Dragonstar Aréna (DSA)

Další možností, jak trávit čas se svými čtyřmi přáteli je vydat se do Dragonstar Areny (DSA), která se nachází v Craglornu. Tam na vás čeká speciální aréna, která má 10 levelů a každý z nich je tvořen 5ti koly. Čtyři kola jsou vždy vlny mobek a v pátém kole je součástí vlny i závěrečný boss (či více bossů). Můžete si všimnout, že se v aréně nachází pět misek a postupně se v nich zapalují svíce. Díky tomu můžete poznat, v jaké fázi boje se právě nacházíte. Každých pět kol uzavírá jeden level, po kterém si ničím nerušeni vyzvednete odměnu z truhly, můžete se opravit u obchodníka (je to takový malý scamp) a až budete připravení, projdete společně portálem a pokračujete dál. Pokud umřete v DSA, pokračujete tam, kde jste skončili (konkrétní kolo v daném levelu).

 

Samozřejmě i DSA má též dvě úrovně obtížnosti – normal a veteran (nastavitelné v nastavení skupiny – klávesa “P”). Pouze účast ve veteran verzi na maximální možný level vás může dostat do tabulky s vašim score (leaderboards), podobně jako je tomu v trialech. Pokud se v žebříčcích udržíte, dostanete odměny v podobě zlatých či jinak vzácných itemů.

 

Sety, které lze získat v DSA:

1.) Archer’s Mind Set

× Části setu: medium armor
× Setové bonusy:
(2 items) Adds x Max Stamina
(3 items) Adds x% Weapon Critical
(4 items)Adds x% Weapon Critical
(5 items) Attacking from stealth increases Critical Damage by x%.  Critical Damage increased by x% when not attacking from stealth

 

2.) Destruction Mastery Set

× Části setu: light armor
× Setové bonusy:
(2 items) Adds x Max Magicka
(3 items) Adds x% Spell Critical
(4 items) Adds x Spell Damage
(5 items) Robes of Destruction Mastery Increase maximum Magicka by x% while you have a destruction staff equipped

 

3.)Footman’s Fortune Set

× Části setu: jewelry / heavy armor
× Setové bonusy:
(2 items) Adds x Max Health
(3 items) Adds x Armor (phys.&spell resist)
(4 items) Adds x Spell Resistance
(5 items) Shieldwork increase block mitigation by x%

 

4.) Healer’s Habit Set

× Části setu: jewelry / light armor
× Setové bonusy:
(2 items) Adds x Max Magicka
(3 items) Adds x Magicka Recovery
(4 items) Adds x Spell Damage
(5 items) Healer’s Habit Increases Healing done by x%

 

Také se zde dají získat speciální MASTERY zbraně s těmito bonusy. Tyto bonusy fungují současně s jedovými lektvary slotnutými vedle zbraně:

× MASTER 2-HANDED SWORD – Cleave and morphs hit for 600 additional damage. While the sword is equipped gain 160 Weapon Damage.


× MASTER 1-HANDED SWORD – Puncture and morphs heal for 2000.

 

× MASTER DUAL WIELD DAGGERS – Twin Slashes and morphs deals 270 more damage per tick and while a the dagger is equipped gain 100 Weapon Damage.

 

× MASTER BOW – Weapon Damage against targets effected by your Poison Arrow and morphs is increased by 300. While the bow is equipped Max Stamina is increased by 900.

 

× MASTER DESTRUCTION STAFF – FLAME, FROST, LIGHTNING – Destructive Touch and morphs deals 900 additional damage and costs 12% less. Max Magicka is increased by 900 while the staff is equipped.

 

× MASTER RESTORATION STAFF – The first tick of Grand Healing and morphs grants allies 250 Stamina. Max Magicka is increased by 900 while the staff is equipped.