Strana 3 z 7 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Příspěvek 21 až 30 z 64

Téma: Skyshard

Re: Skyshard

Dej si to na cas 9:55
    [youtube:rhbgqivb]ZIkcZ9mObV8[/youtube:rhbgqivb]
    Jak se do lesa volá, až se ucho utrhne.

Re: Skyshard

Bál jsem se že bych ho mohl přehlídnout, ale jak tak koukám je to pěkný balvan :D díky za odkazy
    The blade I swing
    Is black as night
    Black as my soulless heart
    It bears the burden
    Of many lives
    But I don't feel remorse

Merwin is offline
    Páže

Merwin's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Hlavně znatelně a vysoko svítí, takže pokud není komplet za barákem nebo skálou, uvidíš ho.. Ale ve větších lokacích jich je spousta i v jeskyních a hlavně jen na pár "náhodou narazíš". Některé musíš cíleně hledat a bohužel, nápovědy z "achievementů" jsou bohužel některé nepochopitelné, u některých souvislost se skyshardem ani nechápeš.. Z toho co je přístupné teď v betě mi chybí najít 2 skyshardy, jejichž nápověda mi napovídá opravdu absolutní prd..

Pro hráče Ebonhearth Pactu jsem udělal screeny mapy a označil přesná umístění skyshardů (některá odkazují na vchod do jeskyně ve které se nachází). Do tohoto topicu je poskytnu, ale radši až po tom, co bude běžným hráčům povoleno sdílení informací ze hry.. Aby si mě náhodou nenašli :D

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    prdlajs si najdou podle screenů když tam už není ten název účtu :D jen to sem postuj

Merwin is offline
    Páže

Merwin's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Ale když to uploadnu na svůj účet na webu, kde mám email a podle emailu si zjistí jméno a jsem víš kde :D Beta už končí, ani to není tak podstatně a na Launch to tu určitě máte :) aspoň ty první 3 lokace ( v tom stonefalls mi prostě 2 chybí.. furt jsem je nenašel :-| )

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    mě chybí ve stonefalls právě tři a chtěl jsem je najít no :D hádám že ti chybí něco z - used to strike flames underground,listening to the spinner's whispers a nebo drowned in the south by a clever bird

Merwin is offline
    Páže

Merwin's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    1. a 3. chybí, 2. mám :) ty co mě chybí jsou nápověda, která absolutně nic neradí.. :D "utopený jižně u chytrého ptáka", předpokládám, že to bude nějaká sova, třeba socha, ale nikde jsem nic takového nepotkal... U toho druhýho zase hledat něco, co zasáhne plameny v podzemí? taky nevím :D Některý najít byl teda heroickej výkon, třeba dámu na útesu u sirných jezírek.. ta byla krapet někde o kus dál :D a já to hledal asi přes půl hodiny :D
    To 2. co ti chybí hm.. wait.. to byla jedna z jeskyň, myslím že zrovna ta pochodeň co je přímo pod Ebonheart městem.. je tam taková kamenná stavba s padacím poklopem, tak na konci té jeskyně

Marrba is offline
    Aspirant

Marrba's Avatar
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Mapu skyshardů určitě uvítám. Ať už naši vlastní nebo odkazy na podobnou tvorbu fanoušků. Skyshardy jsou pro postavu natolik důležité, že si nemohu dovolit skončit na 50 lvl s 50% objevených. A vzhledem k mé omezené časové dotaci na hraní mě hodiny exploringu po zapomenutých skyshardech příliš nelákají.

Merwin is offline
    Páže

Merwin's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    No. Taky mi z toho tekly nervy :D Například tu dámu na útese jsem hledal všehovšudy dobrý 3 hodiny :D :D Na druhou stranu jsem díky tomu našel 2 truhly kde jsem si našel lepší heal stafku a kladivo :D Bohužel s těma 2 posledníma mi ani na zone chatu neporadil nikdo, tak kdyby je někdo našel, dejte vědět, ještě bych si pro ně doběhl abych je zanesl do mapy... No když tak je najdeme po launchi :)

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    UPDATE

Strana 3 z 7 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky