Ask us Anything – Dungeony

| 15.8.2013 │ Ask us Anything

Netrvalo dlouho, a Zenimax opět přináší odpovědi na různé otázky v pravidelné rubrice Ask Us Anything. Tentokrát o dungeonech. Dozvídáme se, že ESO bude po PvE stránce převážně sólo hra, a téměř vše budete více méně schopni udělat sami, s dostatkem trpělivosti a určitým levelem. Zajímají vás dungeony? Pak si jistě užijete dnešní článek.

Otázka: Jsou v ESO duneony s více vchody? je více cest, jak vejít do dungeonu? V předchozích hrát byly dungeony dost lineární a bylo těžké se ztratit.

Odpověď: V ESO se dungeony dost často větví, a na konci mají vhodné východy, jak znáte ze Skyrimu. Chceme, abyste se mohli soustředit spíše na combat v dungeonech, než na hledání cesty skrz.

Otázka: V předchozích TES hrách jsme vždy měli možnost navštívit jeskyni, vyrabovat starý chrám, … Budeme mít v ESO jako v MMO hře stále možnost tohle udělat? Bude ve hře tenhle typ sólo PvE? NEbo bude PvE jen pro skupiny?

Odpověď: Jak budete cestovat krajinou, budete potkávat zříceniny, pevnosti, a kobky. Některé z nich budou jen pro jednotlivce, některé pro skupiny, většina však bude pro každého. Něco nebudete schopen udělat sám, ale to bude hlavně díky levelu, na taková místa se můžete sám vrátit později. Vzít s sebou pár přátel je ale součást nesmírné zábavy a doporučujeme to.

Otázka: Budou mít dungeony locout timer?

Odpověď: Zatím ho neplánujeme, můžete farmit dungeony tak často, jak je libo.

Otázka: Budou monstra mít schopnost měnit zbraně během boje stejně, jako hráči?

Odpověď: Některá ano, například bojoví mágové.

Otázka: Budu muset být součástí skupiny, abych byl schopen dokončit dungeon?

Odpověď: Dungeony vyžadující skupinu budou označeny speciální značkou. I když mají být dungeony výzvou, mají být především zábavné a jsou jednou z věcí, kterou by měl v ESO zkusit každý.

Otázka: KDyž zemřete v dungeonu, a členové vaší party vás nemohou oživit, budete se moci opět přidat k partě po tom, co se oživíte?

Odpověď: Každý dungeon má uvnitř Wayshrine, kam se budete moci teleportovat. Nikdy nebudete nuceni opustit partu kvůli vaší smrti.

Otázka: Budou se měnit pozice / typy NPC v dungeonech, nebo to bude pokaždé úplně stejné?

Odpověď: Bude to stejné, nicméně určité questy budou ovlivňovat pozice nepřátel v dungeonech, a dokonce i typy monster.

Otázka: Budou v dungeonech sušenky?

Odpověď: (dlouhá rádoby vtipná odpověď) Ne.

Otázka: V předchozích otázkách na téma dungeony jste mluvili o něčem, čemu říkáte „Pack Mentality“, kterou budou využívat NPC. Co to znamená pro plíživý charakter? Když napadne jednoho, ostatní po něm půjdou taky?

Odpověď: Začít boj v dungeonu útokem z plížení je skvělá taktika, ale jakmile ten boj začnete, budete se muset opět rychle schovat do stínů pomocí speciálních abilit, jinak vás skupina spolupracujících nepřátel rychle zabije.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0