Strana 9 z 10 PrvníPrvní ... 78910 PosledníPoslední
Příspěvek 81 až 90 z 93
    Dallman is offline
    Zasvěcenec

Dallman's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Quote Napsal bulljoker View Post
    Přesně takhle pyra planuju, ale tenhle hráč je borec. Opravdu úžasne zvládá prostor okolo sebe a pracuje sním podle nebezpečí a šancí na kill. Protihráči z něj měli vítr a vypadalo to, že naprosto nestíhaji jeho hru. Skvěle je lákal do úzkého prstoru na plošňák. Nenechal je v klidu. Od takovího machra je radost nechal se zabít jen proto abych viděl jak je dobrej:D

Tareldrag is offline
    Aspirant

Tareldrag's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Tak ono co se týče Emperorovo pasivek, tak to je neskutečnej boost :) Věřím že spousta buildů v Emperor statusu bude dost OP

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    jojo, 50% healing, 200% ultimate, 100% hp,many,staminy navíc, regen též 100% a nakonec dmg ze strojů 100% damage navíc :D

jde to fakt poznat no,aby to už za to hold stálo za ten nolife aby jste se stali emperorem, ale i tak si myslím že kdybych tam přiběhl tak si ho dáme.. držel bych ho ve stunu chargem z 1h+shield kterej bych dával pořád dokola a ostatní by dmgovali.. není problém :D oni mu nedělali vůbec nic, žádný CC.. ale i tak jim dával slušný IKčka :D

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    tyvole to jsem jedinej kdo když přiběhne do velký bitvy tak mu to hodí minutovej lag a pak dostane error? :D
    @Bullfida
    Battlelog RealID - Bulljoker#2626

<-- Pokud vám můj příspěvek pomohl klikněte vlevo na symbol hvězdičky a udělte pozitivní reputaci.

Dallman is offline
    Zasvěcenec

Dallman's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Tento problém jsem nikdy neměl. Občas to na pul min. zamrzlo (cca jednou za 30min). Mě to jen lagovalo. Sice ne pořád ale ve velkých bitvách se nedalo hrát. Jen jsem ten cvrkot sledoval. 14. dní do vydání a furt to drhne. Začínám mít pocit jesi si Zenimax neukousl moc velký sousto.
    Naposledy upravil Dallman; 03-17-2014 v 00:00.

Erendil is offline
    Moderátor

Erendil's Avatar
    Rasa
    Argonian
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Quote Napsal bulljoker View Post
    tyvole to jsem jedinej kdo když přiběhne do velký bitvy tak mu to hodí minutovej lag a pak dostane error? :D
    Chtěl jsem si někho vysólovat - dostal jsem od jeho 5 kámošů. Šel jsem do mass bitvy - dostal jsem error :D
    A lagy neskutečné. Jestli se mi to lagovat i po launchi, tak si vezmu Resto staffku a budu Trebuchet Guy.

Keputch is offline
    Člen Semper Fidelis

Keputch's Avatar
    Rasa
    Orc
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Lupus Regnum /EoN
    no já tenhle problém neměl do včerejška ... včera večer mi to začalo v PVP ultra lagovat

LUPUS REGNUM!!!

Mmariner is offline
    Člen Semper Fidelis

Mmariner's Avatar
    Rasa
    Orc
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Tj patecni beta v pohode, asi jeste nehrali vsici. V sobotu to zaclo byt neprijemne a v nedeli jsem mel problemy uz vtech fightech pouzit jakykoliv skill... snad se to zlepsi jak udelaj evrope server.
    Jako lavina, která nabírá při svém zkázonosném pádu sílu a rychlost, vpadnu i já do zemí dědičných nepřátel. Lebky jejich králů mi poslouží za poháry a jejich ženy a děti se stanou otroky mých otroků. V těch dobách čekání jsem nabral mnoho sil....

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Quote Napsal Mmariner View Post
    Tj patecni beta v pohode, asi jeste nehrali vsici. V sobotu to zaclo byt neprijemne a v nedeli jsem mel problemy uz vtech fightech pouzit jakykoliv skill... snad se to zlepsi jak udelaj evrope server.
    haha jak udělaj v evropě server? takže do tý doby máme my z evropy prostě nehrát pvp třeba čtvrt roku? :D
    @Bullfida
    Battlelog RealID - Bulljoker#2626

<-- Pokud vám můj příspěvek pomohl klikněte vlevo na symbol hvězdičky a udělte pozitivní reputaci.

Mmariner is offline
    Člen Semper Fidelis

Mmariner's Avatar
    Rasa
    Orc
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Nehratelny jsem to nemel haha, budes muset pockat;))
    Jako lavina, která nabírá při svém zkázonosném pádu sílu a rychlost, vpadnu i já do zemí dědičných nepřátel. Lebky jejich králů mi poslouží za poháry a jejich ženy a děti se stanou otroky mých otroků. V těch dobách čekání jsem nabral mnoho sil....

Strana 9 z 10 PrvníPrvní ... 78910 PosledníPoslední

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky