Strana 2 z 85 PrvníPrvní 12341252 ... PosledníPoslední
Příspěvek 11 až 20 z 850

Re: Leaked Footage

Quote Napsal walltar
    Quote Napsal Blackmorian
    Teď to vypadá tak nezajímavě a snad to neskončí u toho že mi projede jen text bez žádné fanfáry
    Já hlavně doufám, že to půjde vypnout ... fakt nesnáším achievementy a když mě ještě vyskakují a hrají růztné zvuky tak se přepínám do rage mode. :evil:
    ses divnej

Quote Napsal huhla
    Quote Napsal walltar
    Quote Napsal Blackmorian
    Teď to vypadá tak nezajímavě a snad to neskončí u toho že mi projede jen text bez žádné fanfáry
    Já hlavně doufám, že to půjde vypnout ... fakt nesnáším achievementy a když mě ještě vyskakují a hrají růztné zvuky tak se přepínám do rage mode. :evil:
    ses divnej
    přesně tak, nevím jak někdo nemůže mít rád Áčka :D

grafika se mi celkem líbí, já ty hry nepotřebuju mít nějak luxusní, hlavně ať se to dá hrát a je tam furt co dělat.

Jinak soudit hru takhle brzo a ještě podle startovní lokace, kde je převážně písek...už od dob Diabla 2 nesnáším akty kde je poušť.
    The blade I swing
    Is black as night
    Black as my soulless heart
    It bears the burden
    Of many lives
    But I don't feel remorse

Je mi blbě z těch komentářů. Mně se to líbí, sakra!
    [center:91q3kivy]...The stag is coming...[/center:91q3kivy]

walltar is offline
    Rytíř

walltar's Avatar
    Rasa
    Imperial
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Lupus Regnum

Quote Napsal Blackmorian
    přesně tak, nevím jak někdo nemůže mít rád Áčka :D
    Protože mě to ruší při požitku ze hry ... já když hraju nějakou hru tak se snažím vžít so postavy, užívat si svět okolo .... MMO pro mě není až tak hra jako spíš virtuální svět. A když mě začnou blikat, svítit, zvonit a pískat nějaké achievementy tak mě to takový prožitek ze hry kazí.

To že ve hře sou mě nevadí ... já se o ne nezajímám, ale vadí mě, když na sebe upozorňují a to upozornění nejde vypnout.

Třeba v EvE achievemnety nebyli a nikdo je k ničemu nepotřeboval ... to pro mě neplní ve hře žádnou funkci já mám mozek a umím si vyhodnotit jak sem ve hře pokoročil a hlavně si umím stanovit lepší a zajímavější cíle.

Je to stejné jako když někdo propojí hru s FB ... klidně ať to tam je, ale prostě nechci aby mě to otravovalo. Je to na úrovni telefonátů "dobrý den taky xxxx yyyynová ze společnosti Tmobile".

Erendil is offline
    Moderátor

Erendil's Avatar
    Rasa
    Argonian
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis

Mi se to dost líbí, pokud to takhle bude pokračovat tak u toho strávím hodně času.

jestli chces byt nikym nerusen tak bez hrat singleplayer hry.. protoze kdyz ti vadi achievementy tak co potom nejaky retardi ktery kolem tebe budou behat a spamovat do chatu ze prodaji xx goldu.. nebo ze ti to budou whispovat.. je toho hodne .. ale nechapu proc vsichni zde ze sebe delaj nejakyho loremastra a zajma je hlavne pribeh a questy.. todle me ubec nezajma doufam ze tu nejsem sam .. ja chci kvalitni endgame obsah a to ze kdyz se lognu tak abych mel co delat.. coz achievementy splnuji dokonale.. jestli je nemas rad tak prichazis minimalne o 10% obsahu..

Agita is offline
    Páže

Agita's Avatar
    Rasa
    High elf
    Povolání
    Sorcerer
    Frakce
    Aldmeri Dominion

Me achievementy nevadi, ale musi mit nejaky smysl, ne ze dostanu achievment za to ze se podivam doleva a doprava nebo zabiju deset krys.

Nevim jestli to dela ta grafika ale zatim to na me pusobi jako Gothic Arcania. Snad brzo leaknou dalsi videa.

walltar is offline
    Rytíř

walltar's Avatar
    Rasa
    Imperial
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Lupus Regnum

Quote Napsal huhla
    jestli chces byt nikym nerusen tak bez hrat singleplayer hry.. protoze kdyz ti vadi achievementy tak co potom nejaky retardi ktery kolem tebe budou behat a spamovat do chatu ze prodaji xx goldu.. nebo ze ti to budou whispovat.. je toho hodne .. ale nechapu proc vsichni zde ze sebe delaj nejakyho loremastra a zajma je hlavne pribeh a questy.. todle me ubec nezajma doufam ze tu nejsem sam .. ja chci kvalitni endgame obsah a to ze kdyz se lognu tak abych mel co delat.. coz achievementy splnuji dokonale.. jestli je nemas rad tak prichazis minimalne o 10% obsahu..
    Mě lidi co kolem mě poskakují a spamují zase tak nevadí ... těch si většinou nevšímám, když mě někdo chce prodat goldy tak to taky tak nevadí protože to nebývá zase tak často.

Ale on to tu už zmiňoval raven ... postě je to jiný způsob hraní. Když sme hráli Ultimu tak sme ji hráli totálně jinak, než se hrajou dnešní MMO ... prostě si se ve hře choval jak kdyby si tam byl.

A já když se přihlásím do hry tak většinou mám co dělat ... protože mám už svůj cíl, který sem si pro sebe určil. A on ten cíl klidně může být i v těch achievementech ... já akorát nepotřebuju aby mě hra ohlásila, že sem to splnil ... nejsem reatrd já to vím.

Dneska se do her dává šílené množství zbytečností, protože lidi sou líní přemýšlet naštěstí sou tu pořád lidi jako Chris Roberts pro které je ponoření do hry to nejdůležitější a out of game věci musí stranou. V Space citizen žádné acievementy nebudou ... každý si svoje achievementy určí a potom si je splní a hra mu do toho nebude kecat.

Áčka a statistiky slouží k objektivnímu hodnocení. Koukat na olympiádu a říkat si, že ty 4 metry bych taky nějak skočil je prostě blbost, ten co to skáče za to to ocenění má (když to přeženu). Ono to sebehodnocení je strašně ošemetné a dovede to opravdu, ale opravdu málokdo.

Když něčeho dosáhneš, tak to taky rád oslavíš, nebo se tím pochlubíš, už vidím jak někdo dá gól a jen pokývá hlavou, jakože ok.

MMo hry jsou na vžití do postavy nejhorší možnost, ty jsou stavěné na to, aby jsi se mohl předhánět s kamarády apod. A proto tu jsou ty áčka, aby ti kamarád neříkal, že jeho táta taky dělá kosmonauta, ale že zrovna není doma.
    The blade I swing
    Is black as night
    Black as my soulless heart
    It bears the burden
    Of many lives
    But I don't feel remorse

walltar is offline
    Rytíř

walltar's Avatar
    Rasa
    Imperial
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Lupus Regnum

Quote Napsal Blackmorian
    Áčka a statistiky slouží k objektivnímu hodnocení. Koukat na olympiádu a říkat si, že ty 4 metry bych taky nějak skočil je prostě blbost, ten co to skáče za to to ocenění má (když to přeženu). Ono to sebehodnocení je strašně ošemetné a dovede to opravdu, ale opravdu málokdo.

Když něčeho dosáhneš, tak to taky rád oslavíš, nebo se tím pochlubíš, už vidím jak někdo dá gól a jen pokývá hlavou, jakože ok.

MMo hry jsou na vžití do postavy nejhorší možnost, ty jsou stavěné na to, aby jsi se mohl předhánět s kamarády apod. A proto tu jsou ty áčka, aby ti kamarád neříkal, že jeho táta taky dělá kosmonauta, ale že zrovna není doma.
    Máme na to každý jiný názor ... MMO hry sou nejlepší na vžití se do postavy protože většinou mají nejvíc možností jak hrát, dávají ti nejvíc možností jak postavit charakter a můžeš hrát s lidma. Neotravujou tě až tak moc příběhem a mívají možnost dělat i věci, které se přímo nespojují s primární funkcí hry.

Když něčeho dosáhnu tak to oslavím ... o tom žádná, když sme v eve vyrobili první kapitálku, první freighter, poprvé se nám podařilo s konvojem přeletět přes velkou část pvp území pokaždé sme to oslavili. A nikdy sem nepotřeboval aby mě hra řekla *DING* vyrobil si kapitálku ... *DING* vyrobil si freighter ... *DING* postavil si 0.0 outpost ... prostě já sem si toho všimnul, že sem to udělal. A když sem se tím chtěl pochlubit tak sem napsal "Právě sme postavili naši první kapitálku tady je link pro zájemce o koupi"

Hold už je tvůj názor degenerovaný součastým trendem zjednodušování her. A já sem takový ten staromilec "get off my lawn" o tomhle se spolu nedomluvíme ... (Jenom ještě bych rád řekl, že to vůbec není věc věku ... sme od sebe 3roky. Je to záležitost her, které člověk hrál. Kdybych hrál místo eve wowko, místo UO everquest, místo SWG ... tak budu mít stejný názor jako ty. Můj názor se utvářel na sandboxových MMO, které dávají hráči volnost a podobné hry sem hrál i v SP segmentu.)

Prostě ...

Strana 2 z 85 PrvníPrvní 12341252 ... PosledníPoslední

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky