Dvě nové knižní série The Elder Scrolls

| 26.10.2014 │ Lore

Dnes bylo oznámeno, že Zenimax se svým partnerem  Titan Books vydává dvě nové řady knih a to The Elder Scrolls Online: Příběhy Tamrielu a The Elder Scrolls V: Skyrim – Skyrimská knihovna !

Zatímco Elder Scrolls Online knihy se budou více věnovat krajině a lore, Skyrim knihy nabídnou poprvé možnost, přečíst si veškeré in-game knihy v realné knižní podobě.

První vydání knih je odhadováno na březen 2015.

 

The Elder Scrolls Online: Příběhy Tamrielu – sv. I: LAND

The Elder Scrolls Online: Příběhy Tamrielu – sv. II: LORE

Vstupte do fantasy světa The Elder Scrolls Online s The Elder Scrolls Online: Příběhy Tamrielu – série představující velkou sbírku in-game lore a umění. Oba svazky budou mapovat pokračující boje mezi Aldmeri Dominion, Daggerfall Covenantem a Ebonheart Pactem a stejně tak i smrtící invazi deadrického prince Molaga Bala.

 

The Elder Scrolls V: Skyrim – Skyrimská knihovna, sv. I: THE HISTORIES

The Elder Scrolls V: Skyrim – Skyrimská knihovna, sv. II: MAN, MER AND BEAST

The Elder Scrolls V: Skyrim – Skyrimská knihovna, sv. III: THE ARCANE

Z archivu The Elder Scrolls V: Skyrim příchází kompletní nashromáždění in-game textů THE SKYRIM LIBRARY. Tyto tři svazky poprvé v historii pokryjí ohromné množství lore včetně kultur, různých stvoření, magie, mýtů atd.

  1. Autor: Tom84 | Přidáno: 15.11.2014, 08:07

    Chtel bych se zeptat je naka aktivni ceskoslovenska gilda za daggerfall covenant do ktery bych se mohl prihlasit?popripade kde bych mohl najit nejaky seznam vsech cz/sk gild

  2. Autor: Azazel | Přidáno: 22.11.2014, 16:49

    V češtině to asi neseženu že jo?

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0