Strana 1 z 7 123 ... PosledníPoslední
Příspěvek 1 až 10 z 64

Téma: Skyshard

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact

Skyshard

Zdravím,
    během tohodle stress beta testu mě napadlo, označovat si někam kde jsou umístěný Skyshardy,někdy se dá najít 3 na 1 skill point možná hodně,ale když víte kde hledat tak to jde celkem rychle.

Projížděl jsem achievementy,přesně část se Skyshardama,našel si lokaci kde expí Ebonheart a koukám že tam je napsaný jak je skyshard označenej,jakoby jménem který označuje kde se asi tak nachází, bylo tam třeba jméno přibližně přeloženo: Poblíž brány [jméno lokace], Sleduje lvy plavat k pláži,Nad [vesnice] u velkých hub, Na útesu za [jméno farmy] a tak podobně,stačilo si to pročíst a hned mě napadali místa kde by to mohlo být,našel jsem si označení na mapě,kouknul kde je nějakej útes a šel jsem se tam podívat a bylo to.

Některý názvy byli jednoduchý,další byli horší že tam nebyl název vesnice nebo nějaký farmy a podobně takže člověk by musel fakt projít vše.

Než mě napadlo vyscreenovat mapu a začít tam označovat místa kde jsou,bohžel jsem už jich asi 5 měl vyhledaných takže jsem jich moc neoznačil. Ale snad to v budoucnu může někomu pomoct a v příštím beta testu je budu označovat ihned od startu hry.

Červený tečky označujou lokaci. Je jich jen pět ze šestnácti v tý mapě, celkově jsem měl snad 10 no.

UPDATE na 13/16 skyshardů

žlutej kruh je že jsou venku a bílej kruh kolem je že jsou v jeskyni
    dva nezobrazený jsou někde v jeskyni na který by jste měli na 90% narazit při dělání questů.

a ten poslední se nám nedaří najít.

--------------------------------
    EDIT
    http://teso.mmorpg-life.com/database...locations-map/

Už nějakou chvíli je venku tahle mapa. Kdo chce může se podle toho řídit a je hladovej po skill pointech nebo achievement pointech, kdo ne tak může hledat sám, byla to celkem zábava to hledat, nebyl sem na to sám, z guildy jsme byli asi tři a některý dali zabrat a rozhodně to nebylo na hodinu.

Alespoň jsou jen první lokace označený a ty další budou pořád výzvou. Jenom kdyby nám bylo dovoleno se do těch lokací dostat.
    Naposledy upravil bulljoker; 02-27-2014 v 10:15.
    @Bullfida
    Battlelog RealID - Bulljoker#2626

<-- Pokud vám můj příspěvek pomohl klikněte vlevo na symbol hvězdičky a udělte pozitivní reputaci.

Feirus is offline
    Zabanovaný

Feirus's Avatar

Re: Skyshard

To je dobrý :). Díky za označení.

Mimochodem, na ESO je fajn komunita. Jeden týpek mi hned pomohl s hledáním questu, další mi kryli záda při prozkoumávání a tak podobně.

javorovej is offline
    Člen Rady Semper Fidelis

javorovej's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis

Protože z toho i on něco má...pokud ti pomůže s mobem, má šanci na loot a dostane XP. Kdyby to bylo i ve wow, tak tam komunita je fajne taky. Ale pokud tam hraješ solo, tak se s dalšíma x lidma honíte, kdo napulluje první moba, protože pak je pro ostatní zbytečný. Nemají loot ani XP...a většina lidí si na jeden Q nikoho do party nebere....

To samé je i u GW2...fajn lidi, pomáhají, healují apod. :)

Elder is offline
    Člen Rady Semper Fidelis

Elder's Avatar
    Rasa
    Orc
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis

Dobrej nápad, ale kdo si chce hru užít, měl by hledat sám :D
    http://elderscrolls-online.tiscali.cz/forums/image.php?type=sigpic&userid=74&dateline=139375503  3

javorovej is offline
    Člen Rady Semper Fidelis

javorovej's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis

Skyshardy cíleně hledat nebudu...prostě na něj narazím a je to:) Stačilo mi huntění datacronů v SWtor a pak jsem to vzdal :D

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact

právě proto jsem je začal označovat, to fakt není na 15 minut je najít, ty lokace jsou celkem velký a kouknout za každej lesík,kámen,skalku to je fakt třeba na hodinu a někdo chce fofrem expit tak proto budou tohle fajn návody, budete mít poblíž quest tak tam půjdete a hotovo.

kdo si to chce hledat sám tak ať se na to nedívá ne ? :D
    @Bullfida

<-- Pokud vám můj příspěvek pomohl klikněte vlevo na symbol hvězdičky a udělte pozitivní reputaci.

Gordias is offline
    Páže

Gordias's Avatar
    Rasa
    High elf
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis

Quote Napsal javorovej
    Skyshardy cíleně hledat nebudu...prostě na něj narazím a je to:) Stačilo mi huntění datacronů v SWtor a pak jsem to vzdal :D

A to já si je zase rád najdu....každej bodík se bude hodit :)

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact

to já si najdu jakejkoliv návod abych jich našel co nejvíc, podle achievementů je ve většině lokací 16 skyshardů což je 5 skill pointů a jeden navíc,a to se fakt hodí hlavně na passivky, do těch se toho vyplácá hoooodně a nevypadá to že budou nějak omezený
    @Bullfida

SullyCZ is offline
    Páže

SullyCZ's Avatar
    Rasa
    Nord
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis

Quote Napsal Elder
    Dobrej nápad, ale kdo si chce hru užít, měl by hledat sám :D
    Přesně, tohle tu hru zabíjí jako svině.Všichni všechno najdou podle návodů a pak brečej že neni dostatek end game obsahu a hra je nudná ...

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact

Tohle zrovna nepatři do end game obsahu,lidi to budou hledat protože budou achiev huntit a hledat hodinu po skalách skyshardy není zrovna zábava pokud si to zkoušel.. je to jako jít do lesa a doufat že najdeš tisícovku,akorát u skyshardu máš asi větší šanci :D

časem vznikne nějaká databáze kde to prostě bude označený na mapě ale nikdo nenutí lidi to používat, já osobně to hledal abych pomohl a lidi co jsou líní to mohli použít. hotovo
    @Bullfida

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky