Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Příspěvek 11 až 20 z 25

Re: Beta key - support pri smazani pozvanky

Vzpomínám si jak jsem při release SW:TOR zvoral odpovědi na kontrolní otazku "Ulice na které bydlíte" volal jsem do EA dobře 3 hodiny, ale dovolal jsem se a otázky byly resetovány a to se mnou týpek ještě musel mít trpělivost protože má Ingliština být ne dobra moc :)
    pořád nic :(

Quote Napsal Raven
    Přesně tohle je jeden z důvodů, proč tak prosazuji pay to play. Okamžitý support v každou denní dobu, příjemné zacházení - jaké f2p hra tohle nabízí?
    Třeba Planetside 2. Návrat hacknutého účtu trval cca den a to moc dobře věděli, že jsem jim ještě neposlal ani dolar. V LOTRO jsem měl nějaký problémy a taky pomohli dost rychle, i když tam jsem jim už něco dříve poslal. U ostatních F2P her jsem problémy neměl, takže podpora nebyla nutná.

Nedělejte z běžných věcí něco vyjimečného.
    Podpořte Kingdom Come: Deliverance českou RPG hru ze středověku:
    http://www.kickstarter.com/projects/129 ... e_location

VincentBlanquin is offline
    Kapitán

VincentBlanquin's Avatar
    Rasa
    Wood elf
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis

-
    Irw´en - Bosmer - Nightblade - Archer - PvP rank 18 - CP 705
    Irwen Vincinter - Nord - Dragonknight
    Jester-ak - Argonian - Templar

Moje zkušenost s Blizzardem:
    Authenticator na mobilu, mobil sem si vyresetovat a neprihlasil do hry. I s okopirovanim obcanky me zprovoznili acc za 10 minut.
    Zkusenost s Frogstarem:
    koupil jsem hru pres jejich obchod, dva mesice jim trvalo nez mi zpristupnili acc. Hral sem zatim na demu za 5 eurokorun

Raven is offline
    1. cz/sk level 50 - Aldmeri Dominion

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Zkušenost s FF XIV: Nefunkční kód z herní karty nahrazen za cca 3 minuty.

Zkušenost s Anetem: Ticket nezodpovězený 3 týdny, pak jsem ho smazal a odinstaloval hru.

Kairo
    Guest
    Kairo's Avatar

Souhlas, podpora u pay to play her je vždy mnohem kvalitnější.

javorovej is offline
    Člen Rady Semper Fidelis

javorovej's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis

Support je stránka hry, která se často u úspěšnosti hry vynechává a přitom je to část, kterou občas někdo využije a někdy je velmi důležitá.

Nejlepší zkušenosti mám samozřejmě s Blizzardem a Arenanetem. Blizz vede, protože jsem ho použil asi nejčastěji a s Arenanetem jsem jednal jen jednou.

Naopak nejhorší má dle mé zkušenosti SWtor a to v době, kdy bylo placené a v té době se vše muselo řešit telefonicky a na ticket vám odpověděl vždy android Ondřej s tím, že vám bohužel nepomůže, protože se musí volat na support. Tedy, co dokázal udělat Blizz a Anet během chvíle na základě ticketu, to jim trvalo déle, ind na drátě uměl možná ještě hůře anglicky než vy a ještě jste za to platili nemalou částku.

Takže pokud tady nebude support jako u swtor (bože, jak uslyšim inda na druhé straně, tak před ním zabiju krávu), budu velmi spokojen. Ale hlavně doufám, že support nebudu muset používat.

Raven is offline
    1. cz/sk level 50 - Aldmeri Dominion

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Klíčové je, aby support prostě nebyl potřeba, jak tu můj předřečník zmínil. (:

Po devíti letech u Blizzardu si na jejich support nemohu stěžovat. Ano, občas trvá trochu déle, ale lidé na něm jsou vstřícní a vždy mi pomohli. Vědí, jak se chovat k platícímu zákazníkovi.

Líbí se mi, že ZOS support Elderovi pomohl, protože si dovedu představit, že by ho drtivá většina ostatních supportů poslala do háje a nebo hůře - ignorovala. To je dobré znamení.

Duko is offline
    Zasvěcenec

Duko's Avatar
    Rasa
    High elf
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis

tak já řeším teď se supportem launcher, jsem stáhl beta clienta, pak update a háže mi to chybu 206 a zas znovu stahuje.

Nazdar lidi, nezjišťoval někdo, jestli náhodou 2 různé ip na jeden acc = doživotní ban? Když tu tak hojně půjčujete. Chtěl bych půjčit kámošovi, ale jsem hrozně líný si číst podmínky.

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky