Dragon Rise event

| 5.10.2019 │ event

Prozkoumejte Elsweyr, zabíjejte draky a splňte Dragonhold Prologue quest. Odemknete tak zajímavé odměny pro všechny Elsweyr hráče včetně collectibles, XP buff a více!

DRACI NAD ELSWEYREM

Dragon Rise event začíná ve čtvrtek 3. října (October) v 10:00AM EDT (16:00) a končí v pondělí 14. října v 10:00AM EDT. Během tohoto eventu vás čekají 3 exklusivní odměny:
1, Green Dragon Imp pet
2, Grim Harvester kostým
3, Dragon’s Treasure Trove furnishing

Nový pet, kostým a furnishing jsou odemčeny!

Poslední odměnou je odvážný projev bohatství, který můžete umístit do vašeho domu. Je zde také řada batohů, které obsahují spoustu zajímavých předmětů, včetně nového target dummy. Samozřejmě to není vše. Během Dragon Rise získáte bonus XP a gold v zóně Northern Elsweyr!

Pro odemknutí všech těchto odměn musí hráči Elsweyru pracovat spolu v různých aktivitách a zaplnit 3 Dragon Rise metry:
1, Prozkoumejte Elsweyr a získejte Achievement Northern Elsweyr Pathfinder pro odemknutí primární odměny (otevřete si svůj in-game Journal pokud potřebujete pomoc s dokončením Achievementu)
2, Zabíjejte draky k odemčení XP boostu, který ovšem platí jen v zóně Elsweyr (od odemčení kapitoly Elsweyr bylo zabito přes milion draků, takže co je několik dalších?)
3, Dokončete Dragonhold Prologue quest (od 8. října) k odemčení bonusových goldů (opět platí pouze pro zónu Northern Elsweyr)

Jakmile dokončíte některý z cílů, tak se můžete podívat na celkový progress na stránce Dragon Rise. Pokud již máte odemčený Achievement Northern Elsweyr Pathfinder, tak se nemusíte bát, i tak se počítá a můžete pokračovat v dalších dvou aktivitách.

Jako další část při odemykání vašeho XP boostu, zabijením draků také pomáháte zvyšovat částku daru pro #SlayDragonsSaveCats campaign. Můžete tak pomoct zvířatům, které to potřebují, během toho co budete pomáhat sobě k dosažení XP boostu – vyhrají tak všichni!

Během zabíjení draků a bossů v Northern Elsweyr máte šanci získat Nafaalilargus’s Strongbox jako bonusovou odměnu. Obsahuje předměty jako crafting materiál, style page, částí setů a více!

ELSWEYR CHAPTER VE SLEVĚ

Pokud se chcete podívat do domova Khajiitů, tak je teď nejlepší šance. Právě probíhá 50% sleva na všechny edice The Elder Scrolls Online: Elsweyr, obsahující Standard EditionStandard Edition Digital UpgradeDigital Collector’s Edition, a Digital Collector’s Edition Upgrade.

Elsweyr přináší velkou zónu k prozkoumání, class Necromancer a pokračování letošní sezóny draků.

DRAGONHOLD PROLOGUE QUESTS

Dále oznamujeme, že v úterý 8. října v 10:00AM EDT vyjde Dragonhold Prologue quests. Jelikož je součástí základní hry, tak nebudete potřebovat dokončit, ani vlastnit žádné z předchozích DLC.

V těchto dvou nových questech budete pomáhat Sai Sahanovi odhalit ztracenou historii Dragonguardů s nadějí, že naleznete ztracenou relikvii, která vám pomůže obrátit průběh války s draky ohrožující všechny v Elsweyru. Dragonhold Prologue quests vás navede přímo k ději Dragonhold DLC, které vyjde brzy v Q4 (4. čtvrtletí)!

Spojte síly se Sai Sahanem pro nalezení prastaré relikvie

Jakmile dokončíte prolog, získáte memento Dragonhorn Curio a furnishing Dragonguard Banner. Dále jako část eventu Dragon Rise budete o krůček blíž k odemknutí gold buffu v zóně Northern Elsweyr. Jen tak mimochodem, právě teď můžete získat svůj vlastní Horn of Ja’Darri v Bethesda Gear Store!

ZÍSKEJTE EVENT TIKETY

Během Dragon Rise eventu máte šanci získat event tiket za každé zabité monstrum v zóně Northern Elsweyr. Za každého zabitého bosse v této zóně máte 100% šanci! Počítá se i poslední boss v Moongrave Fane, jelikož je taktéž lokalizován v zóně Northern Elsweyr. Nezapomeňte sbírat všechen drop. Touto cestou můžete získat 2 event tikety denně.

Během této periody bude Impresario prodávat následující předměty:
1, Cadwell style pages
2, Abnur Tharn style pages
3, The Onyx Indrik Pet
4, Všechny 4 Indrik Feathers
5, Všechny 4 Onyx Indrik Berries (včetně posledního, které potřebujete k vyvolání Onyx Indrika!)

Onyx Indrik mount

Zdroj >>ZDE<<

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0