Aktualizace webu: Arény

| 10.7.2016 │ Dungeony

Další aktualizace webu, tentokrát zaměřená na arény.

Dragonstar Aréna (DSA)

Další možností, jak trávit čas se svými čtyřmi přáteli je vydat se do Dragonstar Areny (DSA), která se nachází v Craglornu. Tam na vás čeká speciální aréna, která má 10 levelů a každý z nich je tvořen 5ti koly. Čtyři kola jsou vždy vlny mobek a v pátém kole je součástí vlny i závěrečný boss (či více bossů). Můžete si všimnout, že se v aréně nachází pět misek a postupně se v nich zapalují svíce. Díky tomu můžete poznat, v jaké fázi boje se právě nacházíte. Každých pět kol uzavírá jeden level, po kterém si ničím nerušeni vyzvednete odměnu z truhly, můžete se opravit u obchodníka (je to takový malý scamp) a až budete připravení, projdete společně portálem a pokračujete dál. Pokud umřete v DSA, pokračujete tam, kde jste skončili (konkrétní kolo v daném levelu).

 

Samozřejmě i DSA má též dvě úrovně obtížnosti – normal a veteran (nastavitelné v nastavení skupiny – klávesa “P”). Pouze účast ve veteran verzi na maximální možný level vás může dostat do tabulky s vašim score (leaderboards), podobně jako je tomu v trialech. Pokud se v žebříčcích udržíte, dostanete odměny v podobě zlatých či jinak vzácných itemů.

 

Sety, které lze získat v DSA:

1.) Archer’s Mind Set

× Části setu: medium armor
× Setové bonusy:
(2 items) Adds x Max Stamina
(3 items) Adds x% Weapon Critical
(4 items)Adds x% Weapon Critical
(5 items) Attacking from stealth increases Critical Damage by x%.  Critical Damage increased by x% when not attacking from stealth

 

2.) Destruction Mastery Set

× Části setu: light armor
× Setové bonusy:
(2 items) Adds x Max Magicka
(3 items) Adds x% Spell Critical
(4 items) Adds x Spell Damage
(5 items) Robes of Destruction Mastery Increase maximum Magicka by x% while you have a destruction staff equipped

 

3.)Footman’s Fortune Set

× Části setu: jewelry / heavy armor
× Setové bonusy:
(2 items) Adds x Max Health
(3 items) Adds x Armor (phys.&spell resist)
(4 items) Adds x Spell Resistance
(5 items) Shieldwork increase block mitigation by x%

 

4.) Healer’s Habit Set

× Části setu: jewelry / light armor
× Setové bonusy:
(2 items) Adds x Max Magicka
(3 items) Adds x Magicka Recovery
(4 items) Adds x Spell Damage
(5 items) Healer’s Habit Increases Healing done by x%

 

Také se zde dají získat speciální MASTERY zbraně s těmito bonusy. Tyto bonusy fungují současně s jedovými lektvary slotnutými vedle zbraně:

× MASTER 2-HANDED SWORD – Cleave and morphs hit for 600 additional damage. While the sword is equipped gain 160 Weapon Damage.
× MASTER 1-HANDED SWORD – Puncture and morphs heal for 2000.

 

× MASTER DUAL WIELD DAGGERS – Twin Slashes and morphs deals 270 more damage per tick and while a the dagger is equipped gain 100 Weapon Damage.

 

× MASTER BOW – Weapon Damage against targets effected by your Poison Arrow and morphs is increased by 300. While the bow is equipped Max Stamina is increased by 900.

 

× MASTER DESTRUCTION STAFF – FLAME, FROST, LIGHTNING – Destructive Touch and morphs deals 900 additional damage and costs 12% less. Max Magicka is increased by 900 while the staff is equipped.

 

× MASTER RESTORATION STAFF – The first tick of Grand Healing and morphs grants allies 250 Stamina. Max Magicka is increased by 900 while the staff is equipped.

Maelstrom Aréna (MSA)

Součástí DLC Orsinium, případně pro členy ESO+, je v oblasti Wrothgar dostupná speciální SOLO aréna (tj. pouze pro jednoho hráče), která je obdobou Dragonstar Areny. Má 10 levelů a každý z nich je tvořen 5ti koly. Čtyři kola jsou vždy vlny mobek a v pátém kole je součástí vlny i závěrečný boss (či více bossů). Každých pět kol uzavírá jeden level, po kterém si ničím nerušeni vyzvednete odměnu z truhly, můžete se opravit u obchodníka a až budete připravení, projdete portálem a pokračujete dál. Úmrtím pokračujete v dané fázi, kde jste umřeli.

