Příspěvek 1 až 2 z 2
    Gregory Mordyval
    Guest
    Gregory Mordyval's Avatar

Azura stealthy PVP

Zdravím vás,

začal jsem chodit do kampaně Azura . Pokud by měl někdo zájem se přidat ke mě budu rád. Když budu online stačí mi napsat a nějak se domluvíme (@cepix007)

Na lvlu postavy mi nezáleží, důležitá je chuť do PVP a připravit se na to, že budeme zdechat, pokud se něco pokazí.

Pokud by měl někdo zájem, tak se klidně může přidat.

Jedná se o dlouhodobou věc a tak jde jen o domluvu. Pokud máte zájem se přidat za Daggerfall a jsem online, tak mi napište a domluvíme se.

Díky a těším se.

Greg
    Naposledy upravil Gregory Mordyval; 09-01-2016 v 08:59.

Gregory Mordyval
    Guest
    Gregory Mordyval's Avatar
    Ahojte a zdravím,

takže takový malý update, kdo by se chtěl za Daggerfall účastnit pvp v Azuře je vítán v partě.

Rádi bychom dali dohromady pár lidí a chodili pravidelné pvp. Všichni, kdo chtějí hrát pvp v grupě a mají velkou dávku trpělivosti, tak s radostí příjmeme. Je totiž potřeba se sehrát a to může trvat, ale rádi do toho dáme ten čas a utvoříme nějaký core pvp hráčů co by si čas od času dali pauzu od PVE dungů a Trialů.

Já osobně jsme v pvp každý den vždy ve večerních hodinách a učím se.

Pro tyto účely máme i založenou menší komorní guildu Amauros zaměřenou jen a pouze na pvp nic jiného. Nejsme komunitka, ani social, ani nic podobného, jen čistě pvp.

Takže, kdo má zájem o grupu popř. guildu Amauros je vítán.

ahojte.

P.S.: Kontakt je stále stejný buď tu nebo ve hře @cepix007.
    Naposledy upravil Gregory Mordyval; 09-01-2016 v 08:52.

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky