Kingdom Come: Deliverance

| 27.1.2014 │ Web

Vážení fanoušci ESO, dovolujeme si Vám představit partnerský projekt, který se zabývá novým českým RPG Kingdom Come: Deliverance – kingdom-come.cz. Jedná se o novou fanstránku soustředící se na hru vyvíjenou Danem Vávrou a Pražským studiem Warhorse. Pokud jste fanoušky Kingdom Come, nezapomeňte web navštívit, dozvíte se tam řadu novinek o hře. Taktéž můžete podpořit hru na Kickstarteru!

Na české poměry jde o velmi smělý projekt, který si zaslouží dostat šanci.

 1. Autor: Beton | Přidáno: 27.1.2014, 11:18

  Myšlenka Deliverance se mi libí více než TESO, Česká středověká hra v realistickém prostředí bez orků, elfů, trpaslíků, draků a všeho toho balastu, bohužel to není MMORPG což je pro mě velké mínus, singlovky mě už prostě neberou. Ale i tak jsem rád že něco podobného vzniká a možná časem..

 2. Autor: javorovej | Přidáno: 27.1.2014, 11:25

  Přesně tak…KC:D vypadá hodně zajímavě a líbí se mi. Studiu fandím o co největší hráčskou základnu, ale pro mě (jakožto hráče MMO) bude tato hra hodně vzdálená.

 3. Autor: Raven | Přidáno: 27.1.2014, 11:29

  Já naopak preferuji fantasy setting, ať už SP, nebo MMO.

  Nicméně hře také fandím i přes to, že Daniela Vávru nemusím. Českých her je málo, ambiciózních českých her ještě méně a českých her, které mají skutečnou šanci uspět je jako šafránu.

 4. Autor: Flois | Přidáno: 27.1.2014, 11:45

  Ja mám pořád o trochu vic radši SP než MMO takže pro mě to vypadá jako jasna volba 🙂

  A taky se bojim (a rád bych se pletl) že nám ted nakej čas SP TES nevyjde. Takže jsem podpořil.

 5. Autor: Elder | Přidáno: 27.1.2014, 12:27

  Kdyz je neco kvalit i, tak je mi jedno, jestli je to SP nebo MMO. Rad si to zahraju stejne jako Mafie, Flashpointy, Army atd. Sem s tim 🙂

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0