 

Postup v aréně se vám uchovává společně s questem, který máte. Pokud arénu opustíte, tak vždy pokračujete od začátku daného levelu, nikoliv třeba od posledního kola s bossem. Když chcete jít úplně od začátku (např. kvůli achievementu “zvládnout MSA bez smrti”), musíte quest zrušit a znovu nabrat. Veteran verze se nastavuje v nastavení skupiny (klávesa “P”), i když jste solo. Aréna se přizpůsobí vždy vašemu levelu.

 

Pokud dokončíte MSA na veteran verzi, získáte speciální zbraň. Tyto bonusy fungují současně s jedovými lektvary slotnutými vedle zbraně:

 

Maelstrom’s Bow:
Increases the damage of Volley by 8 per 0.5 seconds, stacking over the duration of Volley. While equipped, grants 190 additional Weapon Damage.

 

Maelstrom’s Staff:

Targets affected by Wall of Elements take 387 additional damage from your Light and Heavy Attacks. While equipped grants 190 additional Spell Damage.

 

Maelstrom’s Sword:

Your Low Slash grants 430 additional damage and restores 232 additional Stamina on your next filly charged Heavy Attack within 5 seconds. While equipped, grants 1651 additional Physical and Spell Resistance.

 

Maelstrom’s Mace:

Your Low Slash grants 430 additional damage and restores 232 additional Stamina on your next filly charged Heavy Attack within 5 seconds. While equipped, grants 1651 additional Physical and Spell Resistance.

 

Maelstrom’s Axe / Dagger:

Your Flurry grants 387 additional Weapon and Spell Damage on the next single target damage over time effect cast within 4 seconds. While equipped, grants 94 Weapon Damage. Has a 50% chance to trigger per equipped weapon with this enchant.

 

Maelstrom’s Restoration Staff:

Regeneration restores 481 Magicka to you when it critically heals a target. Can occur once every 4 seconds. While equipped, grants 688 additional Spell Critical.

 

Maelstrom’s Great Sword / Battle Axe / Maul:

Your Critical Charge deals an additional 4300 Physical Damage over 5 seconds. While equipped increases Weapon Damage by 190.

 1. Autor: Martin Pěnička | Přidáno: 10.7.2016, 12:21

  Přidáte se někdo se mnou na PVPčka? Eboneart Pact 🙂 díky

  • Autor: Aidam | Přidáno: 10.7.2016, 12:22

   Ahoj Martine,
   zkus tento dotaz spíš směřovat na forum, popřípadě se poohlednout i po guildě 🙂

 2. Autor: PureXena | Přidáno: 11.7.2016, 12:20

  Ten popis MSA je kompletně špatně. Doporučuji si tu arénu projít nebo opisovat z lepších zdrojů :).

  • Autor: Aidam | Přidáno: 11.7.2016, 15:17

   Ahoj,
   děkujeme za upozornění. Předal jsem tuto informaci Annie, protože ji sám posoudit nedokáži…momentálně ještě expím 🙂

  • Autor: AnnieCZE | Přidáno: 11.7.2016, 15:23

   Maelstorm arénu mám prošlou, hru hraju od closed bety, informace mám z vlastní hlavy nic z netu neopisuju. Tak mi řekni, co je špatně a jak je to podle tebe správně. Jestli se snažíš jen trollovat, tak si jdi trollovat jinam.

 3. Autor: PureXena | Přidáno: 11.7.2016, 16:15

  1. MSA má 9 levelů
  2. Prvních pět má 3 kola + Boss fight, další 4 mají 4 kola + Boss fight
  3. Quest se nemusí brát, v tomto případě se Aréna resetuje a po návratu jedete od začátku. Po posledním patchi je reset prakticky okamžitě, dříve to trvalo cca 15 minut. S nabraným questem je postup ukládán, jak je psáno.
  4. Ukončení areny na veterán Vám bohužel zbraň negarantuje. Po posledním patchi je drop 50/50 zbraň/jewelery. (Ale nějak mám pocit, že to je tak 20/80 :D). Navíc byly přidány ke zbraním nové (nepoužitelné) traity, takže šance na drop použitelné zbraně se značně snížila …

 4. Autor: PureXena | Přidáno: 11.7.2016, 16:27

  Ještě oprava:
  2. Poslední 9 aréna má 5 kol + Boss fight

 5. Autor: AnnieCZE | Přidáno: 12.7.2016, 06:17

  Dobře, ty kola jsem asi nepočítala, na to ještě mrknu, dík. Že je zbraň garantovaná říkali v ESO live, proto dali i ty shit traity stejně jako se 100% dropem MS za gold key. Upravím.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0