Aktualizace webu: Dungeony a Trialy

| 12.7.2016 │ Dungeony

Prozatím poslední aktualizace ze série článků týkajících se dungeonů, arén a trialů, které připravila Annie. V sekci dungeony najdete menu s odkazy na všechny články týkající se dungeonů. Další z připravovaných aktualizací je profese – Clothing.

DUNGEONYTRIALY

 

Úryvek z článku o dungeonech:

✓ Běžné dungeony

Hořící pochodeň na mapě značí běžný dungeon. Ten byste měli zvládnout projít sami, ale je možné, že vám pomůže náhodný kolemjdoucí hráč, protože tento dungeon je veřejně přístupný. V každém takovém dungeonu najdete zpravidla jednoho bosse, případně ještě skyshard. Ovšem nemusí to tak být vždy. Některé dungeony skyshardy nemají a někdy zase mají více než jednoho bosse.

Specifické dungeony se stejnou značkou na mapě jsou v Cyrodiilu a jejich zvláštností je, že někdy (ne vždy) musíte konkrétní minibosse zabít ve správném pořadí, aby se vám objevil hlavní boss, jehož respawn může být i několik desítek minut.

Za splnění dungeonu zabitím bosse se vám úspěch započítává do achievementů, jejichž nadřazeným achievementem je “Cave Delver”, díky kterému můžete splnit achievement “Master Exlorer” a tím získat přidružené odměny, jako jsou barvy či tituly.

 

Cath Bedraud

 1. Autor: ;-) | Přidáno: 13.7.2016, 06:32

  Blba otazka, „V sekci dungeony najdete menu s odkazy na všechny články týkající se dungeonů.“ Kde najdem tu sekciu? Dakujem

  • Autor: Aidam | Přidáno: 13.7.2016, 07:35

   Ahoj, odkaz na dungeony najdeš zde, v příspěvku, později v menu „O hře“.

   Aidam.

 2. Autor: ;-) | Přidáno: 13.7.2016, 11:04

  ahaa, „Dungeony“ a „Trialy“ su klikatelne 🙂

  dakujem

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0