Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Příspěvek 1 až 10 z 45

Téma: Expení koně

Expení koně

Snažím se poskládat si informace, jak to bylo s tím imperial koněm. Po pořízení měl level 1, rychlost měl myslím 10%. Na wiki jsem našla info, že mu lze koupit oves, pšenici nebo jabko a podle toho zvýšit jeden přílušný stat: rychlost, výdrž nebo inventář.
    Já tomu svému koupila rozšíření inventáře (přidá to 1 slot). A ke konci testování jsem si všimla, že koník má navíc level 2 a rychlost 15% (výdrž už nevím). Sledovali jste někdo, jak to funguje?

morgi is offline
    Člen Semper Fidelis

morgi's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    začínalo se s rychlostí 15% :) ve chvíli, kdy jsem mu dal poprvé najíst, tak se mu zvýšil level na 2 a v mém případě i rychlost na 16% (koupil jsem jídlo zvyšující rychlost).. jen si nejsem jistý, jestli ten poměr 1 nakrmení = +1 level.. ale asi jo :)
    Centurie Shadows of Cyrodiil (PvP) | Semper Fidelis

Krasty is offline
    Člen Semper Fidelis

Krasty's Avatar
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Jj jednou za 20h ho můžeš nakrmit 1 Jablko = 1% spd navíc a tak to bude tuším i u ostatních statů možná ta stamina bude třeba o deset a ne o jednu .. ja ho nakrmil 2x a měl jsem ho na lvlu 3 takže logicky bude 1 nakrmení 1 lvl .. ale zase bych řekl že ho nemůžete krmit do lvlu 300 :-D podle mě to bude omezený na nějakých 50-60 lvlů ...

Fortrens is offline
    Člen Semper Fidelis

Fortrens's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Sorcerer
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    LorDrek s Ravenem určitě chystají nějaký článek o koních - jsem vědma :D

Raven is offline
    1. cz/sk level 50 - Aldmeri Dominion

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter
    Quote Napsal Fortrens View Post
    LorDrek s Ravenem určitě chystají nějaký článek o koních - jsem vědma :D
    Stejně to nikdo nebude číst.

Quote Napsal Muminnek View Post
    Na wiki jsem našla info, že mu lze koupit oves, pšenici nebo jabko a podle toho zvýšit jeden přílušný stat: rychlost, výdrž nebo inventář.
    Máme to na webu taky, ale na wiki je to anglicky, tak proč hledat u nás, že.

Fortrens is offline
    Člen Semper Fidelis

Fortrens's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Sorcerer
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Ty vole, Ravene, zase začínáš s těma kecama jako jsi vedl na TSku -.- Já si čtu například všechny články, teda když tam neni napsané PvP, to mě ve hře nezaujalo, tudíž mě nezajímá, ale jinak čtu vše :P

Tak si trošku rýpnu. Ten článek o koních na našem webu je perfektní - jako všechny. Má možná jednu malou chybičku na kráse - kůň - nic, kun - nic, koně - nic, kone - nic, to už jsem sáhla i po nesmyslu typu koni - stále nic, až kouzelná mantra mount mne k tomu skvělému článku navedla.

Jen aby se neplašili, když je zapomenu krmit, tak jak to bylo v UO. Hlavně v PvP unmount hodně potěšil :).
    "Do what you feel in your heart to be right - for you'll be criticized anyway. You'll be damned if you do, and damned if you don't."

Mavado is offline
    Aspirant

Mavado's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Sorcerer
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Muze ten kun umrit? :D

Jinak za sebe musim rict, ze ctu kazdy clanek. I kdyz ty kotvy bylyuz podruhe )

Alch_Kosac is offline
    Zasvěcenec

Alch_Kosac's Avatar
    Rasa
    Argonian
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Daggerfall Covenant
    Guilda
    Aeternus
    Nevite plz jestli po zakrmeni staty konum zustavaji, nebo po 24+hod bez krmeni staty opet klesnou?
    A druha otazka. Lze jim takto expit vsechny staty nebo jen jeden? Vsiml jsem si totiz, ze je mozne rozsirovat misto ve staji tak nevim jestli to je spis visual nebo ucel.. ze budeme krmit napr tri kone kazdeho pro jine ucely.

Bohuzel jsem to nestihl osobne otestovat. Diky

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky