Císař: Kompletní přehled

| 21.1.2014 │ Článek| PvP

Duko si pro Vás dnes připravil článek o Císařském titulu. Shrnul všechny poznatky, které vyplynuty z článků na oficiálním webu, na internetu a z Bety a sepsal pro Vás kompletní přehled všech důležitých faktů týkajících se tohoto nejvýznamnějšího PvP ocenění. Zajímá Vás Císařský titul? Hodláte se o něj ucházet? Nebo k němu někomu dopomoci? Pak si přečtěte si náš dnešní článek.

 

Stát se císařem je nejvyšší PvP ocenění, kterého můžete dosáhnout ve hře The Elder Scrolls Online. Získání tohoto stavu je snem každého PvP hráče, částečně díky skill linii, kterou hráč obdrží. Tyto dovednosti jsou jedinečné a udělají hráče extrémně silným. Kromě toho, jakmile jednou dosáhnete statutu císaře, skill linie Vám zůstane (v omezené formě), i když císařem bude už někdo jiný.

JorunnZde je seznam bonusů, které obdržíte po korunovaci:

Speciální sklil linie, která zůstane vaší postavě navždy. Skill linie je zaměřena na zvýšení efektivity obléhaní a PvP, ale může být také užitečná v PvE.

Vaše schopnosti se zvýší a budete udělovat větší poškození. Vaše dovednosti jsou silnější a nepřátelé se musí spojit do skupiny k Vašemu poražení. Trochu možná přehnané, ale Vaše schopnosti se stanou opravdu skvělými. Budeš téměř božský. Téměř …
Obdržíte přístup k unikátnímu setu brnění, u kterého musíme předpokládat, že bude jedním z nejlepších ve hře. I když nevíme, jestli Vám zůstane, jakmile budete sesazeni z trůnu.

Získání tohoto statutu není jen o tom, dát bonusy jedné osobě. Každá aliance bude bojovat za udržení císaře na jejich straně, protože z toho má celá aliance bonus. Za prvé, tam jsou bonusy získané za udržení pevností. Je nemožné, aby byl korunován císař bez obsazení všech 6 pevností a aliance obdrží bonusy za každou pevnost. Císař také inspiruje bojovníky okolo něj a dělá je silnějšími.

Nejpůsobivější fakt o císaři je ten, že může být pouze 1 osoba korunována na kampaň ve stejnou dobu. Je to velká čest a zodpovědnost. Jakmile toho dosáhnete, stanete se nejsilnějším bojovníkem ve hře. Máte schopnosti, které mohou inspirovat spojence, a to může mít velký vliv v boji. Členové vaší aliance budou očekávat aktivního císaře, který se objeví na bitevním poli v čas. Takže budete muset pokračovat v boji v obležení a ve velkých bojích, aby jste podpořili svoji alianci a udrželi svůj status.

Jestliže jedna aliance má císaře a udrží ho, mají masivní výhodu, ale buďte si jisti, že další dvě aliance sní o tom, že budou korunovat své vlastní členy.

Jak se stát císařem ?

Nyní si pojďme pohovořit o tom, jak jste se stát císařem. Vývojáři řekli, že hráč s nejvyšším hodnocením v alianci, tento status obdrží poté, co aliance má v držení všech 6 pevností kolem Imperial City. Neexistuje žádný jiný způsob, jak být korunován. Takže jsou dva globální úkoly: vaše aliance musí držet všechny pevnosti kolem Cyrodiilu a musíte být hráč s nejvyšším hodnocením v alianci.

První podmínkou je, že musíte být v silné alianci, která má dost síly, aby získala a držela všech 6 pevností. To není snadný úkol, celá aliance musí pracovat na tom, aby dosáhla tohoto úspěchu . Čím více pevností držíte, tím více musíte své síly roztáhnout , a s 3 frakcemi ne 2, obsazující 6 pevností se to ukáže být velmi obtížné . Je téměř nemožné předpovědět, která z 3 aliancí, pokud vůbec, bude dominovat v kampani.

Druhou podmínkou je,že musíte být nejvýše postaveným hráčem z vaší aliance! Jakmile aliance získá poslední pevnost, hra vybere nejlepšího hráče aliance ze žebříčku celé kampaně a korunuje ho. To znamená, že jediný způsob, jak se stát císařem v Elder Scrolls Online je být na vrcholu žebříčku. To bude vyžadovat mnoho úsilí. Budete muset trávit veškerý svůj čas v Cyrodiilu, bojovat s ostatními hráči, obsazovat různé objekty a plnit úkoly. Je to opravdová výzva, ale odměna stojí za to .

Zde je několik tipů, které Vám pomohou stát se nejlepším hráčem své frakce :

Buďte ve velké komunitě. Dobrým začátkem by bylo připojit se k PvP – orientovanému cechu nebo vytvořit svůj vlastní cech. Je lepší být součástí velké komunity, která chce bojovat v Cyrodiilu a je dostatečně silná, aby obsadila objekty. To by nemělo být těžké, protože každý hráč může být členem až 5 cechů současně.

Hrát ve skupinách. Ačkoli solo PvP v Cyrodiilu je možné, tak pokud chcete získat co nejvíce bodů, budete muset být ve skupině, kde můžete zabít nejen více nepřátel , ale také obsadit více objektů . Čím větší skupina, o to obtížnější úkoly se může pokusit a získat větší odměny . Kdo ví, možná vaše skupina povzbudí ostatní .

Podívejte se na globální mapu a zúčastněte se obsazování pevností, farem, obcí a mlýnů. Globální mapa ukazuje, kde jsou všechny boje. To je místo, kde budete informováni, zda probíhají nějaké velké potyčky, nebo pokud se Elder Scroll přesouvá. Pokud zjistíte, že skupina z Vaší aliance se snaží zabrat nějaký objekt – pokus se pomoci. Obsazováním objektů a účastí ve velkých bitvách Vám získá více bodů.

Být mistrem schopností své postavy a znalostí herní mechaniky, to výrazně zlepší Vaši zdatnost v PvP. Při práci ve skupině, využít synergií k zvětšení vlivu na bitvu. Snažte se být připravení na příliv bitvy a spravujte své zdroje opatrně, zvláště při zapojení do velkých bitev. Čím více poškození udělíte, tím déle přežijete a čím více poškození tím lépe. Čím rychleji budete zabíjet nepřátele – tím lépe.

Mnozí z Vás si mohou myslet, že pouze DPS hráč může být na vrcholu aliančního žebříčku, ale to není tento případ. Léčitelé a tanci jsou také skvělé role pro dosažení vrcholu. To proto, že většina bodů není získaná z malých šarvátek. Můžete získat obrovské množství bodů za obsazení a bránění objektů, plněním misí a dalších globálních akcí. Malá skupina PvP je důležitou součástí Cyrodiilu, ale není to nejlukrativnější způsob, jak získat body.

Stát se císař je jedním z největších úspěchů ve hře. Není to jednoduché a bude to vyžadovat, abyste ovládal Vaší postavu, stejně jako trávil hodně času v Cyrodiilu. Ale stojí to za to.

Jak ztratit Emperorship?

Je to mnohem jednodušší, než se to zdá. Další aliance musí obsadit pevnosti kolem Imperial City ( tento požadavek se může změnit ). Jakmile toho jedna aliance dosáhne, budete zbaveni trůnu a hráč z té aliance obdrží čest stát se císařem. Vrátíte se z božského režimu do normálu, ale Vaše císařská skill linie nezmizí, schopnosti budou jen omezené.

Existuje ještě jeden způsob, jak ztratit emperorship. Potřebujete-li změnit aktuální kampaň. V kampani nemůže být víc jak jeden císař. Není známo, kdo se stane císařem po tom.

Je možné přenést hodnost na přítele?

Brian Wheeler, vedoucí PvP designér Elder Scrolls Online, řekl, že je to nemožné. Pokud jste císař, tak můžete o ten status přijít, jen když jiná aliance splní požadavky a korunuje svého vlastního hráče .

Je císař zvolen hned na začátku kampaně?

Ne, Ruby trůn je volný při spuštění kampaně. Teoreticky je možné hrát bez císaře po dlouhou dobu, pokud žádná z aliancí nemůže obsadit a udržet požadované pevnosti. Vzhledem k obtížnosti obsazení všech 6 pevností by to mohlo dlouho trvat, než vaše kampaň uvidí císaře.

 

final

 1. Autor: Jeimy | Přidáno: 21.1.2014, 13:52

  Diky za prehlad, mam par otazok, aj ked asi nie vsetko z toho je teraz zname, tak to skusim:
  1. Kolko ludi cca bude tvorit jednu kampan? Kolko kampani na megaserveri cca bude prebiehat sucasne?
  2. Kolko cisarov bude potom fungovat na jednom megaserveri? Je mozne, aby sa real-timovo stretli mimo PvP priestor a vytvorili cisarsku grupu? To by bolo funy. 🙂
  3. Ako dlho potrva v priemere cisarstvo jedneho cisara? Pises, ze to moze byt rychlo, ked to ina aliancia obsadi, na druhu stranu zas, ze je to tazka uloha. Mame si to predstavit tak, ze sa cisar bude menit 3x za den alebo je skor odhad v radoch dni/tyzdnov/mesiacov?
  4. Skill linia ostane cisarovi aj potom, ked uz bude titulu zbaveny. O kolko slabsie jeho schopnosti budu? Bude to mat realny vplyv na hru/boj alebo uz to bude mat len viac-menej sentimentalnu hodnotu?
  5. V bete uz hracom naskakovali body do kampane?
  6. Bude mat cisar sidlo v Imperial City? Bude mat moznost zo svojej pozicie robit nejake RP eventy? (to uz je asi skor fantazia, viem…)

