Trialy

Trialy jsou dungeony pro 12 zkušenějších hráčů a dají se chodit na různé obtížnosti. Dle nastavení skupiny se chodí v normal nebo veteran verzi. Veteran verze má ještě možnost “hard mode”, jenž se dá zapnout u posledního bosse, pokud jdete trial na nejvyšší možné verzi obtížnosti. Trialy se dají scalovat (nastavovat obtížnost mobek) podle levelu leadera (“korunky”) skupiny, ale pak vám také padá nižší loot. Na mapě mají ikonku dungeonu (velké dveře) s rohatou lebkou.

 

Za každého zdolaného bosse či zvládnutý úsek trialu dostáváte bodové ohodnocení. Pokud bojujete příliš dlouho či někdo umře, získáte méně bodů. Pokud jdete veteran trial a máte výborné score, můžete se umístit v tabulkách (klávesa “J” záložka “leaderboards”) a pokud se v žebříčcích udržíte až do závěrečného dne, stanoveného jako konec weekly (7 dní), dostanete odměny v podobě zlatých či jinak vzácných itemů.

 

Ve hře jsou momentálně k dispozici tyto trialy:

1.) Aetherian Archive (Craglorn) – zkratka: AA
2.) Hel Ra Citadel (Craglorn) – zkratka HRC
3.) Sanctum Ophidia (Craglorn) – zkratka: SO
4.) Maw of Lorkhaj (Reaper’s March, nutno vlastnit DLC Thieves Guild nebo mít aktivní členství ESO+) – zkratka: MOL
V trialech padají také speciální sety jak z bossů, tak z posledního bosse / truhličky “undanted coffer” (lze získat pouze 1x týdně) padají tyto sety, které najdete v záložce “sety z trialů”:  https://docs.goog