DLC Dark Brotherhood podrobnější informace

| 22.5.2016 │ Článek

Shrnutí všech důležitých novinek, které přinese Dark Brotherhood již za pár dní (31.5.2016) včetně vysvětlení vyrábění a používání jedů, představení nových setů, změn traitů, nekonečných batohů a vše, co potřebujete vědět ohledně odstranění Veteran Ranků.

-Uvedená cena za DLC je 2000 Crowns, speciální edice s mountem vlkem je za 4000 Crowns

-Přibude nová oblast Gold Coast s městy Anvil a Kvatch.

Screenshot_20160518_134934 - oriznute

Questy:

 

+ „Bounty“ questy. Jedná se o daily z nástěnky v novém městě Anvil (je to hned před nejbližší hospodou směrem od městské Wayshrine), které jsou podobné jako single daily ve Wrothgaru (Morkul Stronghold) tzn. pošlou vás do dungeonu něco sebrat a něco zabít.

+ „Contract kill“ questy. Ty dostáváte postupně od Bratrstva, když se k nim přidáte a splníte přijímací zkoušky. Vyšlou vás do míst po celém Tamrielu, kde máte za úkol zabít konkrétní osobu a vyhnout se strážím.

+ „Sacrament“ questy. Putujete na speciální místo, stalkujete a zabíjíte na přání. Tyto questy se vám odemknou po splnění questu „A Lesson in Silence“ zanedlouho poté, co se přidáte k Bratrstvu.

Screenshot_20160522_134415

Pasivní skill linie

 

Je podobná té z Thieves Guild, ale je zaměřená na vraždění. Začíná questem „Voices in the Dark“ dostupným v libovolném Outlaws.

Přestože některé z nich přinášejí zajímavé možnosti pro boj (Blade of Woe – dýka, kterou si můžete při plížení kdykoliv přivolat do ruky a ona vám pomůže nemilosrdně zabít oběť, navíc ta animace vypadá dost dobře) a jistě by se hodily i na bosse nebo v PvP, tak tam bohužel nefungují. Jiné pasivky jsou ovšem zajímavé i do „běžného“ hraní, např. „Shadow rider“, který vám snižuje radius agresivních entit, pokud jedete na koni nebo jiném mountovi.

db pasivky

Osobnost „Assassin“ + 2 nové kostýmy

 

Po zakoupení DLC a při první návštěvě nové oblasti se vám otevře v colectibles nová záložka personality a v ní „assassin“. Aktivování osobnosti bude mít vliv na pohyby vaší postavy (chůze, postoj), výraz tváře nebo třeba i to, co bude dělat, když jí necháte někde čekat atp. Kostýmy získáte až při plnění příběhových questů, stejně jako u Thieves Guildy.

Poison Making systém

 

Součástí změn hry se všem otevřou nové možnosti vytváření a užívání jedů. Z monster bude možno získávat nové přísady (butterfly wing, scrib jelly, beetle scuttle, spider egg, fleshy larva, nightshade, mudcrab chitin, torchbug thorag) a speciální vody na tvorbu jedů, které vypadají jako lahve s vodou používané k míchání klasických lektvarů, ale jsou uvnitř zelené. K těmto přísadám se dostanete prostřednictvím zabíjení specifických monster po celém Tamrielu, nikoliv jen v nových oblastech.

Vytváření jedů je implementováno do hry jako rozšíření alchymie. Nové ingredience se dají používat jak pro tvorbu lektvarů, tak pro tvorbu jedů a rozdíl mezi výsledky craftu ovlivní užití správné vody. Jak už z těchto informací vyplývá – ano, budeme moci vyrábět i mnoho nových lektvarů s dosud neprobádanými vlastnostmi. Co byste řekli třeba na tyto jedy?

posion
Potiony a Poisony lze užívat současně a nezávisle na sobě. Vedle zbraní se vám objeví speciální okénko na umístění jedů. Jakmile tam lahvičky s jedy vložíte, enchant na příslušné zbrani se vám potlačí. Výjimku tvoří Master’s Weapons a Maelstrom Weapons, kde funguje jejich unikátní schopnost i jed současně.

Pokud bude jed v boji aplikován, lahvičky vám postupně začnou ubývat a když dojdou, objeví se vám speciální indikátor v blízkosti ability baru.