 2. Autor: Raven | Přidáno: 21.1.2014, 14:02

  1. – 2000
  2. Mooooooooooooooooooc. Asi je možné, aby se potkali mimo PvP, v PvP nikoliv.
  3. Dobývání pevností v Betě se dělo velmi rychle. Jak to bude v live verzi hry, až gildy budou organizovaně bránit, nikdo neví.
  4. Císařovi zůstane 1 setina síly jeho abilit. Jedná se tudíž převážně o sentimentální hodnotu.
  5. Naskakovaly, ale Císař nebyl.
  6. Nebude, Imperial City bude při launchi zavřené. Rp eventy.. to asi záleží na něm samotném a na jeho guildě, ale Císař bude zřejmě čistě hardcore PvP hráč, takže pochybuji.

  • Autor: zaper1 | Přidáno: 21.1.2014, 17:50

   žil jsem v domění, že megaserver rozdělí hráče podle preferencí do jednotlivých „instancí“ (virtuálních serverů). Jak je potom možné že se mimo pvp zonu potkají dva císaři? Vezmu to z druhé strany: to by potom znamenalo, že celý megaserver bude změť statisíců (milionů) lidí z celé Evropy kteří se budou náhodně potkávat.

 3. Autor: Jeimy | Přidáno: 21.1.2014, 15:04

  Ok, diky moc. To RP som myslel take vyznamnejsie udalosti, napriklad korunovacia cisara by bola fajn, idealne priamo podporovana vyvojarmi ako sucast hry. 🙂

 4. Autor: blackmorian | Přidáno: 21.1.2014, 15:27

  Doufám, že císaři budou mít nějaký vztah k RP, nerad bych poslouchal ,, lol easy noob“ :))

 5. Autor: Tesak | Přidáno: 21.1.2014, 15:47

  Zdravim, diky za preklad. Mam tiez par otazociek.
  1. Moze byt niekto viac krat cisarom?
  2. Budu tabulky resetnute ked sa korunuje cisar? Lebo si po pravde neviem predstavit, keby nie, ze by niekto kto zacne hrat az neskor sa mohol stat cisarom.
  3. Co sa stane ked ma korunuju cisarom, a ja potom pojdem off? (niekde som cital ze titul mi zmizne, ale podla tohto tu to znie inac)
  Dakujem 😉

 6. Autor: Raven | Přidáno: 21.1.2014, 15:51

  1. Ano, můžeš se stát Císařem kolikrát chceš, ale nemůžeš tituly „Stackovat“.
  2. Tabulky budou resetovaný vždycky na konci kampaně.
  3. Titul ti rozhodně nezmizí. Zmizí až, když Tvá Aliance ztratí kontrolu nad pevnostmi v okolí Imperial City, nebo tě někdo ve Tvé frakci předběhne ve skóre.

 7. Autor: Gandharu | Přidáno: 21.1.2014, 16:02

  Moc pěkné shrnutí Císařského titulu. Chvála Dukovi 🙂

 8. Autor: cs.smll.sk | Přidáno: 21.1.2014, 16:14

  mám menšiu otázočku : Č je to RP?

 9. Autor: Tesak | Přidáno: 21.1.2014, 16:25

  Dakujem, ale v tom pripade este otazka ako dlho trva kampan?

 10. Autor: VincentBlanquin | Přidáno: 21.1.2014, 16:35

  nebo tě někdo ve Tvé frakci předběhne ve skóre ??? dyk všude píšou že o titul můžeš přjít jen když jiná aliance zabere pevnosti …..

 11. Autor: Raven | Přidáno: 21.1.2014, 16:51

  RP je Roleplaying, o tom zase jindy. (:

 12. Autor: Shadow | Přidáno: 21.1.2014, 17:28

  S tím odejmutím titulu to snad nebude fungovat tak že při předběhnutí skóre někým z vlastní frakce to přeskočí na něj. ne? Pokud by se o to prali dva srovnatelní hráči tak to bude každé dvě hoďky nový císař?

 13. Autor: Raven | Přidáno: 21.1.2014, 17:39

  Jistě, máte pravdu – moje chyba. Velikost skóre se hodnotí jen ve chvíli, kdy Vaše aliance obsadí potřebné pevnosti, pak už na tom nezáleží a vládnete, dokud Vás jiná aliance nesesadí.

 14. Autor: Paspartu | Přidáno: 21.1.2014, 22:41

  Takže odměna v pvp (zde zisk titulu) vázaná na čas strávený hraním… ajéje.

 15. Autor: Raven | Přidáno: 22.1.2014, 08:06

  Tak jako každá odměna v každém MMORPG. Vývojáři překvapivě chtějí, aby jsi hrál. (:

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0