Příspěvek 1 až 9 z 9

Nejde spustit hra - Launcher

Zdravím,

pořídil jsem si tuto hru ze Steamu v akci základní hra + datadisk Morrowind za 40 euro, hru jsem normálně nainstaloval ve Steamu a spustil launcher, proběhla aktualizace, stažení nějakých updatů, launcher se spustil po spuštění hry zapnuté na spuštění ve Steamu. Aktualizace pak byly z jejich launcheru.

Poté co se vše aktualizovalo se mi objevila možnost hrát, play. Spustil jsem hru. A nic se nestalo. Naskočí mi černá obrazovka a asi za 10 vteřin mi naskočí hlášení:

-----------------------------------------------

The Elder Scroll Online has quit unexpextedly.

Okno pro sepsání popisu hlášení chybyCrash Report Details
    ====================
    eso has stopped working
    ====================
    (reporter) version = 0.01

(extra)
    ProductName = eso
    Version = eso.live. - soupis čísel -
    A následně několik dalších hlášení
    -----------------------------------------------

Nevíte někdo co mám špatně, třeba někde mám něco blbě co mám opravit, šptně někde nastavený launcher, server, spouštěcí ikonu, nebo něco takového - Mám parametry které jsou optimální, takže rozhodně to není tím, že by mi počítat nespňoval něco jako RAM nebo procesor, byť možná může být problém notebok místo stolního PC?

Každopádně, pokud to není technické, parametry, je možné že spíš jen nekomonukuje hra, lancher, Steam a prostě všechno dohromady, nejde hra nějak spustit ručně, nemám někde nějakou chybu, potýkal se s tím někdo? Co mám udělat abych hru rozběhnul? Nemusím nějak spojit Steam účet s účtem na ESO a jak to udělám? A jak spustím hru, zatím jsem nic než launcher nerozběhnul, takže se do hry nemám ani jak dostat. Kde je potíž a co mi vůbec blokuje spuštění? Kdo to už rozchodil?

Fakt nerad bych vyhodil 40 euro jen proto, že hra nechce fungovat na notboku, i když má parametry více než je optimální doporučení, a hra se nespustí!

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    bohužel ten error řekne kulový
    jakej notebook máš si nenapsal takže taky nevím
    dát repair
    nespouštět všechno možný jako základ + steam dohromady nebo co, nevím nemám to ze steamu..
    zkusit spustit hru jako správce z plochy
    když nijak nepořídíš tak napsat na steam support o vrácení peněz
    @Bullfida
    Battlelog RealID - Bulljoker#2626

<-- Pokud vám můj příspěvek pomohl klikněte vlevo na symbol hvězdičky a udělte pozitivní reputaci.

Nepsal jsem to podrobneji z důvodu, že mohl někdo přijít a říct: "Jo tohle znám, jen jsi zapomněl na ... a bude ti to fungovat." Klasika z dřívějška, že někde neco nepřepíšete, nenainstalujete nějaký patch, neodeberete nějaký řádek a podobná debilovina - Nebo někde nestáhnu nějaký opravní fix, pact, nebo plbě někde provážu něco, jako je problém Steam koupená hra a pokus hraní se na té oficiální stránce (Což tedy samo o sobě nechápu, jakto, že Steam prodává hru, co pak vlastně jé závyslá hrát na nějakém serveru mimo Steam a jinak vůbec nefunguje, dost hnusný myslím, ale to je vedlejší)

Takže: Hra nakoupena na Steamu v digatu samozřejmě, základní hra + Morrowind, po aktualizaco jsem dal klasicky "Hrát" (Na Steamu) Zapnul se Launcher a když jsem dal na "Play" začaly se stahovat akrualizace, to jsem neřešil, běhaly až do konce, pak vše OK, zase se ukázalo "Play" A následně už jen skáče chbové hlášení.

Jinak počítač:

Lenovo E50-80 Black (Snějakýma úpravama)
    Procesor

Intel(R) Pentium(R) CPU 2020M 2,40Ghz.
    Intel(R) Pentium(R) CPU 2020M 2,40Ghz.

Paměť

RAM 8.00 GB (7.90-8.15)
    OS RAM 8.00 GB

OS
    Win.8

Grafika

AMD Radeon HD8570M (2GB)
    Intel(R) HD Graphic

Dodatek:
    -Repair jsem dal, nulový efekt, vše zůstalo stejné
    -Aktualizace ovladačů, stejné vše zůstalo stejné
    -Takovou klasiku jako vyčištění disku, defragmentace, cokies a podobné blbosti ani nepočítám, to beru za samozejmost-Win8, aktualizivány, nic v mezipamět nebo zamítnutoi, vše nastaveno podle poslední aktualizace
    -Zkusil jsem to zapnout ve Steamu, pak přes ikonu na ploše jako správce, pak i přes launcher v programu v ProgramFiles, vše stejné
    -Na support jsem psal, ale zatím pomptně mlčí, a hru jsem platil paysafe, takže asi pešek :/

Je to spuštěné přes tu lepší grafiku?

Pokud myslíš výběr těch dvou v mém PC tak ano, zkusil jsem obě tím, že jsem jednu vypnul, pustil hru, vypnul druhou, zapnul první, nic se nestalo - Tedy změna žádná. Ale díky za nápad, též mě to napadlo jako možný problém, bohužel, vypnutí/zapnutí jedné a druhé mi nepomohl - Pokud tedy nemáš nějaký jiný nápad jak ještě aktivovat tu výkonější natvrdo? Aby to šlo přímo do ní? (Aktualizaci ovladačů, přes správce nástrojů mám na obou aktualizovaný a běžící správně, ale před INVIDIA mi aktualizace ovladače nejde - Prý se nepodařilo najit správný hardware, tak nevím co s tím, i když zadám správný typ)

Pokud myslíš grafiku ve hře, tak tam se nemám jak dostat, protože se dostanu jen do launcheru, a tam nic nemohu na grafice nastait bohužel

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    no přikláněl bych se k tomu že je problém v procesoru, ten je uplně na nic, tak na prohlížení internetu, divný je že se to nepustí ani do hry se sekáním

http://steamcommunity.com/app/306130...896362?l=czech
    https://steamcommunity.com/app/30613...1589884140163/
    @Bullfida

<-- Pokud vám můj příspěvek pomohl klikněte vlevo na symbol hvězdičky a udělte pozitivní reputaci.

Děkuji,
    ale bohužel moje znalost angličtiny je fakt mizerná, a počítám že v němčině či francouštině to asi nenajdu, takže se zeptám hodně blbě, co s tím mám dělat?

Editovat, přepsat, nebo vyrobit celé nové? Ten Soubor, nebo nějaký ve zkratce návod, co s tím by nebyl prosím? Nebo překlad návodu kam to mám co s tím udělat?

Nebo možná tedy verze číslo dvě, pokud ty dva procesory nestačí, tak hru steně nespustím? (Ale u hry jsou uváděny Duo 2.4Ghz jako optimální. Neříkám, že to je nějaká velká sláva na dnešní poměry s 3+, ale i tak by to mělo stači ne?)

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    v době kdy to vyšlo jsem měl myslím už i5 = 4jádro 3,0ghz takže to nemůžu říct, stejně jako nemůžu přesně poradit s předěláním souboru protože stím nemám osobní zkušenost

ale v tom UserSettings se to má jen přepsat, ten soubor se dá otevřít normálně v textovém dokumentu nebo něčem podobným a prostě tam najít ten řádek, nastavuje se tam vše možný
    @Bullfida

Enthuniel is offline
    Nováček

Enthuniel's Avatar
    Rasa
    Imperial
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Daggerfall Covenant
    Guilda
    Strazci Tamrielu
    Quote Napsal Darkguard View Post
    Nebo možná tedy verze číslo dvě, pokud ty dva procesory nestačí, tak hru steně nespustím? (Ale u hry jsou uváděny Duo 2.4Ghz jako optimální. Neříkám, že to je nějaká velká sláva na dnešní poměry s 3+, ale i tak by to mělo stači ne?)
    Ale také je u této hry uvedeno, že se od spuštění hry mohou časem minimální požadavky zvýšit. Hra se stále hýbe kupředu. Lepší grafika a více mechanik má za následky zvýšení celkových požadavků na hardware, tudíž to co je tam napsané už bohužel není dávno pravda ;)
    Navíc byl nedávno vydán nový datadisc a s tím má Zenimax vždy problém cca měsíc, než ho úspěšně optimalizuje na většinu sestav...

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky