CZ/SK gildy v ESO: Aeternus

| 21.5.2014 │ Článek

Máme tu další gildu, která se zúčastnila našehoseriálu o českých gildách v ESO. Tentokrát se jedná o Aeternus, jehož členové hrají za Daggerfall Covenant. O této gildě nám pověděl více její lírd Kosac. Pokud se o Aeternusu chcete dozvědět více, můžete navštívit jejich web.


 

Jaké je jméno Vaší gildy? Má nějakou zvláštní historii?
Proč Aeternus? Název je samozřejmě latinské slovo, které je možno překládat jako Věčný. Proč právě Věčný? Protože ti, kteří jsou členy této guildy-komunity spolu drží po slouhá léta a napříč celým internetem.

Kdy byla Vaše gilda založena? Povězte nám příběh o tom, jak jste vznikli.
Aeternus má dlouhou a členitou historii. Jádro naší guildy se schází již od dob Guildwars 1. Zde jsme působili za guildyLizzards či Czech DarkLegion. Naše působení v GW1 jsme zakončili krásným 12tým místem na světovém poháru Winterfest. Následně jsme přesedlali na hru Warhammer Online, kde jsme působili pod jménem Czech DarkLegion. Obývali jsme server Karag-Azgal (Destruction), zastávali jsme pozici největší české guildy a taktéž jsme byli členy mezinárodní aliance, která neustále obléhala nepřátelské hlavní město. Po WAR jsme se vydali směrem Aion, kde jsme opět pod jménem DarkLegion sváděli boje se zástupy Elyos na serveru Telemachus.
Po Aionu se naše cesty rozdělují. Někteří se vydávají směr Rift, jiní hrají SWTOR a někteří WoW, ve WoW absolvujeme WotLK-ICC a celý Cataclysm. I přez to, že jsme rozlezlý po vícero hrách spolu zůstáváme v kontaktu. Následně přicházi hra TheSecretWorld, kde se připojujeme k CabaluguildyVeterans, který se posléze přejmenovává na CabalAeternus. Od této chvíle již působíme ve všech hrách pod tímto názvem. Na přelomu roku 2013/2014 zakládáme sekci pro ESO a pomalu uskutečňujeme migraci z TSW směrem k ESO.

Jaké Alianci jste přísahali svoji věrnost a proč?
ESO hrajeme za Daggerfall Covenant. Tuto frakci jsme vybrali proto, že jsme chtěli nabídnout možnost volby pro ty hráče, kteří nechtějí hrát za EP či AD, ať už je jejich důvod jakýkoliv. Dalším faktorem byly samozřejmě i naše preference v oblasti ras DC, vzhledu lokací a krále Emerica. Teď, když postupně procházíme pomocí veterancontentu příběh aliancí ostatních se stále více utvrzujeme v dojmu, že jsme vybrali správně.

Kolik máte v současnosti členů?
Momentálně se nacházíme ve stavu 110+ členů a toto číslo každým dnem stoupá.

Máte voicechat? V jakém denním čase jste nejaktivnější?
Většina guildy se každý den schází na našem teamspeak serveru (TS3). A to i v případě, že se nehraje právě ESO. Nejaktivnější jsme samozřejme ve večerních hodinách, obzvláště o víkendech. Nikoho do ničeho nenutíme, nicméně přítomnost na TS utužuje vnitřní vztahy členů guildy proto učást na něm našim členům doporučujeme.

Na jaké aktivity se v ESO zaměřujete? (PvP, PVE, RP)
Je možné říct, že Aeternus se angažuje jak v PvE tak PvP. RP u nás bohužel nehledejte. Žádné čisté zaměření ovšem nemáme. Necháváme naše členy samotné, aby si hru užívali tak, jak uznají za vhodné.

Co dělá Vaši gildu unikátní?
Řekl bych, že nic a zároveň všechno. Nepotrpíme si na žádně přehnaně pojmenované ranky a rozvětvenou strukrutu. Fungujeme na dobře osvědčeném konceptu leader-officer-member-nováček, kde si jednotlivé ranky lidé zasloužili spořádaným hranín, chováním a svými schopnostmi a ne proto, že „Franta je cool“. V naší guildě nikdo nediktuje jak a co hrát/nehrát. Jediné co vyžadujeme je slušné chování, vzájemné respektování ostatních členů a snaha o zapojení se do našeho kolektivu.

Pořádá Vaše gilda speciální eventy pro členy?
Ano, pořádáme guildovní focení(někde by tu měl poletovat obrázek) a snažíme se o organizované PvP. Co se PvE týče, samozřejmě pořádáme guildovni nájezdy na dungeony.

Pro ty, kteří chtějí znát Váš smysl pro humor.. napište nějaký vtip!
Vtip psát nehodlám. Pouze podotknu, že na TS řešíme krom ESO spoustu ptákovin. Děláme si srandu ze sebe samých a nebo z toho co nás zrovna napadnu. Dá se říct, že každé téma, které řešíme se nakonec stejně zvrhne v propoknutízachvatu smíchu na TS.

Pokud Vaše gilda někoho zaujala, na koho se má obrátit? Máte web, na kterém o Vás lze najít více?
Nášeforum je na adrese http://www.aeternus.cz/. Co se kontaktu ve hře týče, tak veškeré dotazy je možné směrovat na našeho GL @zerandir a nebo jeho zástupce @kosac @varlatorix

Sem dopište všechny ostatní věci, které byste o Vás rádi sdělili komunitě.
Snad jen to, že pokud jsme někoho z čtenářů zaujali, není problém nás kontaktovat. Nelpíme na tom, že našičlenové musí být nutně členy jen naší guildy. Jde nám hlavně o dobré hraní a to nejenom v případě ESO.Filozofií Aeternus je snaha o komunitu. Ať už hrajeme ESO/TSW/MWO/Cokoliv hrajeme pod záštitou tétoguildy-komunity proto, že při našich toulkách internetem jsme narazili na spolek lidí, se kterými má smyslzůstat a toulat se společně.

Aeternus_001b

final

  1. Autor: kosac | Přidáno: 21.5.2014, 08:47

    pro upřesnění leader je Zerandir (asi znate) ja jsem jen zastupce

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0