Do Cyrodiilu příchází chaos

| 3.6.2019 │ Článek| Novinky

Alliance War se stane bouřlivější s příchodem Artifact weapon, které přibudou ve free Updatu 22!

DÁREK OD SHEOGORATHA

Šílený bůh Sheogorath chce vnést trochu více vzrušení do open-world PvP zóny Cyrodiil tak, že na bojiště Alliance War přivolá mocné Artifact Weapons. Nicméně, Daedrický princ šílenství je nestálý a co může dát, může zase vzít zpět.

S tímto novým Alliance War PvP systémem se rozvíjí cíl týmů, který byl přímočarý.

„Chaos! Potřebujeme vnést chaos do všeho co je k dispozici v Cyrodiilu,“ vysvětluje Brian Wheeler, ESO’s Combat Lead. „V tomto bodě je ve hře, mnoho lidí hrajících podle vzoru, který je poměrně dobře zakořeněný. Není zde žádný mobilní element kromě Elder Scrolls, takže potřebujeme další cestu jak nechat více lidí v pohybu.“

S Updatem 22 se čtyřikrát až pětkrát denně objeví náhodně v Cyrodiilu mocná Artifact Weapon známá jako Volendrung. Měli by jste ji hledat (hra vás bude varovat když bude přicházet, ale neřekne vám, kde přesně je), síla legendárního „Hammer of Might“ vámi bude pronikat. Kdokoliv může sebrat Artifact weapon, takže pokud ji uvidíte, tak si pro ni běžte! Zbraň se může objevit kdekoliv na mapě a to i za Scroll gate, takže mějte oči otevřené.

Jakmile seberete zbraň, budou vaše atributy normalizovány a vy získáte přístup k zbrusu nové sadě abilit, které mohou srazit celé skupiny nepřátel a dovolí vám způsobit masivní poškození do všech opevnění. Zanechte za sebou brázdu v rozpadajícím se Cyrodiilu!

Strhněte zdi nepřátelského opevnění pomocí Volendrung

HLAD PO NIČENÍ

Protože tento „dar“ pochází od Sheogoratha, je v tom háček. Volendrung po vás chce nakrmit získáním Alliance Pointů přes obranu, zabírání, nebo zabíjení nepřátel. Poznámka: oživování, nebo healování vašich spoluhráčů NEBUDE doplňovat zbraň. Ta žízní jen po ničení.

Pokud selžete při krmení zbraně výživným krveproléváním a tento měřič klesne na nulu, dostanete Sheogorathovo mocné prokletí, které vás okamžitě zabije a legendární zbraň padne k vašim nohoum. Zčistajasna! Ještě lépe, pokud držiteli vypadne zbraň během 30ti minut od sebrání, tak ji může sebrat kdokoliv jiný!

To znamená že pokud vás někdo jiný porazí touto zbraní, máte na výběr: můžete utíkat a zachránit si svůj život, nebo zabít držitele a vzít si zbraň pro sebe. Pokud ale necháte nepřítele jít dál bez boje se silou Volendrungu, tak se vaše pevnosti změní v suť.

Jak je uvedeno výše. Volendrung je extrémně mocný, ale jak mocný je doopravdy?

„Je to OP. Dokáže to zabít Emperora. Pokud nebudete pozorní a zkřížíte cestu někomu s Volendrungem, půjdete si pro smrt,“ řekl Wheeler. „Samozřejmě, jakkoliv je smrtící pro hráče, pravý účel je ničit pevnosti. Bude to mít významný dopad na stav vaši kampaně, ve smyslu jak rychle a bez námahy budou padat opevnění.“

OVLÁDNĚTE KLADIVO MOCI

S přidáním Volendrungu bude podoba Alliance War navždy změněna. Hledejte tuto mocnou zbraň a použijte ji k zrujnování všech uchazečů o Ruby Throne. Nezapomeňte udržet zbraň nakrmenou, její chuť po ničení musí být ukojena, jinak zaplatíte vašim životem!

Zdroj >>ZDE<<

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0