Alianční body v PvP

| 19.12.2013 │ Novinky

 

Dnes vám přinášíme Dukův překlad článku o aliančních bodech v AvA (Aliance vs. Aliance) ze serveru elderscrollsonline.info. Nevíte, co to alianční body jsou, za co je získáte a jak utratíte? Čtěte dále.


Alliance Points

 

ava-emporer

Všichni hráči, kteří se účastní v PvP bojů v Cyrodii budou dostávat zvláštní body Aliance (AP). Tento druh bodů lze obdržet účastí v bojích Aliance vs aliance (AvA). Jak pravděpodobně víte, neexistují žádné arény a další bojiště v Elder Scrolls Online. Je jen AvA, takže AP je hlavní PvP odměna a systém hodnocení.

AP může získat jakýkoliv hráč Aliance. Všechny AP získané všemi hráči tvé Aliance budou určovat místo vaší frakce ve válce v Cyrodii. Vaše osobní AP, budou mít dopad do samotné války. Vaše činy na bojišti můžou změnit pozici vaší frakce v AvA! Čím více bodů získáte, tím lepší pozici vaše frakce bude mít.

Osobní AP, Vám určí vaše odměny. Čím více bodů získáte, tím lepší je odměna.

Bude speciální žebříček, kde se můžete porovnat s ostatními hráči. Žebříček má různé filtry a můžete například vidět svoji pozici ve srovnání s hráči se stejnou třídou. Bude možné vidět nejlepšího Templáře nebo Nightblada uvnitř Aliance. Můžete také vidět hodnocení skrz aliance.

 Jak vydělat AP?

Jediný způsob jak získat body je pomoci vaší frakci ve válce. Můžete útočit na nepřátele, plnit různé úkoly v PvP a tak dále. Budete odměněni v různé výši AP pro různé akce.

 Kde budete utrácet AP?

Existují různé způsoby, jak utratit své AP. Můžete navštívit speciální obchodníky a koupit brnění, zbraně, obléhací zbraně a další healing nebo stamina lektvary.

AP neovlivňují vaše šance stát se císařem.

 1. Autor: jouvik | Přidáno: 19.12.2013, 09:52

  Budu dostávat AP při healovaní grupy v Cyrodii ? 🙂 njn chce to jestě Destruction Staff

 2. Autor: duko | Přidáno: 19.12.2013, 10:16

  jj budeš dostávat AP za heal spojenců v PVP.

  In most MMOs, the healers get left out of PvP rewards simply for lack of DPS. My question is: Does ESO follow suit or is a strict healer rewarded comparably to an equally skilled DPS character? Does a healer have a chance at becoming Emperor? – By Donald Kindy

  While you can take on the role of the healer at any time, it is still important to mention that you could be a very effective healer and still have plenty of damage dealing available to you. For the sake of argument, let’s say you are “geared up” for healing. You can absolutely gain Alliance Points by healing your allies. And yes, you have a chance to become Emperor.

 3. Autor: Jouvik | Přidáno: 19.12.2013, 12:38

  Tak to sem rád že to konecně nebudu dělat zadara 🙂

 4. Autor: raven | Přidáno: 19.12.2013, 12:40

  Jsem zvědavej, jak dokážou určit užitečnost jednotlivých hráčů bez ohledu na jejich zaměření a tak vyhodnotit, kdo bude Císaře. přijde mi to trochu jako nadlidský úkol.

 5. Autor: duko | Přidáno: 19.12.2013, 14:37

  tak třeba to bude podle uděleného damage a healu, jinak nevím jak

 6. Autor: chalid | Přidáno: 19.12.2013, 16:23

  čím dál víc mi to připomína gw 2

 7. Autor: lehesil | Přidáno: 19.12.2013, 17:38

  Odmena je vždy nutná, len dúfam že z toho naozaj niečo bude (tá odmena). Rebríčky ma zaujímajú najviac a som zvedavý ako to vyriešia. Len nech to nedopadne podobne ako pri hre Magic: the gathering.

 8. Autor: Heav/Paspartu | Přidáno: 20.12.2013, 00:31

  kdo dá víc dmg apod bude maximálně jeden z prvků, další může být počet smrtí (čím méně, tím lépe) počet kilů, počet obsazených/ubráněných objektů apod. To vše pak jako celek může být vyhodnoceno a obodováno. Ale 100% to nebude pouze jeden prvek, který bude určovat skóre. Dle mě jich bude minimálně 5.

  Ve výsledku by to bylo obdobné celému AVA systému, kde platí čím víc hráčů tím více se vykompenzuje nevybalancovanost / čím více prvků – stejná kompenzace

 9. Autor: Mesis | Přidáno: 20.12.2013, 05:44

  Dmg+Healing x Kill+Assist : Death x defnuté/zabraně objekty na druhou. Třeba se to bude počítat nějakej takhle 😀

 10. Autor: raven | Přidáno: 20.12.2013, 11:03

  Já si myslím, že celkový počet dmg nebo healingu nebude hrát roli, protože by se to dalo šíleně snadno exploitovat.

 11. Autor: vincentblanquin | Přidáno: 20.12.2013, 21:03

  to aby se daně platili v aliančních bodech ne když to tak čtu, nebo jak jinak koupit katapult…..

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0