES zachránila hráči život!

| 13.5.2017 │ Článek

Někdy se v životě odehrají situace, které předem nemůžete očekávat. S jednou takovou se redditu svěřil hráč s přezdívkou RabbitMix. V poklidný večer si vychutnával svou herní chvilku s Prey, když v tom mu stěnou proletěla kulka. Ta byla součástí sousedské hádky, ale nejspíš jim rozbíjení skla a pouštění hlučné hudby pro řešení sporu nestačilo. Naštěstí projektil zbrzdila hráčova vzácná sběratelská edice The Elder Scrolls Anthology.

Ztráta ho srdečně ranila. Na památku celou situaci podrobil fotodokumentaci a se svými krásnými vzpomínkami na oblíbenou herní edici se rozloučil. Kulka na snímcích není zachycena z důvodu zabavení policie pro vyšetřovací účely.

„R.I.P Tribunal, R.I.P. Bloodmoon, you were too good for this world.“ 

Příběh ale pokračuje. Celá historka se dostala k Bethesdě a ta hráči nabídla novou kolektorskou edici. Tu samozřejmě velmi rád přijal a tak příběh alespoň z části dosáhl šťastného konce. Sousedé, kteří tuto odpornou hromadnou vraždu způsobili, se k situaci nijak nevyjádřili.

Zdroj: reddit.com

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0