Ask Us Anything – Variety Pack 8

| 16.10.2013 │ Ask us Anything

Po nějaké době Zenimax opět přináší odpovědi na nějaké otázky. Dozvídáme se spoustu zajímavých věcí, proto si naše shrnutí jistě přečtěte.

wyrdtree

Otázka: V předchozích hrách byly všechny zbraně vytvořeny v tom samém stylu (orčí, elfské, ..). Budou mít v ESO zbraně různé styly, například Scimitary?

Odpověď: Zbraně jednotlivých typů budou mít spoustu variant vzhledu. Každá rasa bude mít své vlastní zbraně a zbroje od levelu 1 až do 50. Na levelu 1 bude orkský meč mít jeden styl, a na levelu 50 úplně jiný.

Otázka: Uvidíme ve hře hodně života v divočině? Budeme moci lovit?

Odpověď: Ano, uvidíte spoustu života v divočině, a budete moci získat kůže z určitých monster.

Otázka: Víme, že každý charakter bude moci navštívit i území jiných frakcí. Budeme moci mít na jednom accountu více charakterů z různých aliancí?

Odpověď: Ano, můžete mít několik charakterů z rozličných frakcí.

Otázka: Budeme moci nosit například plátovou zbroj s kápí na hlavě a koženými botami, nebo bude brnění uděláno jako jeden set?

Odpověď: Budete moci typy zbrojí míchat tak, jak jen chcete. Máme ve hře sety brnění a zbraně, které poskytují bonusy, když je používáte s určitou zbrojí. Také získáváte bonusové perky ve skill stromech jednotlivých zbrojí. Zkrátka budete mít spoustu variant, jak kombinovat typy zbrojí na vašem charakteru.

Otázka: Objeví se v ESO slavné Nightingale brnění?

Odpověď: Jak jsme již uvedli, ve hře bude široká škála zborjí, masek, kápí, … Dopodrobna však zatím nemůžeme mluvit.

Otázka: Mluvili jste o existenci „Veteran“ bodů. Můžete vysvětlit, jak budou fungovat?

Odpověď: Veteránské body jsou podobné XP bodům, váš Veteran rank se zvyšuje během toho, jak je získáváte. Je to podobný proces jako leveling. Body získáváte za úplnění určitých úkolů ve hře. Body mohou posílit váš charakter, dají vám možnost nosit lepší vybavení, a tak podobně. S veteran body budete zároveň získávat další skill body. O Veteran bodech Veteran ranku brzy uslyšíte víc.

Otázka: Jak funguje oživování v PvP? Můžu oživit jakéhokoliv hráče v jakékoliv situaci (například uprostřed boje)? Stojí to Soul Gemy?

Odpověď: Abyste mohli oživit hráče, budete potřebovat naplněné Soul Gemy.

Otázka: Jedna z mých oblíbených class v TES sérii je Conjurer (Vyvolávač). Miluji přivolávání Daeder, které rozptyluj mé nepřátele, zatímco já sesílám kouzla zezadu. Bohužel, v MMO hrách byli minioni použitelní jen proti NPC. Bude to v ESO jiné?

Odpověď: Chceme se ujistit, že vyvolávání bude důležité jak v PvE, tak v PvP. Peti budou mít velký tankovací i DPS potenciál.

Otázka: Budou ve hře předměty, které budou kompletně měnit vzhled charakteru (například aby Breton vypadal jako Argonián)?

Odpověď:Ve hře je mechanizmus převleků, takže ano. Budou existovat předměty, které kompletně změní váš vzhled. Tyto předměty mohou být použity například abyste infiltrovali tábor nepřítele. Některá kouzla taky změní váš vzhled – dokonce ještě efektivněji, než převleky.

Otázka: Jakým způsobem budou hráči zapsáni do PvP kampaní? Bude to nějak založeno na jejich PvP skillu? Bude si hráč moci nějak zvolit obtížnost kampaně?

Odpověď: Charaktery budou přidávány do kampaní na základě charakterů na vašem accountu. Nemůžete mít dva charaktery v jedné kampani. Od začátku hry ale budete moci volit mezi různými kampaněmi, které se budou lišit pravidly (například kampaň pro lidi s vyšším PvP rankem, atp).

 1. Autor: bulljoker | Přidáno: 16.10.2013, 09:02

  raven je zpátky! 😀

 2. Autor: lordrek | Přidáno: 16.10.2013, 12:00

  No zase veteran body, skilly, za brnenia rôzne perky, som zvedavý či aj kvalita bude zodpovedať množstvu a použiteľnosti, to už poznám xy skillov a passiviek, ale ich využiteľnosť je len 10% viď. D3, zbytok stojí za ……

 3. Autor: Honziz | Přidáno: 17.10.2013, 09:30

  Zdravím,

  nové Gameplay z ESO

  http://www.youtube.com/watch?v=yNas-mzQsi8

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0