Doprava v Tamrielu

| 4.4.2015 │ Novinky

Dnes jsme pro Vás připravil článek o možných  způsobech cestování po Tamrielu. Dozvíte se o portování pomocí takzvaných Wayshrine, mountech a o tom jak se cestuje v PVP zóně Cyrodiil.

Ve světe Elder Scrolls jsou určité způsoby cestování, ať už po svých, přes fast travel, na koni nebo zakoupení dopravy u NPC.

Elder Scrolls Online není vyjímkou a podíváme se na všechny druhy dopravy, začnem tím co budete používat nejčastěji.

Wayshrine

Jeden z nejdůležitějších typů cestování se kterým se budete setkávat téměr od začátku, wayshrine jsou menší svatině s modrým ohněm díky kterým můžete cestovat od jedné do druhé přes celou mapu téměř okamžitě a zadarmo. Při použití se vám objeví mapa, stačí najít wayshrine kterou už jste objevili a kliknout na shrine kterou potřebujete.
Je tu také možnost portování se přímo na wayshrine uprostřed ničeho, ale stojí to peníze.. ze začátku 146 goldů a pokud to uděláte dvakrát za sebou tak vás to bude stát asi 1188 goldů a cena se snižuje přibližně o 2 goldy za vteřinu.
Pro cestování si je ovšem musíte objevit sami cestováním po světě,případě přes použití Travel to player o kterém se dozvíte víc později.

Screenshot_20150403_154754

Mounti

Samozřejmě v jako každé MMORPG jsou tu i mounti, možností jak je získat je několik, záleží jen na vás.

Jako první možnost je samozřejmě zakoupení koně ve stájích, najdete je ve většině měst v ikonkou koně. Nejlevnější kůň stojí 10,000 goldů, což se samozřejmě projeví na jeho rychlosti, výdrži a nosnosti nákladu. Ti lepší stojí 42,700 goldů a vyplatí se na ně čekat.

Další způsob je zakoupení Imperial edice v ingame shopu nebo Starter Packu, v takovém případě se vám hned přidají do kolekce a můžete zvesela jezdit.

A nakonec, také v ingame shopu za Crowns můžete koupit několik různých mountů,tentokrát můžete mít víc než obyčejného koně a to například guara nebo ohnivého koně.

Screenshot_20150403_154553 Screenshot_20150403_154605 Screenshot_20150403_154627

Travel to player

Dále tu je způsob cestování přes Travel to player, který jednoduše funguje tak, že si najdete hráče v guildě nebo v partě,klikněte na něj pravým tlačítkem a zvolíte možnost Travel to Player, po krátké animaci vás to portne zaním buď k nejbližší Wayshrine,což funguje jako rychlí způsob objevování a nebo do instance neboli dungeonu.

Cyrodiil – PVP

Nakonec se podíváme na cestování v PVP, funguje to tu podobně jako v normálních lokací, ale nefunguje tu Travel to Player, jste většinou odkázání na svou vlastní dopravu pomocí mounta.

Ale samozřejmě by nás nenechal Zenimax běhat po celé lokaci po svých do bitev kde by jsme umřeli a běželi zase přes celou mapu, to vůbec ne.
Máme tu tedy něco jako Wayshrine, v každé pevnost je stojan s modrým plamenem, tentokrát je nemusíte objevit, ale musí kní být připojená cesta od vaší pevnosti do pevnosti kterou má zabranou vaše aliance a nesmí být pevnost pod útokem.

Screenshot_20150403_181225 Screenshot_20150403_181304

Takže pokud si budete chtít projít dungeony,anchory nebo posbírat knížky v Cyrodiilu a vaše aliance nebude mít žádnou pevnost, budete se muset spolehnout na svoje vlastní nohy nebo vašeho mounta. Nebo doporučuji zkusit nakouknout do jiné kampaně.

Screenshot_20150403_180954

– Bulljoker

final

 1. Autor: GunMan | Přidáno: 7.4.2015, 10:51

  Parodie mi někdo pls, jak je to s mountama skrz postavy na jednom účtu? Pokud si koupím mounta na jedné postavě, můžu na něm jezdit i na druhé, jako to je ve WoW? Jde to aspoň u těch mountů za CROWNy? Díky za info

  • Autor: bulljoker | Přidáno: 7.4.2015, 11:52

   ano mounti,peti, převleky se sharujou na celej account, stačí zmáčknout ve hře U

 2. Autor: GunMan | Přidáno: 7.4.2015, 13:06

  díky moc za info

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0