Blackwood event

| 28.9.2021 │ Novinky

Spolupracujte se svými přáteli a odemkněte nové odměny během Blackwood eventu.

PROZKOUMEJTE BLACKWOOD, ODEMKNĚTE ODMĚNY!

The Bounties of Blackwood in-game event začíná ve čtvrtek 30.9. v 16:00 a bude končit v úterý 12.10. v 16:00. Během eventu můžete se svými přáteli pracovat společně na odemčení nové neuvěřitelné odměny tím že získáte Blackwood Pathfinder achievement.

K jeho získání stačí jednoduše najít šest unikátních striking locales v lokaci a každý den se bude aktualizovat postup v tomto odkazu. Jakmile bude cíl hotov, nebo event skončí, budou umístěny odemčené odměny do crown storu (v samostatném balíčku) a VŠICHNI kdo vlastní Blackwood si je budou moct vyzvednout. Jedná se o tyto odměny:
1, The Pellucid Swamp Jelly pet, odemčen na 33%
2, The Shadows of Blackwood markings, odemčen na 66%
3, A cascading bounty box, odemčen na 100% – s šancí že bude obsahovat předměty jako jsou Undaunted Plunder, vzácné materiály, nebo item sety a garantovaný drop attunable crafting station a unikátní Ogrim target dummy
4, Neuvěřitelná Mystery Prize bude odhalena na streamu a také odemčena na 100%

Celebrate Blackwood

Během eventu můžete získat bonusové odměny za aktivity v lokaci Blackwood. Pro začátek si můžete vzít v crown store quest Bounties of Blackwood, případně u stanu Impresaria.

Blackwood Legates’ Coffer
Během eventu můžete získat každý den Glorious Blackwood Legates’ Coffer za dokončení daily questu v Blackwoodu (nebo za dokončení weekly questu v trialu Rockgrove). Tento nový reward box má šanci na drop těchto předmětů:
1, Crafting material
2, Předměty na prodej u obchodníků
3, Style item pro Blackwood motivy
4, Blackwood gear item
5, Treasure map, nebo Survey report
6, Blackwood motif chapter
7, Fragment Voriplasm peta – Zkombinujte 7 fragmentů k vyvolání vašeho Voriplasm peta!
8, Furnishing a furnishing recepty na motiv lokace Blackwood
9, Pokud máte aktivní Bastiana, nebo Mirri – část Companion gearu

Pokud budete pokračovat v daily questech, tak získáte regular Blackwood Legates’ Coffer s menší šanci na drop vzácných předmětů. Blackwood Legates’ Coffers můžete získat i plněním jiných aktivit:
1, Jako drop z from Delve a World Bosse
2, Za dokončení Oblivion Portalu
3, Jako drop z Blackwood monster
4, Najdete je v treasure chest, safeboxu, thieves trove, Psijic Portalu, nebo v jiných kontejnerech
5, Také může padnout při sběru crafting resource

Další odměny
Jako bonus je zdvojnásobený drop z daily questů v Blackwoodu a také z weekly questu v trialu Rockgrove. Dále je zvýšen drop z dalších aktivit, jako jsou bossové, delve bossové, sběr surovin, atd. (samozřejmě jen v Blackwoodu).

IMPRESARIO A EVENT TIKETY

Během eventu můžete získat 2 event tikety za den dokončením daily questu, což znamená že můžete získat 26 tiketů během eventu. Nezapomeňte, že můžete mít jen 12 tiketů a další se už nepřičte.

Zde je nabídka obchodníka Impresaria během eventu:
1, Unstable Morpholith základní fragmenty – obsahuje Deadlands Flint, Rune-Etched Striker a Smoldering Bloodgrass Tinder
2, Všechny 3 fragmenty pro Dagonic Quasigriff (k vylepšení je potřeba kompletní Unstable Morpholith) – Smoke-Wreathed Gryphon Feather, Black Iron Bit and Bridle a nový Black Iron Stirrups
3, Voriplasm pet fragmenty
4, Furnishings na motiv lokace Blackwood
5, Group Repair Kit

Tohle je vaše poslední šance k získání všech potřebných fragmentů k vylepšení vašeho Unstable Morpholith v nového Dagonic Quasigriff mounta!

Zdroj >>>ZDE<<<

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0