Jester’s festival event

| 24.3.2021 │ event

Publicize the pointless and the preposterous with a pretend party sure to perplex the pretentious and the pessimistic but please your puerile peers who profess a passion for playfulness and princely porcine prizes.

Překlad: The Jester’s Festival se vrací!

A Frivolous Fête

Jester’s Festival in-game event začíná ve čtvrtek 25.3. v 16:00 a bude končit ve čtvrtek 1.4. v 16:00. Během tohoto žoviálního jubilea můžete získat speciální eventové odměny a užít si 100% XP boost, zatímco budete plnit některé opravdu absurdní Jester’s Festival questy.

Najděte Jester’s Festival pavilóny nacházející se poblíž měst Ebonheart (Stonefalls), Vulkhel Guard (Auridon) a Daggerfall (Glenumbra) a můžete začít. Pokud máte potíže a potřebujete navigovat, tak si můžete vyzvednout Jester’s Festival starter quest zdarma v in-game Crown Store. Najdete ho v Quest Starters category.

Promluvte si s vznešenou jester verzí Skald-Kinga, Queen Ayrenn, nebo High King Emerica, splňte intro quest a získáte the Pie of Misrule memento. Delikatesa, která vám garantuje 100% XP buff! Jakmile dokončíte intro quest, tak vám každy jester může zadat daily quest, aby jste mohli roznášet radost a zábavu všem v Tamrielu.

Najděte Jester pavilón a připojte se k zábavě!

Tento rok jsme pro speciální požitek přidali 3 zbrusu nové questy:
1, A Foe Most Porcine – lze nabrat od kteréhokoliv ze 3 Jesterů, nebo v Hammerdeath Arena (pokud jste tam nikdy nebyli, tak vás tam quest navede)
2, The King’s Spoils – lze nabrat uvnitř Hammerdeath Areny
3, Prankster’s Carnival – lze nabrat u Jestera ve Stonefalls

Můžete splnit všechny tyto questy A 3 originální každý den. Všechny pomohou přinést trochu lehkomyslné zábavy každému v Tamrielu!

ZÁBAVNÉ ODMĚNY

Za dokončení eventového questu získáte Jester’s Festival Reward Box. Tento kontejner obsahuje různé věci jako jsou consumable, recipe, furnishing, Revelry Pie a fragmenty nového Playful Prankster’s Surprise Box mementa. Ale je toho víc! Za dokončení prvního daily questu v daném dni získáte Stupendous Reward Box místo regulerní verze. Specialní box obsahuje ty samé předměty, ale má také šanci na drop následujících:
1, Cadwell’s Kitchen Arms Style Page
2, Fragmenty dvou Mement: the Festive Noise Maker, nebo Jester’s Festival Joke Popper
3, Jokey Stealies na prodej u vendora
4, Runeboxes obsahující the Cherry Blossom Branch, nebo Jester’s Scintillator memento
5, Fragmenty the Sovereign Sow peta
6, NOVĚ Regal Regalia Outfit Style Page
7, NOVĚ Fragment the Playful Prankster’s Surprise Box memento – má vyšší šanci na drop ze stupendous boxu, než z regulérního

Jakmile získáte svůj denní Stupendous Reward Box, můžete dál pokračovat a získat regulérní reward box.

Užijte si festivalové odměny!

Ačkoli koláče získané z Reward Boxu vypadají velmi chutně, ve správných rukou jsou z nich nejobávanější projektily v celém Tamrielu!

Jakmile vložíte tyto chutné metací zbraně do vašeho Quickbaru, stanou se instrumentem maniakální radosti, umožňující vám je házet po všech obyvatelech Tamrielu, včetně NPC, guardů, nebo vašich spoluhráčích. Varování: Některé cíle, jako city guard, můžou něco namítat proti vašemu hýření.

Během vašeho pokrývaní všeho živého koláčem můžete získat speciální eventové Achievementy:
1, The Three Fillings War – hoďte koláč na 10 hráčů jiné alliance
2, The Upper Crust – hoďte koláč na každého leadera alliance
3, More Than You Can Chew – hoďte 10 koláčů na Guarda
4, Dessert Domination – dokončete zmíněné Achievementy
5, Messy Business – zabijte 10 hráčů pokrytých koláčem v Cyrodiilu

Za dokončení těchto Achievementů získáte tituly “Tin Soldier” a “Empieror” a také tetování hlavy „Obnoxious Mute Face“! Samozřejmě to není vše. Ještě můžete získat Crown of Misrule a titul Lord / Lady of Misrule za dokončení všech tří daily questů, nebo titul Royal Jester za dokončení každého Jester’s Festival achievementu.

ZÍSKEJTE SVÉ EVENT TIKETY

Za dokončení prvního Jester’s Festival daily questu v daném dni získáte 3 event tikety jako bonusovou odměnu. nezapomeňte, že je možné mít maximálně 12 event tiketů!

Impresario bude během eventu nabízet tyto předměty:
1, Unstable Morpholith základní fragmenty – obsahuje Deadlands Flint, Rune-Etched Striker a Smoldering Bloodgrass Tinder
2, Všechny 3 Deadlands Scorcher Skin fragmenty – obsahuje Rune-Scribed Daedra Hide, Rune-Scribed Daedra Sleeve a nový Rune-Scribed Daedra Veil
3, Regal Regalia Outfit Style page
4, Sovereign Sow Collectible fragment
5, Group Repair Kit

Poznámka: Žádný z těchto předmětů se nedá vyměnit, nebo prodat, pokud ho koupíte od Impresaria.

Tohle je poslední šance k nákupu finállního fragmentu na Deadlands Scorcher skin. V příštím eventu bude první fragment nového předmětu, takže si ho nezapomeňte vyzvednout!

Zdroj >>>ZDE<<<

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0