Jester festival je tady!

| 22.3.2017 │ Novinky

Jednou ročně se shromáždí divadelníci, šašci a blázni, aby společně oslavovali a povzbuzovali obyvatele Tamrielu. Účinkující se potulují po ulicích, zesměšňují slavné a bohaté různými žerty, vtípky a vyzívají k hraní a soutěžení o legrační ceny.

Jester festival odstartuje 23. 3. v 15:00 hodin (našeho času) a končí 4. 4. v 16:00 hodin. Pokud byste se chtěli zúčastnit, může navštívit jeden ze tří stanů za městy Ebonheart, Daggerfall a Vulkhel Guard. Na každém místě najdete šašky, převlečené buď za krále Emerica, královnu Ayren či krále Jorunna. Promluvte si s každým šaškem a získejte od něj unikátní uličnický úkol a to každý den po dobu trvání festivalu. Jako odměnu můžete získat speciální box, jenž obsahuje některou z těchto pošetilých odměn:

 –  Novou čepici „The Crown of Misrule“
–   Některý z nových receptů
–   Unikátní festivalové memento „Cherry Blossom Branch“
–  „The Pie of Misrule“ – speciální koláček garantující buff na XP, který bude po aktivování na 2 hodiny herního času

Obchodníci „Achievement trader“ vám za vaše festivalové achievementy nabídnou nové položky ze sekce bydlení. Konkrétně malé a velké stromy a standardu s festivalovým motivem. Mimo jiné můžete plněním festivalových achievementů získat titul „Royal Jester“ (královský šašek).

Crown Store nabídne tematické položky ke koupi:

–   Royal Court Jester costume (kostým)
–   Bi-Color Coxcomb Cap (čepice)
–   Fool’s Cap and Masque (čepice)
–   Ass-Ears Jester Cap (čepice)
–   The Jester personality  (osobnost)

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0