Jester’s Festival event

| 19.3.2019 │ event| Novinky

Oslavte absurditu během následujícího Jester’s Festival eventu a skliďte zábavné odměny jako nové collectibles, bonus XP a další! Najdete zde vše, co potřebujete vědět. Je tu koláč!

SEZÓNA HLOUPOSTI SE VRACÍ

Jester’s Festival začíná ve čtvrtek 21. března (March) v 10:00AM EDT (16:00) a končí v úterý 2. dubna (April) v 10:00AM EDT. Pokud se chcete stát částí tohoto lehkomyslného eventu, navštivte pavilón nacházející se za městy Ebonheart, Vulkhel Guard a Daggerfall. Jakmile najdete pavilón, promluvte si s jedním z šašků přesvědčivě převlečených za Jorunn the Skald-King, Queen Ayrenn, nebo High King Emeric.

Dokončete intro quest „The Jester’s Festival“ a získáte delikatesu známou jako Pie of Misrule. (Pokud jste quest dokončili minulý rok, tak ho nemusíte znovu dělat.) Jakmile použijete toto chutné Memento během eventu, získáte dvouhodinový 100% XP buff. Memento můžete používat i po eventu, ale už nebude dávat bonus.

Zachraňte Princess před její zhoubou!

Během eventu může vaše postava dostat daily quest od Šašků v každé ze tří lokací, umožňující dokončit tři absurdní questy za den.

SMĚŠNÉ ODMĚNY

Jakmile dokončíte Jester’s daily quest, získáte Jester’s Festival Reward Box, obsahující zábavné consumables, recepty, předměty a nábytek. Jakmile splníte poprvé daily quest pro každého šaška každý den (je jedno na které postavě), získáte místo toho Jester’s Festival Stupendous Box!

Tento Jester’s Festival Stupendous Box může obsahovat unikátní odměnu, včetně:
1, Cadwell’s Kitchen Arms Style Pages – ozbrojte se zbraní samotného rag-tag rytíře!
2, Části nových mement! – sbírejte části dvou nových mement: the Festival Noise Maker, nebo Jester’s Festival Joke Popper.
3, Jokey Stealies – cenný, ale hloupý předmět, který můžete prodat vendorovi za goldy.
4, Runebox – runebox obsahující mementa z minulého roku: the Jester’s Scintillator a Cherry Blossom Branch. (dají se vyměnit s jinými hráči)

Pokud jste získali všechny 3 Stupendous Reward Boxes za den a rozhodli jste se pokračovat v questech s jinou postavou, získáte regular Jester’s Festival Reward Box. Můžete tak mít 3 regular Jester’s Festival Reward Box s jinou postavou během dne. Obojí Stupendous Reward Boxes a regular Reward Boxes se resetují každý den ve 2:00AM EDT (8:00).

Navíc, Jester Festival Reward Boxes vždy obsahují jednu poslední odměnu: Jester’s Festival Pie.

PODĚLTE SE O ZÁBAVU… S KOLÁČEM!

Ačkoli koláče získané z Reward Boxu vypadají velmi chutně, ve správných rukou jsou z nich nejobávanější projektily v celém Tamrielu!

Jakmile vložíte tyto chutné metací zbraně do vašeho Quickbaru, stanou se instrumentem maniakální radosti, umožňující vám je házet po všech obyvatelech Tamrielu, včetně NPC, guardů, nebo vašich spoluhráčích. Varování: Některé cíle, jako city guard, můžou něco namítat proti vašemu hýření.

„Vem si tohle! A tohle! SNĚZ TO!“

Samozřejmě, během pokrývání vašich přátel, nepřátel a nešťastných kolemjdoucích dezerty získáte odměnu. Přidali jsme hromadu nových koláčových Achievementů do letošního eventu:
1, The Three Filling War – hoďte 10 koláčů na hráče jiné aliance
2, The Upper Crust – hoďte koláč po každém vůdci aliance
3, More Than You Can Chew – hoďte 10 koláčů po guardech
4, Dessert Domination – dokončete uvedené Achievementy
5, Messy Business – zabijte 10 hráčů v Cyrodiilu během toho co jsou pokrytí koláčem

S těmito Achievementy přichází speciální odměna. Za dokončení Messy Business a The Upper Crust Achievementu získáte příslušný titul „Empieror“ a „Tin Soldier“. Navíc za dokončení Dessert Domination získáte collectible: Obnouxious Mute Face Paint!

Achievementy z minulých eventů můžete stále získat letos. Včetně Lord (nebo) Lady of Misrule Achievement, odměňující vás titulem a kloboukem a the Royal Jester Achievement, odměňující vás titulem a odemkne vám schopnost získat unikátní vybavení bytu. Prohlédněte si své in-game Journaly.

UTRAŤTE SVÉ EVENT TIKETY

Pokud se připojíte k Jester’s Festivalu, získáte 2 Event tikety za první Jester’s daily quest, což znamená, že můžete získat až 24 event tiketů do konce eventu.

Během eventu můžete nakoupit Indrik Feathers, Dawnwood Berries of Bloom, Dawnwood Berries of Budding, Dawnwood Berries of Growth a nový Dawnwood Berries of Ripeness u merchanta Impresario. Tohle je poslední berry, který potřebujete k evoluci vašeho Nascent Indrika v Dawnwood Indrika! Pro vyvolání vašeho nového fantastického Indrika stačí mít všechny 4 berries v inventáři a jeden z nich použít.

Ještě víc majestátní Dawnwood Indrik

Než utratíte své tikety, tak se prosím ujistěte, že kupujete správné berries. Potřebujete pouze 1 od každého druhu k evoluci svého Indrika. A také mějte prosím na paměti, že je to poslední šance, jak získat všechny berries potřebné k této specifické evoluci. Jakmile tento event skončí, Impresario nebude nadále prodávat tyto berries – nepropásněte je!

Pokud jste získali víc tiketů, než potřebujete pro tohle čtvrtletí, můžete koupit the Springtide Indrik peta za 10 Event tiketů – 1. Indrik pet, kterého lze získat ve hře! Jako další můžete získat některý z Cadwell’s Kitchen Arms Style stránek, každou za 5 event tiketů, což vám dává alternativní možnost, jak je získat mimo Stupendous Boxes (nebo snadno chňapnout po chybějící). Oba z těchto nových druhů předmětů najdete v prodeji u Impresaria.

NOVÉ CROWN STORE PŘEDMĚTY

Spolu s Jester’s Festival eventem znovu přidáváme hromadu oblíbených předmětů včetně the Madcap Jester Monkey a Jester Personality, dále přidáváme nové předměty jako the Pebble Pal (ano, je to miminko kamene), Cadwell’s Kitchen Style pack a novinka dřevěný koník.

 

The Novelty Stick Horse mount a Pebble Pal Pet

Dále během eventu přidáváme event tikety do in-game Crown Storu. Můžete je najít v kategorii Events.

Zdroj >>ZDE<<

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0