Příspěvek 1 až 7 z 7
 1. #1

  Česká Elder Scrolls Wiki

  Zdravím,

  přijde mi příhodné vložit sem topic s odkazem na českou The Elder Scrolls Wiki, pro ty, kteří o ní nevědí. Jedná se zřejmě o nejrozvinutější českou Wiki, zabývající se TES. V současné době na ní naleznete necelou pětistovku článků, což sice není moc, zato se však soustředíme, aby články byly pokud možno co nejpodrobnější a opatřené všemi dostupnými zdroji. Pro představu mrkněte na příspěvek o Tamrielské říši, který je aktuálně nejdelším článkem na wiki.

  Já osobně jsem zakladatel a autor většiny velkých článků na wiki. Spolu se mnou se na ní podílí minimálně další dva autoři. Na projektu jsem začal pracovat už v roce 2011. Pravda, na pár let jsem se odmlčel pro velkou časovou vytíženost, nyní jsem ale začal na lore znovu pracovat a právě proto jsem rozehrál i The Elder Scrolls Online, které se mi líbí především proto, že umožňuje navštívit alespoň z části všechny provincie Tamrielu. Sám se soustředím především na články o politice, geografii a historii.

  Cílem wiki není podávat návody k jednotlivým hrám, ale shromažďovat lore ze světa Elder Scrolls. Rád bych vás všechny tedy tímto pozval k návštěvě Wiki. Potěší mě, když budete v tomto topicu chválit, kritizovat, přinášet náměty, zkrátka diskutovat. Na všechny dotazy se pokusím odpovídat. Jelikož nechrlím deset krátkých článků denně, ale soustředím se vždy na jeden a snažím se opatřit k němu veškeré zdroje, může být přidávání článků trochu pomalejší. Proto sem přidám vždy odkaz na nový zajímavý článek. :)

  Odkaz: The Elder Scrolls Wiki

 2. #2
  Po delší odmlce jsem se s chutí vrátil k práci na Wiki. Momentálně jsem poupravil některé články a pracuji na velkém článku o aldmerském spolku. Zatím se můžete podívat na zbrusu nový článek o Alinoru, který jsem před pár dny dokončil.
  http://cs.theelderscrolls.wikia.com/wiki/Alinor

  Doufám, že se Vám článek bude líbit a za každou zpětnou vazbu budu rád.

 3. #3
  bulljoker is offline
  Moderátor
  Leveler

  bulljoker's Avatar
  Rasa
  Dark elf
  Povolání
  Dragonknight
  Frakce
  Ebonheart Pact
  Příspěvky
  1,647
  Rep Power
  10
  rozhodně je fajn vidět, že se tomu ještě někdo věnuje
  @Bullfida
  Battlelog RealID - Bulljoker#2626

  <-- Pokud vám můj příspěvek pomohl klikněte vlevo na symbol hvězdičky a udělte pozitivní reputaci.

 4. #4
  pekna prace :)
  Jak se do lesa volá, až se ucho utrhne.

 5. #5
  Ahoj všem,

  připravil jsem pro vás dva nové větší články. Předně bych se chtěl podělit článkem o High Rocku, na kterém jsem si dal záležet a je momentálně druhý nejdelší na wiki. Pevně doufám, že v článku naleznete všechny informace o High Rocku, které vás zajímají. Druhý velký článek, který jsem si pro vás nachystal je Aldmerský spolek. Články jsou komplet hotovy, postupně budou doplněny ještě o několik obrázků.

  Také bych chtěl touto cestou poděkovat všem ostatním, kteří na wiki publikují a wiki tak žije. :) Sám se specializuji spíše na dlouhé články z oblasti lore a shromáždit všechny zdroje, zpracovat je a k tomu pořídit obrazový materiál je poněkud zdlouhavé. Přesto doufám, že výsledky se vám budou líbit. Budu moc rád, když se podělíte také o zpětnou vazbu ať už zde, nebo v komentářích u článků na wiki. Nezapomeňte hlasovat také v anketě na hlavní stránce. Vaše návštěvy wiki a zpětná vazba pro nás jsou důležité, ať víme, že se na wiki vyplatí pracovat.

  Děkuji a zdravím!

 6. #6
  Ahoj,

  dnes pro vás mám velký článek o Daggerfallu. Budu moc rád, když se podělíte o zpětnou vazbu, případně přání. :) Aktuálně připravuji další velké články, jakmile budou hotovy, hodím vám sem zase odkaz.

  Pěkný den! :)

 7. #7
  Ahoj všem,

  dnes tu pro vás mám přepracovaný a velký článek o Imperial City.
  Naleznete jej pod tímto odkazem.

  Hezký den!

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky

 • Nemůžete zakládat nová témata
 • Nemůžete posílat odpovědi
 • Nemůžete zasílat přílohy
 • Nemůžete upravovat své příspěvky
 •