Strana 10 z 10 PrvníPrvní ... 8910
Příspěvek 91 až 93 z 93
    walltar is offline
    Rytíř

walltar's Avatar
    Rasa
    Imperial
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Lupus Regnum
    Já sem to nehratelný měl jen pokud byla nejzaplněnější kampaň ... když jsem se hostnul do nějaké, která nebyla úplně plná, bylo všechno v pořádku.

Si myslím, že prostě sníží počet lidí na kampaň.

BTW ... už se přemýšlelo, kterou kampaň si SF zvolí jako domovskou? Já plánuju jít do PvP hned na 10 levelu a tak by se hodilo jednu vybrat.

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    ano stím jsem měl zkušenost už z minulý bety že je lepší jít do nějaký prázdnější ale to udělali všichni a za chvilu to tam taky bylo narvaný :D

s tou kampaní to není jistý,prej se budou nějak postupně odemykat až skončí první kampaň,uvidí se až při startu tak prej až někdo dá 10lvl tak ať se tam hned nežene a radši počká
    @Bullfida
    Battlelog RealID - Bulljoker#2626

<-- Pokud vám můj příspěvek pomohl klikněte vlevo na symbol hvězdičky a udělte pozitivní reputaci.

Dvaipayan is offline
    Nováček

Dvaipayan's Avatar
    Rasa
    Imperial
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Také by mě zajímalo, kterou kampaň vedení zvolí, guild pevnost podle mě určitě bude nutné mít na nějaké méně frekventované kampani.
    Mohu potvrdit, že skutečně počet hráčů v kampani dělá s výkonem divy a to nejen hráčů přímo ve vaší blízkosti (to je spíše otázka grafické karty), ale i hráčů v kampani celkově, alespoň si to myslím, protože v předposlední betě když kickly všechny hráče najednou z vcelku narvané kampaně a já se tam rychle přihlásil, tak najednou šlo všechno tak krásně plynule, žádné lagy.. Mno, uvidíme, budu si kupovat kvůli PvP nový počítač s dobrou grafickou kartou, tak jsem zvědavý, co zvládne a co je už otázka připojení a lagů na serverside.. :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky