DLC Scalebreaker a Update 23

| 19.8.2019 │ DLC

Pokračujte v sezóně draků v novém DLC Scalebreaker. Objevte dva nové příběhy, které jsou součástí eventu ESO: Elsweyr a podívejte se na Update 23, který je pro všechny zdarma.

Hrajete na konzolích? Nemějte strach. Můžete pokračovat v boji, až vyjde Scalebreaker na PS4 a Xbox One 27. srpna (august).

DLC Scalebreaker a Update 23 přináší novinky a úpravy do hry:
1, 2 nové dungeony s tématikou sezóny draků: Lair of Maarselok a Moongrave Fane
2, 8 nových setů a 5 nových collectibles
3, Úprava undaunted klíčů
4, Guild Trader multi-bidding
5, Multi-crafting
6, A více!

DLC je zdarma pro každého, kdo má aktivní ESO plus, případně se dá zakoupit za crowny v in-game Crown store. Patch notes k Updatu i DLC si můžete přečíst na Oficiálním fóru.

DLC SCALEBREAKER

DLC Scalebreaker přináší 2 nové dungeony, které pokračují v příběhu Wrathstone a Elsweyr. Draci z Halls of Colossus jsou volní a vy se musíte vypořádat s důsledky jejich osvobození. I přesto že je příběh součástí letošní ságy, můžete si ho klidně projít i bez znalosti předešlých částí.

Lair of Maarselok

Po staletí spal Maarselok hluboko v horách mezi Elsweyrem a Grathwodem. Během otevření Halls of Colossus byl tento monstrózní drak probuzen a nyní hrozí rozšíření jeho zkázy do domova Wood Elfů. Pouze s pomocí Warlocka Carindona a lesního ducha Selene můžete porazit tohoto nového a děsivého draka!

Ulovte obrovkého draka Maarseloka!

Moongrave Fane

Skryti uvnitř padlého Khajiitského chrámu, připravují vampíři z Hollowfang nebezpečný rituál. Snaží se vysát krev ze zajatého draka! A ty a tvůj tým si musíš probojovat cestu skrz rozpadlé ruiny a zastavit jejich plán dřív, než bude pozdě.

Oba dungeony budou mít opět obtížnost normál a veterán s možností spustit hard mod. Můžete zde najít nové odměny jako jsou nové sety, achievementy, collectibles a další.

Navíc získáte za projití obou dungeonů (na obtížnosti normál i veterán) unikátní collectible „tablet“, které lze použít k otevření nového křídla ve vašem domku „the Hall of Lunar Champion“.

Rozšiřte své sídlo!

Nezapomeňte, že dům the Hall of Lunar Champion můžete získat dokončením úkolu „Two queens“, který je součástí rozšíření Elsweyr. Čtvrtou a také poslední desku, která vám umožní otevřít poslední část a tím kompletně zpřístupnit veškeré části vašeho sídla můžete získat v příštím DLC Dragonhold!

DETAIL PODEJE

DLC Scalebreaker je zdarma pro ESO Plus hráče a také je možné si jej pořídit za 1500 crownů z in-game obchodu Crown store.

Poznámka: jakmile vaše ESO Plus vyprší, tak přijdete o přístup k DLC a v tomto případě si jej budete muset koupit za crowny.

Scalebreaker collector’s Bundle

Sběratelský balíček je možné pořídit za 4000 crownů. Obsahuje přístup k základnímu DLC, Dragon Hunter koně, Ancient Dragon Hunter Wolf peta a 5x crown Experience Scrolls. Scalebreaker collector’s Bundle najdete v crown shopu pod záložkou Featured.

Scalebreaker collector’s Bundle

VEJDĚTE DO SCALEBREAKER DUNGEONU A ZÍSKEJTE ZDARMA HELMU

Jakmile získáte přístup k Scalebreaker dungeonům, tak můžete začít prozkoumávat Lair of Maarselok, nebo Moongrave Fane těmito způsoby:
1, Přímá teleportace do dungeonu z vaší mapy
2, Použitím Dungeon Finderu
3, Dojít pěšky ke vstupu do dungeonu v Grathwoodu (Lair of Maarselok) a v Northern Elsweyr (Moongrave Fane)

Jakmile do jedno z nich vstoupíte, získáte Dread-Aurelian Mask zcela zdarma.

Dread-Aurelian Mask

K získání shoulderu stejného typu je potřeba projít oba dungeony na obtížnosti veterán. Hodně štěstí!

UPDATE 23 ZLEPŠENÍ KVALITY ŽIVOTA

Společně s DLC vyšel i Update 23, který je pro všechny hráče ESO zcela zdarma. Tento update přináší množství oprav, změn abilit a vylepšení některých základních částí hry, jako jsou crafting, Guild Trader a Undaunted.

Undaunted klíče a obchodníci

S Update 23 se stávají Undaunted klíče currency (měnou) a nejsou nadále k nalezení v inventáři, takže nad nimi budeme mít větší kontrolu. Další změnou je, že nyní budeme vyměňovat klíče přímo u zadavatelů úkolů pro Undaunted a ti nám budou dávat „reward coffer“. Pokud budete ochotni utratit více klíčů, tak získáte specifický coffer, u kterého je větší šance, že vám padnou shouldery, které opravdu potřebujete.

Multi-Crafting

Tento update také vylepšuje crafting systém. Umožní vám vyrábět, rozebírat a extrahovat více předmětů najednou, takže to už nebudete muset dělat po jednom kousku. Je to obrovské zrychlení výroby.

Guild Trader Multi-Bidding

Nakonec tady máme multi-bidding pro Guild Tradery. Guild Leader má nyní možnost dát bid na více obchodníku v jednom týdnu. Tahle změna redukuje šanci, že přijdete o obchodníka každý týden a umožní vám dát prioritu na určitého obchodníka podle toho kolik za něj nabídnete. nemějte strach. Jakmile vyhrajete obchodníka, tak se vám ostatní nabídky vrátí.

Zdroj >>ZDE<<

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0