Pasivní abilita z alchymie pro vytváření více potionů z jedné várky má v poslední fázi možnost vyrábět „+3 nebo +12″ místo dosavadních“+3“. Takže je tam šance, že místo 4 kusů z jedné várky vyrobíte 12 kusů.

Nové sety

 

Několik stávajících VR12, VR14 setů bylo povýšeno na max level, jedná se o PvP sety i některé z trialů. Jinak zde jsou zcela nové sety:

  • CRAFTED: Kvatch Gladiator
   2 items – weapon critical
   3 items – weapon critical
   4 items – weapon damage
   5 items – Your light and heavy attacks deal addiction damage to targets below 25% health.

 

  • CRAFTED: Pelinal’s Aptitude
   2 items – (x) max health
   3 items – (y) stamina regen
   4 items – (z) magicka regen
   5 items – Your weapon snd spell damage both become highest of the two values.

 

  • CRAFTED: Varen’s Legacy
   2 items – (x) max health
   3 items – (y) max stamina
   4 items – 4% healing taken
   5 items – When you block gain a 10% chance that your next AoE ability will deal 3300 extra damage.

 

  • GOLD COAST DROP: Flanking Strategist
   2 items – (x) max stamina
   3 items – (y) weapon critical
   4 items – (z) weapon damage
   5 items – Attacks from behind gain an additional (xy) weapon damage

 

  • GOLD COAST DROP: Hide of Morihaus
   2 items – (x) max health
   3 items – (y) physical resistance
   4 items – (z) max stamina
   5 items – Rolling through enemies deals (xy) physical damage and knock them down.

 

  • GOLD COAST DROP: Sithis‘ Touch
   2 items – (x) max health
   3 items – (y) max health
   4 items – (z) weapon critical
   5 items – Using the Blade of Woe grats major berserk for 6 seconds.

 

  • TEL VAR STONES: Galerion’s Revenge
   2 items – (x) spell critical
   3 items – (y) magicka regen
   4 items – (z) spell damage
   5 items – When you hit an enemy with light or heavy attack you put a Mark of Revenge on them for 15 seconds after stacking 6 marks on a target they will detonate for 4565 magic damage.

 

  • TEL VAR STONES: Vicecanon of Venom
   2 items – (x) max stamina
   3 items – (y) weapon damage
   4 items – (z) stamina regen
   5 items – Your attacks from stealth inject a leeching poison that deals 13250 poison damage over 15 seconds and heals you for the damage done.

 

  • TEL VAR STONES: Thews of The Harbinger
   2 items – (x) max health
   3 items – (y) max health
   4 items – (z) max stamina
   5 items – When you block an attack with no duration (non-DOT) you deal damage to the target attacker equal to 4% of your current health.

 

  • TEL VAR STONES: Imperial Physique
   2 items – (x) stamina regen
   3 items – (y) magicka regen
   4 items – (z) weapon and spell damage
   5 items – Whileare you in Imperial City you tap into the power of Tel Var stones you are carying, increasing your health, magicka and stamina by (xy). While you have 4x Tel Var stone multiplyer this effect in increasing by 600%.

 

Nové motivy k naučení:

 

 • Assassins League – padají z bossů v nové oblasti a předmět “Tainted Blood” na craft v tomto vzhledu lze získat z „10x Dried Blood“ a to lze získat používáním Blade of Woe (první pasivní abilita z nové linie). Fotogalerie: http://imgur.com/a/K3tww
 • Thieves guild – bude odměnou za Heisty z Thieves Guild. Fotogalerie: http://imgur.com/a/DjYda
 • Abah’s Watch – bude padat z “ laundered shipments“ distribuovaných Thieves Guildou (myslím si, že mají na mysli to z těch malých modře zářících truhliček s kradenými věcmi, ale to je jen můj tip)

 

Změny v Imperial City

 

V Imperial City lze zabírat distrikty a tím své alianci zvyšovat procentuální zisk Tel Varů. Zabírání distriktů je podobné jako zabírání zdrojů v PvP. Každý distrikt dá vaší alianci bonus +33% Tel Varů. Všechny distrikty mají stejné bonusy a pokud jich vlastníte více, tak se sčítají.

Screenshot_20160518_132407

Dále byly změněny tresty za úmrtí na -50% Tel Varů.

Za Tel Vary bude možní koupit runu Hakejo (5 000 TV) a také speciální Polymorphy (250 000 TV), se kterými půjde obchodovat.

poly za tv

Odstranění Veteran Ranků

 

Levely od teď budou takto:

Level 1, Level 2, Level 3 (…) Level 49, Level 50, Level 50 Champion Point 10, Level 50 Champion Point 20, Level 50 Champion Point 30, Level 50 Champion Point 40 (…) Level 50 Champion Point 150, Level 50 Champion Point 160 (= maximální level).

Počet Champion Pointů (CP) je 3×167, takže 501. Když jste VR16 a máte např. 400 CP, tak jste Level 50 CP 400, ale oblečení a věci máte pouze Level 50 CP 160 a nelze vyrobit „vyšší“.

Pokud máte na sobě oblečení pro Veteran Rank 16, předělá se vám automaticky na Level 50 Champion Point 160 a např. věci pro Veteran Rank 3 se změní na věci Level 50 Champion Point 30.

Shrnutí dalších změn:

 

-Nameplates (jména nad NPCčky a entitami) – zobrazení ID hráče nad hlavou atp. Mnoho nových specifických nastavení.

-Zamykání itemů – ochrana před nechtěným rozebráním věci. Stačí na item v inventáři kliknout pravým tlačítkem a z nabídky zvolit „lock“.

-Ready check – nová funkce pro skupiny. Leader může vyslat „ready check“ členům a ty jej mohou potvrdit. On má tak zpětnou vazbu, že jsou všichni připraveni do akce.

-Možnost dokoupit si v Crown Store slot pro další character. Maximální navýšení je o 4 sloty.

-Rozdělení kostýmů, skinů, čepic a polymorphů do kategorií a možnost aktivace většiny věcí současně, např. skin soul shriven + svatební šaty + pánvička na hlavu. Kostra ve svatebních šatech už ale bohužel nejde.

Screenshot_20160522_082553

-Téměř nekonečný Crafting bag pro uskladnění materiálů (jídlo na craft, dřevo, látky, ingoty, návnady, rostliny, runy, traitové a stylové kameny, surové materiály atd.). Tato funkce je pouze pro aktivní členy ESO + po dobu trvání subscriptionu. Batoh je implementován jako další záložka ve vašem inventáři a je sdílen na account. Věci se do něj přesunou automaticky, jakmile seberete něco, co do něj patří. Pokud vám ESO+ skončí, batoh se uzamkne a lze z něj pouze vybírat.

-Všechny štíty ve hře budou na 6 vteřin, nehledě na classu a skill linii. Také budou menší změny ve skillech, magicka/stamina cost, upravené některé morphy, nějaké změny champion pointech atp. Nedokážu vám to bohužel úplně všechno podrobně sepsat, protože znám dobře jen svou classu.

Změny traitů:

 

— ARMOR —

× sturdy – reduce block cost 2%

× impenetrable – increase your critical resistance by 225 and this item takes 50% less durability damage

× reinforced – increase this item’s armor value by 12%

× well-fitted – reduces the cost of sprinting and roll dodging by 1%

× training – increase experience gained from kills by 7%

× infused – increase armor enchantment effect by 8%

× prosperous (přejmenovaný exploration) – increase gold gained from looting enemies by 2,5%

× divines – increases mundus stone effects by 3,5%

× nirnhoned – increase physical and spell resistance by 262

— WEAPON —

× powered – increase healing done by 1,5%

× charged – increase your chance to apply status effects by 70%

× precise – increase weapon and spell critical values by 1,5%

× infused – increase weapon enchantment effect by 8% and redices enchantment cooldown by 40%

× defending – increases physical and spell resistance by 2220

× training – increase experience gained from kills by 2,5%

× sharpened – increase physical and spell penetration by 2220

× decisive (přejmenovaný weighted) – when you gain ultimate you have a 9% chance to gain 1 additional ultimate

× nirnhoned – increases damage of this weapon by 7%

 

 

 1. Autor: Pechy | Přidáno: 23.5.2016, 09:18

  Pěkný článeķ.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0