Crown Store: ÚNOR 2017

| 2.2.2017 │ CrownStore

Blíží se svátek zamilovaných a společní s ním také několik souvisejících nabídek v Crown Store. Vzhledem k vycházejícímu dodatku bydlení, se také můžeme těšit na několik kolekcí nábytku. Pojďme se na únorovou nabídku podívat blíže.

Osobnost: Vévodkyně („Duchess“)

Dostupnost: od 2.2.2017 na všech platformách

Cena: 1000 Crowns

„Člověk může mít spojení s lidmi z nižších vrstev, ale to není důvod k tomu, aby se choval hrubě. A pokud se musí parádit a flirtovat, tak by to mělo mít styl. Dáma by se měla chovat jako dáma a měla by mít nějakou úroveň, nemyslíte?“ vévodkyně Olivie Delrusc


Kostým: „DESERT GARDEN GALA OVERDRESS“

Dostupnost: od 2.2.2017 na všech platformách

Cena: 1000 Crowns

„My, Redguardi, jsme vytrvalí lidé,“ říká návrhář Sar’aq ze Sentinelu, „a rádi pořádáme různé obřady pod širým nebem, nehledě na počasí. S těmito elegantními šaty, vyrobenými z odolných materiálů, mohou dámy oslavovat jakoukoliv událost i v průběhu písečné bouře.“


Kostým: „MAJESTIC DUNE RIDER ENSEMBLE“

Dostupnost: od 2.2.2017 na všech platformách

Cena: 1000 Crowns

Dominujte poušti! Návrhář Sar’aq ze Sentinelu má rád eleganci a tentokrát se mu stal inspirací legendární princ Ahzzadem the Dune Rider (Ahzzadem – Jezdec na dunách, volně přeloženo). Každý bude v tomto obleku vypadat jako princ Ahzzedem. Jako materiál si zvolil půlnoční plátno a kůži, kterou doplnil zářícím stříbrným brokátem. Znamenité!


Bydlení: 4 různé kolekce nábytku

Dostupnost:  6.2. – 21.2.2017, na všech platformách

Po tři tisíce let si císařští z Nibenayského údolí stanovili standardy pro propracovanost a kvalitu. Nyní si můžete jejich nábytkem a dekoracemi ozdobit vaše příbytky.

Cyrodilic Parlor Pack

Home in Nibenay Bedroom Pack 

Niben Valley Kitchen Pack 

Tamrielic Household Necessities Pack 


Bydlení: 2 různé zahradní kolekce

Dostupnost:  6.2. – 21.2.2017, na všech platformách

Formal Garden Srubbery

Už dávné tamrielské civilizace považovaly zahradničení za umění. V této kolekci najdete několik sestříhaných a tvarovaných keřů. Pokud tedy chcete pobyt ve vaší zahradě povýšit na estetický zážitek, tato kolekce vám k tomu jistě dopomůže.

Trees of Tamriel Garden Pack

Atmosféru domova doplňují stíny stromů, které vidíte, když pohlédnete z okna. V této kolekci najdete široký sortiment stromů, keřů, křovin a další různé zeleně pro zpříjemnění vašeho požitku z bydlení.


Kosmetické balíčky a tetování

Dostupnost:  6.2. – 21.2.2017, na všech platformách


Mazlíčci: Černá kočka

Dostupnost: 14.2.-20.2.2017, na všech platformách

„Jsou všechny černé kočky špehy Paní Stínů? Možná. Černé kočky jistě vidí věci, které nevidíme, a ví věci, které nevíme. Ale to je pro černé kočky přirozené, ne?“ – Havraní Matka, neteř Noci.

 

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0