ASK US ANYTHING: VARIETY PACK 10

| 6.11.2013 │ Ask us Anything

Dnešní Ask Us Anything ja zaměřené hlavně na nedávno zveřejněné video, které ukazovalo in game editor na tvorbu postavy v Elder Scrolls Online, ale dozvíme se i pár informací o PvP nebo bance. Přejeme přijemné čtení.

Q: Když jsem se díval na vaše Creation Video , všiml jsem si že Khajiiti a Argoniáni mají speciální posuvníky pro kožesinu a podobně. Mají i ostatní rasy některé svoje speciální posuvníky ? (např. Bretonskě účesy nebo Nordké tetování)

A: Vzhledem k tomu, že Khajiiti a Argoniání mají unikátní vzhled (lidské vlasy by na Argoniánskou hlavu prostě neseděly), jsme pro ně museli vytvořit zcela novou řadu účesů, tělesných znamení a ozdob. Ostatní rasy spolu sdílejí některé účesy a ozdoby, ale každá rasa bude obsahovat i svoje unikatní účesy, ozdoby a značky. Temní elfové mají například jako jediní tetování podle svých domů.

 

Q: Viděl jsem vaše nové video o tvorbě charakteru a myslím si, že je skvělé! Ale je tu jedna věc, která mě dost znepokojuje a to, že jsem si nevšiml, že by šel ženským charakterům udělat pořádný pivní pupek. Je tato okouzlující možnost pouze pro mužské charaktery ?

A: V našem videu jsme ukázali spoustu možností tvorby postavy, ale neměli jsme možnost vám je ukázat všechny. Kromě základního trojúhelníku budete moci individuálně upravit nekolik částí vaší postavy včetně posuvníku pro břicho. Ve videu byla mužská postava nastavena na velmi štíhlou, ale břicho bylo nastaveno na maximální tloušťku zato to ženské bříško ne. Budete mít možnost změnit to podle sebe.

 

Q: Kolik má každá rasa účesů ? A jaké barvy jsou nyní použitelné pro vlasy a oči ?

A: V tuto chvíli máme pro každé pohlaví 24 účesů. Barva vlasů a očí je specifická pro každou rasu. Například Lesní elf má možnost pro celočerné oči jako jediná rasa ze všech.

 

Q: Bude ve hře možnost změnit si například účes nebo jiné nastavení třeba jako tetování apod. ?

A: Při launchi budete mít možnost nastavit vzhled pouze při tvorbě postavy. Doufáme, že poskytneme dostatek možností, které vam umožní vytvořit jedinečný avatar. Ale jsme si vědomi, že hráči postupem času chtějí své postavy upravovat a měnit svůj vzhled od toho jak se vyvíjí jejich postava a proto chceme dál vyvíjet další účesy, tetovaní nebo ozdoby atd v tak zvaných  post-launch updatech.

 

Q: Bylo řečeno, že různé rasy mají své vlastní verze brnění a zbraní. Řekněme, že jsem Nord.. mohu získat Khajiitskou nebo Elfí nebo jakoukoli jinou verzi ocelového brnění a nosit ho namísto své Nordké verze ?

A: Ano. Každá rasa může nosit všechny zbroje všech ras. Jako Nord nejste omezen nošením pouze nordský brnění, ale můžete nosit například khajiitské nebo brnění vysokých elfů.

 

Q: Budou existovat banky ? A pokud ne, tak jaké jdou možnosti skladování?

A: Ano, ve hře jsou banky a jsou sdílené se všemi postavami na vašem herním účtu.

 

Q: Skill brnění se bude zvyšovat tím, že ho budeme nosit. Bude se tento skill zvyšovat rychleji pokud budeme mít na sobě více částí stejného typu nebo se všechny typy brnění, které máme na sobě budou vylepšovat stejně rychle nezávisle na počtu kusů ?

A: Čím více konkrétního typu brnění máte na sobě, tím rychleji bude jeho skill linie postupovat. Pokud budete bojovat proti nepříteli s vyšším levelem, vaše brnění se bude vylepšovat rychleji.

 

Q: Všechny zbraně se dají použít k blokování. Jakou výhodu ma používání štítu ? Musím být v combat módu abych mohl mít zapnutý blok ?

A: Štíty mají více armoru a vydrží větší míru poškození než zbraně. Také jsou použity jako jednoruční zbraně a mají svou skill linii. Pro využití blok abilit stačí mít nasazený štít.

 

Q: Jak se budeme moci připojit ke guildám ? Budeme muset najít jejího vůde a přitom splňovat určíté vlastnosti, nebo stačí vyhledát náboráře ?

A: Předpokládáme, že máte na mysli guildy bojovníků a mágů. Jediné co musíte je vyhledat jejich zástupce ve městě a zeptat se jestli vás přijme. Jednoduché jako facka !

 

Q: Můžete nám říct něco víc o oživování nebo objevování postav pokud umřeme v PvP?

A: Pokud zemřete v PvP, máte několik možností jak se vrátit zpět do boje. Každý spojenec vás může vskřísit pokud má naplněný soul gem, dále se můžete „respawnout“ v jakékoli pevnosti držené váší aliancí pokud není právě pod útokem a nakonec se můžete „respawnout“ na vstupním místě do Cyrodiilu vaší aliance. Také je dobré vědět, že existuje siege weapon nazvaná „forward camp“ tedy předsunutý tábor. Pokud ho některý z vašich spojenců využije, tak umožní limitovaný počet repspawnů pro vaší alianci na místo kde bude položen. Předsunuté tábory jsou velmi drahé a mohou být postaveny velmi daleko od ostatních táborů vaší aliance.

 

Jen pro připomentí. Zde je již zmiňované Creation Video o tvorbě charakteru:

 1. Autor: lordrek | Přidáno: 6.11.2013, 13:20

  Pekný článok, ale nič poriadne to nevypovedá, zase nechcú poriadne nič povedať, nás by mohli pustiť k otázkam to by stálo za to 🙂

 2. Autor: Sithard | Přidáno: 6.11.2013, 19:51

  tak podle me po dlouhy dobe rekli aspon neco.. s tou bankou (ac me to naralo 😀 ) sem to nevedel a konecne bylo oficialne receno ze nosit muzem fakt vsecko.. a ta siege weapon docela potesila 🙂

 3. Autor: pelargius | Přidáno: 6.11.2013, 20:40

  Ještě bych si představoval aukci nebo nějaký alternativní trh a bude to dokonalé! 🙂

 4. Autor: Sithard | Přidáno: 6.11.2013, 21:12

  To me se to takhle docela libi.. je to takovy oldschool jak v ultime kde fakt proste sel na trh a vyrvaval si co prodavas a smlouvalo se realtime a ne zadny bindovani.. snad se s tim lidi nejak poperou.. kazdopadne addon na chat bubliny ala wowko budou must have addon no.1 😀

 5. Autor: Ymhotep | Přidáno: 6.11.2013, 22:01

  Neznášam keď máš jednu banku na všetky postavy. Rád som si vždy tvoril bankových altov aby som mal viac miesta. No čo už nejako to musím prežiť….

 6. Autor: Paspartu | Přidáno: 8.11.2013, 17:33

  ještě tam je stále absence profese (malování brnění a celkově equipu i zbraní… kde by se hráči mohli vizuálně sami projevit a prodávat náměty ostatním… „Umělecké cechy“ … to nemluvím o nějaké možnosti zakomponování construction setu z klasických TES dílů…

 7. Autor: Crom | Přidáno: 11.11.2013, 12:59

  měl bych ktomu jen jednu vec 🙂 at uz to sakra vyjde!!!! 😀

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0