Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Příspěvek 41 až 45 z 45

Téma: Expení koně

Tomonari is offline
    Elder Scrolls Online Beta Tester
    Leveler

Tomonari's Avatar
    Rasa
    High elf
    Povolání
    Sorcerer
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Ví někdo jaký je progress při levelování koně u Carrying?
    Tím myslím:
    1lvl = 1Carrying
    1Carrying = 1invertory slot

Ptám se protože jako crafter mám děsnej problém s trvale plným inventářem, cokoliv navíc je požehnání :)

bzgzd6 is offline
    Aspirant

bzgzd6's Avatar
    Rasa
    Khajiit
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Quote Napsal Tomonari View Post
    jako crafter mám děsnej problém s trvale plným inventářem, cokoliv navíc je požehnání :)
    Mam ten isty problem a v ESO to vyzera obzvlast zle...
    GW2 system bol v tomto dobry a v inej MMO som mal s alt charom osobnu guildu len na guild warehouse ale to tu nepojde lebo treba mat minimalne 10 accountov v guilde aby fungovala guildova banka.

Mne hlavne vadi ze ta banka je tak mala. Uz to vidim na 7 altov stojacich v banke len kvoli inventaru.

V tomto videu o craftingu: http://www.youtube.com/watch?v=7hyCFXcm6pY
    je vidiet ako ten developer ma kapacitu 200 a ludia nespokojny s velkostou inventara na oficial forume to beru ako signal ze mozno to zvysia (uvidime v bete)...

Max upgrade na inventar by mal byt 110 (za vela penazi po +10) a kon by mal mat max 50 alebo specializovany 60 (ale nemam odskusane).
    Potom by ale tych 200 moznych nebolo tak mozno je tam este nejaky enchant alebo bonus alebo ten 42k kon pridava viac alebo nejaka ina finta.

"at this time theres also a way to indefinitely hold items in your mail but is possible to change"

LorDrek is offline
    Člen Rady Semper Fidelis
    Redaktor

LorDrek's Avatar
    Rasa
    Nord
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Ysgramor dragons of Atmor
    Quote Napsal Tomonari
    Ví někdo jaký je progress při levelování koně u Carrying?
    Tím myslím:
    1lvl = 1Carrying
    1Carrying = 1invertory slot

Ptám se protože jako crafter mám děsnej problém s trvale plným inventářem, cokoliv navíc je požehnání :)
    Jo 1x slot za jeden lvl
    GUILD CZ/SK EP - Ysgramor dragons of Atmor
    @LorDrek - DragonKnight vr 16, TANK magicka/stamina Nord
    @LorDrek - DragonKnight vr 16, DPS stamina Imperial

Hel Ra - HM complete, AA - HM complete, SO - HM complete, VMA - progres, MOL - complete
    [email protected]

Zox is offline
    Člen Semper Fidelis

Zox's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Sorcerer
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Quote Napsal bzgzd6 View Post
    Imperial je ako common a podla Nyblinga by sa mal dat upgradnut za plnu cenu 42700, teda ak niekto chce mat napriklad rychleho kona na pvp bieleho. (ak to tak bude tak ja si kludne necham bieleho na inventar a neskor kupim noveho Light za 42k na rychlost)
    tak ja to planuji spis opacne, imperiala budu mit od zacatku a krmit ho na rychlost coz pri predpokladu 15% + 50 za kazdej lvl by mohlo byt 65% (pripadne stamina, kdyby byl nejakej cap na rychlost) a casem nasetrim na drafta ktery zacina s 10ti sloty + tech 50 za lvl z neho bude luxusni tazna mula :D
    a jinak na zacatku snad vystacim z rozsirovanim invu pomoci tech upgradu, v bete mi to neprislo tak hrozny proste obcas zajit do mesta a snizit zatizeni alespon na 50% nez se vydam zas do te divociny ,)

bzgzd6 is offline
    Aspirant

bzgzd6's Avatar
    Rasa
    Khajiit
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Viac krat som narazil na trochu nejasne informacie o tom lacnejsom common konovi (alebo nevylepsenom imperial konovi).
    Ako napriklad tipek z tamriel foundry v tomto videu okolo 47 minuty: http://www.youtube.com/watch?v=VstrGKgz7Uw

Nejasne pre mna je to ci sa aj ten lacnejsi kon za 17k bude dat vylevelovat az na level 50.

Tipek v tom videu tvrdi ze ten common pojde nakrmit len 30 krat ale sposob akym to hovori vyzera ako spekulacia... asi to nikto z nich neskusil a vsetci levelovali toho 42k Light kona na 75% speed.

Quote Napsal SullyCZ View Post
    kůň ustájit nepůjde dokud neuděláš oslíčku otřes se
    Aby řeč nestála - mrkla jsem se v betě na zoubky koním a je to tak - měla jsem plný inventář a vyměnit koně s dokoupenými 2 sloty za koně bez slotů nešlo, musela jsem se nejdřív zbavit dvou věcí z báglu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky