Explorer Pack NENÍ možno získat po launchi

| 2.2.2014 │ Novinky

Protože zde stále panuje spousta nejasností ohledně toho, zda-li bude možno získat Explorer Pack (možnost hrát s jakoukoliv rasou za jakoukoliv alianci) i po oficiálním launchi, tzn. bez předobjednání hry, rozhodl jsem se napsat tento krátký článek. I přes jasné informace objevující se všude na internetu a screenshoty komunikace se supportem ZOS si někteří lidí stále myslí, že tento čistě PRE-ORDER bonus půjde získat i po launchi. NENÍ TO PRAVDA! Více v článku.


 
Osobně jsem dvakrát komunikoval s Customer Supportem Zenimaxu. V obou případech mi bylo potvrzeno, že Explorer Pack je čistě PRE-ORDER bonus a nepůjde získat jinak, než skrze předobjednání hry.

Nedorozumnění se začalo šířit, když někdo po Redditu začal šířit screen, na kterém podpora Zenimaxu potvrzuje, že Imperial Edice půjde získat i po launchi a s ní i všechny bonusy. Ten samý uživatel Redditu druhý den poskytl screenshot emailu, ve kterém se mu support Zenimaxu omlouvá za strašné nedorozumění a potvrzuje, že Explorer Pack je jen PRE-ORDER bonus a po launchi nepůjde získat ani zakoupením Imperial Edice. Screenshot ze zmíněného mailu zde přikládám.

screen

Fakta: Imperial edice půjde zakoupit i po 4. dubnu 2014, nicméně mezi bonusy nebude obsažen Explorer Pack. Ten totiž není bonusem k Imperial Edici, ale k PRE-ORDERU hry, tedy k předobjednání hry.

Byl bych rád, kdyby tento článek už navždy ujasnil, že Explorer Pack, tedy možnost hrát s jakoukoliv rasou za jakoukoliv alianci po launchi NEPŮJDE ZÍSKAT. Je to exkluzivní PRE-ORDER bonus. Pokud tedy chcete mít možnost hrát s jakoukoliv rasou za jakoukoliv alianci, předobjednejte si hru.

final

 1. Autor: wondras | Přidáno: 3.2.2014, 01:12

  Ono to s tím „nepůjde získat“ zas tak horký nebude – jak znám tyhle firmy, tak to nabídnou 14 dní po launchy s jiným jménem a s petem jiné barvy za 20 euro 😀

 2. Autor: Vích | Přidáno: 3.2.2014, 02:06

  Zajimalo by me jestli moznost hrat za jakoukoli alianci je jen pro jednu postavu nebo jestli si takhle budu moct vybirat porad ?

 3. Autor: Raven | Přidáno: 3.2.2014, 05:59

  Můžeš si takhle udělat kolik postav chceš.

 4. Autor: Otazník | Přidáno: 3.2.2014, 15:37

  Mám úplně praktickou otázku na autora článku… Pokud si teď objednám u Xzone Imperiální Collector Edici ESO. Dostanu Explorer Pack nebo ne?

 5. Autor: Raven | Přidáno: 3.2.2014, 15:39

  Úplně kratičká odpověď pro autora komentáře… Dostaneš. (:

 6. Autor: Banks | Přidáno: 4.2.2014, 18:33

  Jen by me zajimalo jaka je nejlevnejsi varianta ziskani Explorer Packu ? + treba odkaz na obchod … klidne i zahranicni nebo jen klic. Dekuji

 7. Autor: Thomas | Přidáno: 9.2.2014, 10:57

  Hey tak taky si chci zakoupit imperial edici na xzonu, ale xzone tam má napsané že „Pokud bude v ČR dostupný i předčasný přístup, se ještě řeší. Více informací brzy.“
  Takže s nákupem ještě počkám.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0