Strana 2 z 33 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Příspěvek 11 až 20 z 321

Re: BETA-Jen nehledám klady?

Vývoj TESO sleduju už od počátku.

Od prvních zpráv že bude na enginu jako SW TOR až teď po betu.
    Nikdo netvrdí že od toho očekáváme zázraky, nevím jak ostatní, ale když už mě nějaký herní svět provází déle než dekádu v mém životě, samozřejmě něco očekávám.

Vím že je to nemožné a nepravděpodobné a ten point, že by každé NPC bylo nahé a baráky prázdné...jop s tím souhlasím a rozhodně bych nebyl první ani poslední který by se o to přičinil :D

Že je svět prázdný mě malinko znervozňuje, ne že by mě to štvalo...
    Na jednu stranu tady obhajujeme že to neni Single TES, na stranu druhou všichni řikáme že je to MMO.
    Mam pocit že si vlastně protiřečíme...protože chceme to i to :)
    There is always a greater power.
    -Nicol Bolas

Raven is offline
    1. cz/sk level 50 - Aldmeri Dominion

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Nerozumím, jak si někdo může stěžovat na fakt, že nejde ukrást úplně všechno.

Jak by to asi v MMO fungovalo? Trochu přemýšlejte, pánové.

svet neni prazdnej.. jen je normalne rozespawnovanej.. bez se projit na hodku do lesa a spocitej kolik si potkal srnek zajicu atd :lol: ve meste taky nepotkavas porad mraky lidi kde kazdej druhej ti rekne greetings a zacne ti vypravet jak dostal sipem do kolena. Je to mmo.. je to delane pro hrani v parte.. jakmile mas partu hned je zivo a hraje se lepe tak uz to proste je.. je to mmo ze sveta TES neni to skyrim coop. Me jediny co mi vadilo jsou nektery animace ktery proste vyladaj hloupe ale zase jsou tam obcas takovy ktery me rozesmejou.. jako kdyz jsem si upekl chleba a pak ho snedl.. :lol: jinak jsem zatim nenarazil na nic co by se vylozene pricilo slibum vyvojaru a tesim se na vyslednej produkt
    Jak se do lesa volá, až se ucho utrhne.

Ellicia is offline
    Aspirant

Ellicia's Avatar
    Rasa
    High elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper fidelis

si zahraj the sims... tam je živo až až... :-/

Nejsem si uplně jistý, proč zde píšete hate posty :D
    Jasně v předchozích postech dávám zprávu: Není to Skyrim co op..ale bylo by hezké kdyby byl! :D

Že nejde ukrást všechno, je pravda že by to nešlo...ale představ si Morrowind, kde koukáš na výkladní skřín ze které si ten prsten prostě neukradneš...to přece nejde :D

Neni to Skyrim...je to něco nového.
    Každý si na to bude muset v hlavě přeházet už zaryté představy a způsob hraní singlu.

Ale nemam pocit že by to tu někdo zatím vysloveně shazoval :)
    Sice s tím lesem a městem máš pravdu, ale to záleží na vkusu každého hráče.

Naopak, velice se mi líbila dnešní příhoda v poušti, kdy se na mrtvolu broučka seběhla skupinka vlků a šlo se hodovat.

Sice hezké ale takových momentů je v té hře jak šafránu.
    There is always a greater power.
    -Nicol Bolas

Fortrens is offline
    Člen Semper Fidelis

Fortrens's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Sorcerer
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis

A už je to tady. Hráči, kteří budou ESO srovnávat s TES singleplayerovkama :D Aspoň je čemu se smát :)

to je nemoc z povolani :lol: ja to mam moc nabichlovany z tvorby clanku a vim do ceho jsem sel. Neberu to jako hate ale agresivni argumentovani :-P
    Jak se do lesa volá, až se ucho utrhne.

Quote Napsal Sumerisel
    Jasně v předchozích postech dávám zprávu: Není to Skyrim co op..ale bylo by hezké kdyby byl! :D
    Kritický pohled nemusí být na škodu, ale zajímalo by mne, zdali bys skutečně raději preferoval Co-op "Skyrim" namísto plnohodnotného Elder Scrolls MMORPG s některými jeho charakteristickými prvky? Mám totiž dojem, že by vše vyšlo na stejno, alspoň co se negativních reakcí týče a ještě by to z hlediska online zábavy bylo dosti limitující.

ZOS musí činit kompromisy a za sebe tvrdím, že si vedou velmi dobře.

INTANGIBLE. ETERNAL. WITHOUT BEGINNING NOR END.

Pokud si někdo myslí, že TES je Skyrim co-op, nemůžeme mu to mít zase tolik za zlé, když je na internetu spoustu článků, které tak tu hru skutečně prezentují, příklad http://www.vg247.com/2013/08/30/the-eld ... much-more/

Celkově je kolem TESO psáno spousta podivností a plno lidí, i těch co znám, má k tomuto titulu až nepřirozeně velký odpor. Na druhou stranu nebude Elder Scrolls Online čekat přehnaný hype a následný strmý pád, může jen a jen překvapit, tedy i ty, co jsou prozatím v 100% hate módu.

INTANGIBLE. ETERNAL. WITHOUT BEGINNING NOR END.

Strana 2 z 33 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky